Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Rzucam propozycje zorganizowania "MINI" SPOTU np. w Katowicach

 

Nie określam na razie ani terminu ani konkretnego miejsca na spot. Czekam na odzew ze strony osób zainteresowanych i propozycje na atrakcje na spocie.

Z tego co widzę jest coraz więcej osób z terenu SILESIAN-a.

 

Czekam na odpowiedzi

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze jestem za, i raczej nie mam problemu ze zorganizowaniem sobie wolnego czasu. Szczerze mówiąc (pisząc) nic się u nas nie dzieje, a autek przybywa. Jeśli chodzi o atrakcje, osobiście preferuję małą pojeżdżawkę na luzie, najlepiej po białym ( jest szansa ) z przerwą na kawusię i ciepłą szarlotkę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie bym się zjawił, ciągle omijają mnie wszelkie spoty. :) Najlepiej w weekend choć któreś z popołudni (wieczorów) w tygodniu też powinno wypalić :)

Jeśli zaś o pojeżdżawkę po białym chodzi to preferowałbym jakieś bezp. miejsce bo nie chciałbym przykasować rodzicielom samochodu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zaś o pojeżdżawkę po białym chodzi to preferowałbym jakieś bezp. miejsce bo nie chciałbym przykasować rodzicielom samochodu.

Tak właśnie, nie upalam po drogach publicznych.........................raczej :mrgreen:

 

 

Ale tu tłok się zrobił :wink: lista chętnych już mi się nie mieści na ekranie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie, nie upalam po drogach publicznych.........................raczej :mrgreen:

 

Raczej.... to dobre słowo :D Pamiętajmy, kierowcy Subaru to kierowcy rozważni :)

 

coś się musi dziać, grunt to dobra i udana zabawa.

 

Od kilku dni myślałem o założeniu takiego tematu, ale wydawało mi się, że okres jest niesprzyjający ;) Na Śląsku w kwestii Subarowych spotkań dzieje się moim zdaniem zdecydowanie za mało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co robimy z tym spotem.???

Ywone....jak znasz jakieś fajne miejsce to zaproponuj termin i zobaczymy czy inni dadzą radę się dopasowac...

Załoga z Zawiercia przyjedzie na spota z przyjemnością......bo jeśli chodzi o "jechanie" :lol: to my możemy zawsze... :mrgreen:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...