Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.10.2017 o 13:26, Cherusek1 napisał:

Witamy w naszym swiecie równoległym ;) a może byś sie wybrał z nami w poniedziałek na trening do Waszki? Po 4 miesiącach juz sie pewnie wjezdziłes trochę w auto ,może pora poznać je w jego środowisku naturalnym ;) zapraszamy jak cos koszt ok 250 zł plus paliwo miejsca chyba jeszcze są, pozdrowienia dla wszystkich ze spota ,na drugi raz postaram sie przywieść kawiarkę i palnik i będziemy serwować kawuśkę ,tylko jakies kubeczki musielibyście zabrać 

 

dzięki za propozycję ale w tym tyg mam ciężko z ogarnięciem jakiegoś czasu :/ jak często tam jeździcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Paulus napisał:

:D Tak, jechałem z Żoną do dentysty.

To pozdrowienia.

Mijałem Was jak jechałem do starostwa i na powrocie w ostatniej chwili kiwnąłem jak wracaliście  (na wysokości gródkowa)

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dobrych opinii słyszałem o warsztacie/sklepie na terenie giełdy w Mysłowicach. W planach mam oddać kiedyś tam swój samochód. Ale na razie inne wydatki są ważniejsze niż audio w samochodzie.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy, polecicie jakiegoś speca od car-audio w Katowicach/okolicach? Mam do wymiany radio, głośniki, może jakieś delikatne wygłuszenie drzwi. Ktoś szanujący robotę, kto nie połamie plastików w SVX'ie.
Pro Audio Car Tychy

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2017 o 13:45, Grzecho napisał:

 

dzięki za propozycję ale w tym tyg mam ciężko z ogarnięciem jakiegoś czasu :/ jak często tam jeździcie?

Raz w miesiącu jest trening u Waszki i zawsze to jest poniedziałek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

ponieważ jestem typowym świeżakiem w temacie WRX i Subaru (wcześniej jeździłem 718 boxter i S3), chciałbym wejść w temat. A nie można tego zrobić lepiej niż spotykając się z ludźmi, którzy wiedzą ode mnie więcej niż ja się dowiem przez 3 lata jeżdżąc my17. Są na śląsku jakieś cykliczne wydarzenia, gdzie mogę Was poznać osobiście, pogadać? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, don_perignion napisał:

Cześć,

ponieważ jestem typowym świeżakiem w temacie WRX i Subaru (wcześniej jeździłem 718 boxter i S3), chciałbym wejść w temat. A nie można tego zrobić lepiej niż spotykając się z ludźmi, którzy wiedzą ode mnie więcej niż ja się dowiem przez 3 lata jeżdżąc my17. Są na śląsku jakieś cykliczne wydarzenia, gdzie mogę Was poznać osobiście, pogadać? Dzięki.

Odbywają się spoty, na które przeważnie ugadujemy się tutaj, tak samo są wypady na tory na których można się bardzo dużo nauczyć. A tak w sumie można by się na jakiś spocik ugadać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbywają się spoty, na które przeważnie ugadujemy się tutaj, tak samo są wypady na tory na których można się bardzo dużo nauczyć. A tak w sumie można by się na jakiś spocik ugadać

No to cytując kolegów, proponuję 02.11.2017 środa godzina 20:00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proszę, już się kroi następne spotkanko ;) postaram się kawiarkę zabrać, czyli środa 02.11 godz 20 

1.marivip

2.don_perignion

3.cherusek1

don_perignion jeśli Twoje autko pachnie jeszcze nowością to upraszam grzecznie o możliwość posiedzenia w środku i zaciągnięcia się ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Cherusek1 napisał:

No i proszę, już się kroi następne spotkanko ;) postaram się kawiarkę zabrać, czyli środa 02.11 godz 20 

1.marivip

2.don_perignion

3.cherusek1

don_perignion jeśli Twoje autko pachnie jeszcze nowością to upraszam grzecznie o możliwość posiedzenia w środku i zaciągnięcia się ;) 

To ja też dołączam się do zaciągania :D. Szykuje się niezły spocik z wciąganiem :biglol:.

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...