Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Ma jakieś coś, że nie jest ładna?

Ma, właściciela ;-) w sensie że nie mnie na przykład.

Marky, mam nadzieję że nam zrobisz prezentację jak już wszystko będzie, że tak powiem, w kupie.

 

No i co z jakimś spotem ? Ja już placyk w Kozach tak wyorałem że nie będą musieli na targ odśnieżać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evan tez przytargal fajna bryke na Podbeskidzie, czemu sie nie chwali ?

:mrgreen::mrgreen: no bryka fajna.

W poniedziałek ją rozbieram do przekładki więc porobie zdjęcia. Jest poobijana ale technicznie jest igła.

Jedno co stwierdzam, że GC8 jest MEGA samochodem. Krótka przekładnia, krótka skrzynia, DCCD, piękna buda..... już mi sie mój WRX tak bardzo nie podoba :twisted:

Tu taki przedsmak :twisted: :arrow:

soe74.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy na Podbeskidziu Type R-a .

Dobrze, że nie kupiłeś zwykłego STi .

Teraz masz porównanie ... EU new age kontra japońskie GC8 . :lol:

Na Plejadach Bęben w swoim sporo-podkręconym bębnowozie dostał lanie od seryjnego Type R-a, prowadzonego przez Marasa ... aż 4,5 sekundy na OS-ie . 8)

Jeżeli będziesz coś potrzebował do swojej nowej zabawki i będziesz miał kłopot ze zdobyciem tego czegoś, to dzwoń do mnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy na Podbeskidziu Type R-a .

Dobrze, że nie kupiłeś zwykłego STi .

Teraz masz porównanie ... EU new age kontra japońskie GC8 . :lol:

Na Plejadach Bęben w swoim sporo-podkręconym bębnowozie dostał lanie od seryjnego Type R-a, prowadzonego przez Marasa ... aż 4,5 sekundy na OS-ie . 8)

Jeżeli będziesz coś potrzebował do swojej nowej zabawki i będziesz miał kłopot ze zdobyciem tego czegoś, to dzwoń do mnie .

Dzięki Marku, napewno sie po cos zgłoszę...np szukam błotnika przedniego prawego :mrgreen: i kierunku prawego.

Między WRXem a tym Type-rem jest przepaść , tak stwierdziłem po kilku kilometrach jazdy. :mrgreen:

Narazie muszę ogarnąć przekładke i potem już będę relacjonował jak sie tym naprawdę jeździ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bryka fajna.

fajna :D Gratuluję!

 

Też przytargałem fajną brykę

EVAN ładniejszą przytargał :P nie no żartuję :) GRATULUJĘ!

 

ja nie mogę przeboleć zimowego braku czterołapa, przez co co wieczór grzańce się leją gęsto

coś o tym wiem! :( ale już niedługo, jak dobrze pójdzie to w tym roku będę śmigał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam błotnika przedniego prawego

... oryginał alu ?

ale profesjonalna robota- aż szkoda będzie tym jeżdzić

... żal będzie tym cackiem wyjechać z garażu . :mrgreen:

Buda pojechała już do lakiernika, a tylne szyby pojechały do przyciemniania piecowego, naturalnie .

 

Dzisiaj przesiedziałem cały dzień w 4T . Czarna Mamba dostała nowe mapy i jest świetnie ale jest jeszcze coś do poprawki , więc jutro też spędzę dzionek w Katowicach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras K, fajny ten legaś... Tylko kółeczka na takie malutkie wyglądają :mrgreen:

Tak musi zostać bo na inne brakło kasy !!! - tak się cieszę że weszły te 16- tki bo tu są duże zaciski i miały nie wejść :!: Jak by nie weszły to musiałbym jeżdzić na letnich, a na letnich strach się bać ! albo przezimować w garażu :(

 

-- 9 gru 2010, o 23:41 --

 

Czarna Mamba

Co to jest za Czarna Mamba !! z tańca z gwiazdami :mrgreen: a tak na serio czyja ta Mamba bo nie kumam :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest za Czarna Mamba !! z tańca z gwiazdami a tak na serio czyja ta Mamba bo nie kumam

Czarna Mamba, to nowy nabytek Marka, tego od Type RA .

WRX 2.5 EU spec. MY07 z przyzwoitym setupem . Nowiutki, zakuty silnik, który właśnie się stroi na 280kM w 4T, przekładnia kierownicza STi, na przedzie Tarox-y, 3 calowy przelot, zegary Defi, turbo timer i masakryczne skórzane fotele :P:twisted:

Jutro Łukasz kończy mapy i oooogień .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba widziałem Ciebie dziś rano w okolicach ustronia ok 8:30-9:00 leciałeś szybko przez mgłę

Możliwe! Mam sonar! :wink:

Też przytargałem fajną brykę

No widzę, że nie było tak trudno znaleźć jak się spodziewałeś...

Nie wiecie co tam z tym karambolem w Międzyświeciu na S-1 ? Podobno niezła jatka była

Wracałem z Wisły o 18:30 to jeszcze sprzątali. Korek był do Jasienicy.

no bryka fajna.

Łał!!! Kupejka... Zazdroszczę!

8)

Juras K, fajny ten legaś... Tylko kółeczka na takie malutkie wyglądają

Ale wlot tym razem uzasadniony! :twisted: :wink:

Ześlij więc na mnie tę chorobę i obym się z niej nigdy nie wyleczył!

Ja niestety zdrowieję... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyziu dawno Cię nie było ale widzę że nadrobiłeś zaległości :!:

No widzę, że nie było tak trudno znaleźć jak się spodziewałeś...

Było ciężko !!!! bo nikt z forum nie dał mi żadnych namiarów a na to liczyłem (w ogłoszeniach nic nie było) Dodrze że kiedyś jak jeszcze miałem legasia III to spisałem sobie dane kontaktowe do sprzedających LGT :!:Myślałem o białasie ale Czerwony Kapturek - też już mi się podoba !! a jak jeżdzi :!: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...