Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Miło było poznać podbeskidzką ekipę forumową. Pozdrawiam i zapraszam na kieleckie Super OESy.

... również było miło . Gdy pod maską przybędzie ze sto kucyków to na pewno się spotkamy na torze . :cool:

Jakby co to będę w City Pubie

... eeee chyba też wpadnę :razz:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suba PAWEŁ P.Nie martw się!!nie miałem zamiaru cię zasmucić!!! Też miałem takie sytuacje i z dziećmi i z dorosłymi że chwalili i się zachwycali moją bryką, i że sobie też kupią- tylko prawda jest taka że kupują inne wozidła.Ja od dziecka marzyłem o czteronapędowcu byłem wytrwały i spełniło się!! może ten chłopak też spełni kiedyś swoje marzenie!!!!???? Na ogół jest że entuzjazm i zachwyt dzieciom szybko mija( z doświadczenia wiem- 4 dzieci) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też chętnie na kiełbaskę forumową wpadnę .. zastanawiałem się czy na nogach nie podejść, można by jakiegoś flakonika zrobić :mrgreen:

Dyzio co ty na to ?? (w sumie to też masz blisko)

 

ewentualnie piwko do kiełbaski :razz:

 

Paweł_P, ten młodzieniec od razu zapytał czy to EVO bo widział wieelki parapet ale nie słyszał bulgotu boksera ... :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę autem, wpadnę na chwilę, zjem kiełbachę i spadam do wyra :wink:

 

Coś ty taki niedopieszczony... :wink:

Jak na razie idzie dobrze... Nie dzwonią po mnie więc jest szansa, że będę. Pytanie tylko o której? Wracam z basenu o 9:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy niebieska uturbiona impreza na bielskich blachach z końcóką E się pojawiła! Łana Łana!

To pewnie Dyzio_d :grin:

 

Miejscówka jest przy Karpackiej 10 (naprzeciwko Polmosu), pisz do Marka L.A. bo to jego firma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolezkowie ;-)

 

Dzisiaj mi Bartolo przypomnial ze przecież na kielbe sie u Marka umawialiśmy i niestety w tzw. miedzyczasie dalem sie zaprosic do znajomego na parapetowke.

 

Życze smacznego, i upieczcie jedną na wydechu dla rockandrollowej tradycji ;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...