Skocz do zawartości

Bardzo nieprzyjemne stukanie


arosiak

Rekomendowane odpowiedzi

Piskoor,

Gdzie jest Adamów ?

No wiesz ! :mrgreen:

Polska centralna,

Województwo Mazowieckie ,

Powiat Żyrardów (miejsce sławna, wydało z siebie takie indywidualność jak L.M. nie mylić z gatunkiem fajek) ,

a dokładnie to nie daleko Radziejowic.

 

Zapraszam serdecznie - piszę mocno serio. :idea:

Porobimy, pojemy, popijemy, posłuchamy, posiedzimy, pośpimy...same poplusy :twisted:

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze powtarzam, ze gdy sie samochod myje, to w nim wszystko gnije, a zapomnialem o tym wczoraj. Po myciu rozstukalo sie juz chyba wszystko, co tylko mozliwe, a kazda guma (wszystkie 4 wahacze, gumy pod sprezynami, gumy na stabilizatorach, laczniki i wszystkie inne) skrzypi mi niemilosiernie =(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piskoor, nie wiesz, czy jakiś warsztat mógłby coś takiego wykonać usługowo?

 

Rzecz w tym, że ja nawet nie wiedziałbym, jak się zabrać do zdjęcia np. deski rozdzielczej. Boczki drzwi jeszcze pół biedy... Najchętniej odstawiłbym wóz na pół dnia i niech ktoś to zrobi za mnie :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poki co oblepilem filcem odbojniki i tasma klejaca ucho zamka klapy - skrzypienie troche sie zmniejszylo, ale nie zniknelo. WD-40 podzialalo na laczniki stabilizatora (czy WD-40 nie uszkodzi poliuretanu Whiteline'ow? Moze lepiej silikonem do uszczelek?), a brzekow gdzies spod poszycia dachu jeszcze nie zidentyfikowalem, tak, jak i nie zabralem sie jeszcze do tego przewodu wentylacji gdzies z prawej strony deski rozdzielczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze powtarzam, ze gdy sie samochod myje, to w nim wszystko gnije, a zapomnialem o tym wczoraj. Po myciu rozstukalo sie juz chyba wszystko, co tylko mozliwe, a kazda guma (wszystkie 4 wahacze, gumy pod sprezynami, gumy na stabilizatorach, laczniki i wszystkie inne) skrzypi mi niemilosiernie =(

To nie do końca tak, bo korozja żre właśnie jak się auta nie myje ponieważ w brudzie siedzi wilgoć i agresywne związki chemiczne powodujące korozję. A skrzypienie bierze się stąd że jak się karcherem dmuchnie to razem ze strumieniem wody leci piach i wbija się w różne szpary, zawiasy itd. Najlepiej dość często myć żeby się za dużo piachu nie gromadziło i będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dosyć dużym czynnikiem była cena, mam kumpla, który pracuje w hurtowni tłumików i załatwił mi z ultera z nierdzewki. Wiem, że opinie nie są najlepsze na temat tej firmy, ale za 330PLN ładny wygląd i piękny dźwięk.

Więc ja jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arosiak, fajnie brzmi, co jeszcze wywaliłeś?

 

Wywaliłem tego małego kata co jest od spodu, zamiast niego poszła strumienica, która od 4000 obr wprowadza fajnie w zawirowanie spaliny i jest fajny świst.

no i tłumik końcowy.

Już sie dogadałem z warsztatem, który pociągnie mi rurę od turbiny zamiast kata tego dużego, ale to za jakiś 2 tyg.

czyli będzie cały przelot.

Póżniej napiszę Ci na PW w sprawie fuel coś tam coś tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za informacje. Pytalem, gdyż w sobote wymieniam w swoim seryjna koncowke na Supersprinta! Licze na zadawalajace efekty! :) Moze w koncu moje Subaru zacznie brzmiec jak prawdziwe Subaru... Dodam, ze decyzja rowniez zostala podyktowana checia zagluszenia stukow i pukow w srodku samochodu! :)

 

Artur

 

P.S. Niestety cena wyzsza - bo 1.800 PLN (juz z kosztem wymiany) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za informacje. Pytalem, gdyż w sobote wymieniam w swoim seryjna koncowke na Supersprinta! Licze na zadawalajace efekty! :) Moze w koncu moje Subaru zacznie brzmiec jak prawdziwe Subaru... Dodam, ze decyzja rowniez zostala podyktowana checia zagluszenia stukow i pukow w srodku samochodu! :)

 

Artur

 

P.S. Niestety cena wyzsza - bo 1.800 PLN (juz z kosztem wymiany) :(

 

Ale to chyba sam końcowy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...