Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

no to kiedy spot w pizzerii? Najlepiej w środku tygodnia, zebyśmy mieli do swojej dyspozycji cały lokal :wink:

No... właśnie, właśnie, kiedy :razz: chętnie w góry podskoczę, z wami sie spotkać noooo.... i pizze bardzo lubię :wink: mam nadzieję że macie śnieg bo u mnie spadł jednej nocy a w dzień nie dość że wszystko zaczęło topnieć to jeszcze kurde służby drogowe wykazywały sie dziwnym zachowaniem - gorliwie odśnieżały :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniegu za bardzo nie ma, ale za kilka dni znowu ma się pojawić.

 

[ Dodano: Nie Gru 09, 2007 12:38 pm ]

robimy w tym tygodniu spocik u Ragi ?

 

[ Dodano: Wto Gru 09, 2008 9:12 pm ]

Może jakiś spot w najbliższym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mark L.A., codziennie kilka razy przejeżdżam obok Ciebie (niestety w trakcie pracy) i widziałem to drzewo jak leżało a potem je cięli na kawałki, niestety po robocie nie mam za bardzo czasu wpadać na kawkę bo trzeba pędzić do rodziny, jak skończę o jakiejś normalnej porze (np. ok. 17.30-18.00) to wpadnę do Ciebie na kawkę w tym tygodniu :wink:

Ponoć Raga ma być u mnie dzisiaj wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Jak mi Panowie Wawroszowie oddadzą moje coś na 4 kółkach, a mnie samego lekarze wypuszczą w końcu z zamknietych 4 ścian, na pewno chetnie Przegibek z Żarem przyjąłbym na pobudzenie zmysłów. Wieczorowa porą oczywiście. Ktoś się dołączy?

 

Obecny :twisted: Marka biorę na prawy, a Paweł niech swoim czarnym złotem zapiernicza :P (Paweł dziś nie wpadnę - ale wkrótce się odezwę ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kawa zawsze czeka

Mark L.A., hm... zastanawia mnie co jest grane że chyba połowa wa Bielska jeździ do Ciebie na kawe :?: Jeszcze trochę to i ja się wybiorę, choć nie mam pojęcia gdzie... ale znajdę Cię :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kawa zawsze czeka

Mark L.A., hm... zastanawia mnie co jest grane że chyba połowa wa Bielska jeździ do Ciebie na kawe :?: Jeszcze trochę to i ja się wybiorę, choć nie mam pojęcia gdzie... ale znajdę Cię :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

wisz Pan ... jest taka promocja w Makro , ze przy zakupie 100 kg kawy dorzucają gratis 50l śmietanki i 50 kg cukru wiec można jakoś przeżyć . :wink: :mrgreen:

UWAGA! Proponuje, żeby Marek ustawił taką skarbonkę u siebie i niech każdy kawosz wrzuca drobne z portfela - będzie na kawę, wodę, mleko, energię i fajne STI :twisted:

tiaaa ... a na paliwo to chyba będę musiał wykombinować jakoś zapomogę z MOPS-u :twisted::mrgreen: ale jest dobrze i perspektywy są coraz lepsze .Więc coraz bliżej do nowej furki . :cool:

 

Kawa zawsze czeka , wiec zawsze zapraszam ... po południu .

 

solber_g ... kliknij na moje www w profilu i dowiesz się gdzie jest owa kawiarnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga, dobry pomysł z tą skarbonką :grin: u mnie w pracy jak np. padnie bateria od zegara ściennego to robimy ściepę drobniaków z kieszeni i po kilku dniach zegar znowu chodzi :mrgreen:

 

solber_g, zapraszamy :wink:

 

Mark L.A., może wpadnę jutro ok. 17.00-18.00 jak o normalnej porze skończę pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawa zawsze czeka , wiec zawsze zapraszam ... po południu .

 

solber_g ... kliknij na moje www w profilu i dowiesz się gdzie jest owa kawiarnia .

solber_g, zapraszamy :wink:

 

dziękować, dziękować... :wink: ja jakimś przypadkiem będę w okolicach Bielaska nie omieszkam wpaść :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem przeca że wpadnę jak się wyrobię, za to Raga miał do Ciebie na pewno przyjechać. Jadąc wczoraj z roboty ok. 19.00 wjechałem na Twoje podwórze bo chciałem chociaż powiedzieć "cześć" i zmykać do rodziny, ale Twojego autka nie było :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem panowie :)

widzę, ze posbeskidzie coraz liczniej się udziela. my się jeszcze nie znamy, chociaż na drodze miałem przyjemność, np z Mark L.A. - którego trudno nie poznać (chodzi mi o napis na klapie), i Raga - który nie tak dawno pojechał za mną koło aleksandra na 1-go maja i mrygał mi światłami - szok i niedowierzanie co znów zbroiłem że chciało się za mną jechać aż pod dom, :P ale to chyba na pewno moje świnki przyciągnęły twoje ;) )

 

wczesniej byłem Bartolo (jak się uda to może odzyskam moje najpierwsze ja) jak na razie będę Bacardi.

 

Panowie witam się bo pewnie nie raz się spotkamy na drodze albo poza nią, ja na razie to srebrny RX z 98 wiecznie uświniony (błotem i świnkami) ;)

 

wiem, że to nie miejsce na witanie się, ale przynajmniej tu się podbeskiedzie zebrało

 

pozdrowionka i szerokich błotnych (ewentualnie śniegowych) dróg :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bacardi, będę się rozglądał za Twoją SI a Ty też lookaj po czarnych Evo - są 3 w Bielsku (z czego tylko jeden mój Evo VIII z dużym skrzydłem) ale tylko mój ma świniacza na lewym lusterku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...