Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

ok. 19.00 wjechałem na Twoje podwórze bo chciałem chociaż powiedzieć "cześć" i zmykać do rodziny, ale Twojego autka nie było

... no tak o tej godzinie byliśmy na obiedzie ponieważ o 20-tej śmigałem na granie .

 

Bacardi, dobrze Cie znowu widzieć . Mam nadzieję , że napisałeś do Subaryty info iż występujesz na Forum pod dwoma nickami . Jeśli nie to zrób to szybciutko bo inaczej Włochaty skoczy Ci na plecy i paseczkiem po tyłku przyłoży .

 

trza się będzie do Marka wprosić - szkoda, że to forum motoryzacyjne, bo byśmy na spocie se popijakowali

... miejsc parkingowych jest dostatek , zawsze zapraszam . Trzeba się będzie zalogować na www.forum.wodkopozwolzyc.pl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. 19.00 wjechałem na Twoje podwórze bo chciałem chociaż powiedzieć "cześć" i zmykać do rodziny, ale Twojego autka nie było

... no tak o tej godzinie byliśmy na obiedzie ponieważ o 20-tej śmigałem na granie .

 

Bacardi, dobrze Cie znowu widzieć . Mam nadzieję , że napisałeś do Subaryty info iż występujesz na Forum pod dwoma nickami . Jeśli nie to zrób to szybciutko bo inaczej Włochaty skoczy Ci na plecy i paseczkiem po tyłku przyłoży .

 

trza się będzie do Marka wprosić - szkoda, że to forum motoryzacyjne, bo byśmy na spocie se popijakowali

... miejsc parkingowych jest dostatek , zawsze zapraszam . Trzeba się będzie zalogować na www.forum.wodkopozwolzyc.pl .

 

Na następny spot przygarnę nowego przy spotach, lecz starszego stażem na forum Andrzeja K z sąsiedniej wioski :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje drugie ja - Bacardi, zostanie nieodwracalnie usunięte z mojej pamięci.

od teraz zostaje tylko Bartolo

 

dzięki Mark L.A., po twojej sugestii zwróciłem się do odpowiedniej osoby i sprawę załatwiłem "od ręki" :mrgreen:

 

wybaczcie za zamieszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ... rodzinka się powiększa . Jeszcze tylko troszkę śniegu i humor mi się poprawi . :lol:

 

ja tam ćwicze na błotnej polance na trzech lipkach :mrgreen: ale moja marudzi, że na parkingu kapie z auta brązowa maź zmielona z trawą... :razz:

 

znacie jeszcze jakieś ciekawe miejsce w okolicach bielska gdzie na śniegu będzie można w miarę bezpiecznie podziknąć ??

 

poastaram się na zimowy spocik wyciągnąć znajomego z Karpackiego z czarnym SI kombi - będzie raźniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak MOCNO dosypie, to wezmę duży pług i przed moją halą zrobię taki szeroki krótki łuk z śnieżnymi bandami - będzie można sobie bokiem bezpiecznie polatać :D

 

Bartolo, gdzie masz taką polankę? Ja uwielbiam takie błotne upalania :D

 

Marek - jak to rodzina się powiększa? Mechaniczna czy bilogiczna? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba jechać jak na wzgórze 3 lipki, minąć parking i na następnym rozjeździe w prawo.

 

jak zerkniesz w swoją prawą stronę (w stronę krzyża) to pierwszy zjazd jest już przeryty (za głębokie koleinki i nie idzie z nich wyjechać :( ) a drugi zjazd to w miarę gładkie pole błotne, bez kamieni i innego badziewia :mrgreen:

 

have fun :twisted:

 

jak nie znasz trzech lipek to daj znać, puszczę ci więcej szczegułów na priva :)

 

PS. wjazd tylko do 22 :roll: taki pomysł policji i straży miejskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoty na Podbeskidziu a jakiś Hanysów chcecie zaprosić?
Rozumiem. Spot w ścisłym gronie.

:wink: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

jak narazie to ty i ja należymy do najściśliejszego grona - no i Solberg jeszcze :P Dlatego tak samo wbijaj - w końcu to ja zawsze robi setki kilometrów by się spotować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitać,

 

będę jechał dzisiaj przez Salmopol wieczorem do Bielska - mam nadzieję że przynajmniej parking na Białym będzie...biały :D

 

jakby było okej to nie omieszkam poinformować :]

 

pozdro, ondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...