Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

W niedzielę 9 maja jest na torze w Tychach III Runda SMT więc jest to dobra okazja na spota :) Jeśli będzie ładna pogoda to tak czy siak wybieram się z kobietką na zdjęcia :)

 

Tomek- sorki za ten weekendowy deszcz. Nie wiedziałem, że w niedzielę wybierasz się na tor i w sobotę wymyłem auto :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę 9 maja jest na torze w Tychach III Runda SMT więc jest to dobra okazja na spota :) Jeśli będzie ładna pogoda to tak czy siak wybieram się z kobietką na zdjęcia :)

 

Tomek- sorki za ten weekendowy deszcz. Nie wiedziałem, że w niedzielę wybierasz się na tor i w sobotę wymyłem auto :P.

Obawiam się, że jednak ty straciłeś więcej bo ja na torze nie byłem, a Tobie czyste auto zlał deszcz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może skoczę sobie przy okazji do fryzjera na 3Stawach :mrgreen:

 

Spoko- pójdziemy z Tobą :mrgreen:. Może jakieś grupowe strzyżenie- coś jak grupowy remap w Mapteku :mrgreen:? hehe ;-)

 

GO Sport 17:00 2010-05-27:

1. zaki79

2. Cichaczu

3. rafalmaxi

4. Tomasz_555 (?)

5. oaks

6. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nic nie stanie na przeszkodzie aby się pojawić :) Tylko auto mam tym razem brudne :P Ale pogoda ostatnio ma humory i szkoda myć.

 

Strzyżenie jednak nie wypali bo nie zdążę :mrgreen: Ale jakaś grupowa wymiana baterii w pilocie - czemu nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota, miło było, wyśmialiśmy ekologów, uznaliśmy, że kredyty są złe, Subaru rządzi, a deski w kiblu powinny być ogrzewane ! I nikt nie wierzy mi, że mam na uczelni automat z kawą co opowiada kawały :mrgreen: i buty myje... Do następnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...