Jump to content

CIEKAWOSTKA - rajdowe Subaru Vivio!

Than_Junior
 Share

Czy widziałeś wypadek z udziałem Subaru?  

17 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Otoz znalazlem ciekawe fotki malego japonskiego Subaru o nazwie Vivio. W Europie malo znane (ja akurat juz cos wi(e)dzialem o nim), w Japonii bardzo lubiane. Ale te fotosy przedstwiaja wersje rajdowa! [Niestety sie dlugo laduja-jakis strasznie wolny serw maja]

fql.jpg

bqr.jpg

f.jpg

rside.jpg

no no no jesli to jest nowe pleo to zauwazalny jest postep stylistyczny-----> ladne auto chociaz malo go troche widac na tym zdjeciu, prosze o wiecej fotek z pleo :roll:

tak jak dyrekcja mowila kierownica po prawej stronie :)

Mi bardziej podoba sie Subaru Justy. Troche podobne do Vivio, rowniez 4x4 i na kjs spisuje sie wysminicie. Niedawno w Rajdzie Monte-Calvaria, wlasnie Justy wygralo generalke 8) O to fotka z tego rajdu

555: ehrm, Justy? Uff....ehe....powiedzmy, ze to sprawa gustu :wink:

A co do tych Pleo, to ten taki z tym takim duzyyym zderzakiem to fajniej wyglada od tego takiego w tym takim rozowym kolorze. Ten taki drugi przypomina mi tego takiego Matiza (fu!)

pozdrawiam,

ThanJu

Than_Junior: Hmmmmm no te Justy na fotce rzeczywiscie piekne nie jest, ale takie zwykle i te starszej genercji (jak na fotce , tj.bez spojlerow itp.)juz jest fajne, takie CC 4x4 8)

• 5 months later...