Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

nie ogolnie nie chodziło mi o jakieś szanty czy cos zle mnie zrozumieliscie....:P Jak ktos ma jakas fajna miejscówke (to np :) ) to mozna w sposób kreatywny spedzic milo dzien a i poznal bym tych ktorych nie znam osobiscie czyi wiekszość z tego tematu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tutaj fajne propozycje umierają a raczej zdychają.... Ja się pisze nawet na 30 lutego :)

1-3 Maja też mi pasuje, to robimy liste:

 

Ariel

Gebels vel. Kiełbas

Misiek_Jr

cypis

MARKO RALLY

rafalmaxi

Cichaczu ze swoją prawie żoną ;) (bo coś słyszałem że już niedługo ? ) :mrgreen:

Markus_SK

shyha

Istreed

Tomasz_555

zaki79

Mont

 

ktoś jeszcze ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tutaj fajne propozycje umierają a raczej zdychają.... Ja się pisze nawet na 30 lutego :)

1-3 Maja też mi pasuje, to robimy liste:

 

Ariel

Gebels vel. Kiełbas

Misiek_Jr

cypis

MARKO RALLY

rafalmaxi

Cichaczu ze swoją prawie żoną ;) (bo coś słyszałem że już niedługo ? ) :mrgreen:

Markus_SK

shyha

Istreed

Tomasz_555

zaki79

Mont

 

ktoś jeszcze ? :mrgreen:

 

DJK :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem zwarty i gotowy, tyle, że nikt tu nie napisał szczegółów a info o KJS też nie znalazłem. Wcześniej widzialem w harmonogramie widocznym http://rajdy.hoga.pl/terminarz/default.asp?rodzaj=6 tyle, że później zniknęło... a tak w ciemno jechać gdzieś i włóczyć się po mieście szukając KJSu to mi się nie chciało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Na to mi wyglądało.... szkoda, że na stronce cieszyńskiego nie napisali (albo ja nie znalazłem odpowiedniej informacji), że został odwołany. Na hodze (?) też zamiast kasować z kalendarza mogli by zaznaczyć po prostu, że anulowano... Nic... może następnym razem. Trza rzucić okiem na grupę beskidzką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...