Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla całej ekipy Plejadowej ze Śląska. miło było widzieć Wasze uradowane "mordki" :biglol:.

7 godzin temu, Bros napisał:

To i ja zapytam - czy ktoś może polecić jakiś zakład blacharsko/lakierniczy gdzie zrobią konserwację podwozia, odbudują miejsca podnoszenia auta na lewarku oraz dokonają delikatnych zaprawek na lakierze ? 

 Polecam Wojtka, ma warsztat w Katowicach przy ul Gliwickiej 191 nr tel 501145056

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2017 o 10:24, MM555 napisał:

Team Silesia już z powrotem w domu.

Dziękujemy wszystkim załogom za uczestnictwo i dobrą zabawę na tegorocznym zlocie i szczęśliwe dotarcie do mety.

Było kilka przygód ale wszystko się dobrze skończyło Adam to wie ;):)

Gratulujemy załogom które punktowały dla teamu i nie tylko .

W przyszłym roku będzie lepiej będzie moc :D poprawimy słabe punkty i zmienimy taktykę :drunk:

Pozdrawiamy team Silesia i do zobaczenia w przyszłym roku na zlocie :)

 

@MM555 tak ja to wiem ;) moja wina, jak zawsze :biglol::biglol::lol:

 

My również dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas, za rywalizację i zabawę :superhero::drinks::drunk::faja::yahoo::rolleyes:

@Buchu Ciebie mega przepraszam, jeszcze raz!!! Mam nadzieję, że znajdziesz konkretnego fachowca/warsztat, który doprowadzi Twoją imprezę do idealnego stanu sprzed zdarzenia. Przy okazji, jeszcze raz GRATULACJE za "pudło" w generalce :applause: :puchar::thumbup:

@Paulus dzięki za ogarnięcie mojego GT-ka przed Plejadami, bo spisał się rewelacyjnie mimo tego, że w piątek rano "zafundowałem" mu konkretny strzał w przód.
Jak to mówią: "Auto gwizda, ale kierowca pi...da" 

 

Dnia 19.06.2017 o 22:11, Pablito79 napisał:

Szkoda że Adam miał lekką przygodę, ale mam nadzieję że wszystko się poukłada i wanienka wróci do pierwotnego stanu B).

 

Ehh.. no pewnie że wróci, chociaż nie tak szybko jak bym chciał, ale mam nadzieję że jak najwcześniej.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 24.07.2017 o 23:32, Tomasz_555 napisał:

Czwartek, jakoś wieczorem ? :) W sumie chętnie wpadnę na spota, bo jak się potwierdzi UPG i co gorsza trzeba będzie wymienić też bebechy ($$$) to raczej rozstanę się z STi. 

Tomku jak to UPG????!!!!!!!

 

Chodzi o dzisiejszą środę? Postaram się podjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...