Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Ywone

Recommended Posts

10 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Coś tam powoli mówią o luzowaniu lockdownu, a co za tym idzie szansa na wycieczkę :D

Można by wstępnie wybrać jakiś termin, a jak tylko potwierdzi się otwarcie hoteli to będziemy gotowi na zatwierdzenie planu. :) 

No nareszcie jakiś progres w temacie :yahoo:.

10 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Tak se jeszcze pomyślałem, że nawet jak nie hotel to znajdę po prostu prywatny dom, a żarcie się weźmie na wynos lub zamówi. Co oznacza, że możemy planować ! :D 

To będzie chyba lepsza opcja i pewnie więcej możliwości. Bo w knajpach i restauracjach, będą pewnie limity ilości osób, co wiąże się z czekaniem w kolejce na wolny stolik.

• Upvote 1

Polecicie jakiś dobry zakład blacharsko lakierniczy w okolicy, który ogarnia VW? W STAN-S zajmują się tylko japończykami czy auta dla ludu też ogarniają?

20 godzin temu, Matiz napisał:

ja z racji całej sytuacji wolałbym jednodniową- rozgrzewkową, zamiast "na siłe" kombinować z hotelem.

Jest jeden problem. Ciężko walnąć taki dystans w ciągu jednego dnia. Mowa oczywiście o wyjeździe w dolnośląskie. 

20 godzin temu, Matiz napisał:

to zawsze pierwsze i ostatnie auto w konwoju miało "mikrofalówke" (slang.)

Paaaaanie, to jest profesjonalna organizacja, tutaj KAŻDY ma krótkofalówkę B)

• Upvote 1

12 godzin temu, mackos87 napisał:

Polecicie jakiś dobry zakład blacharsko lakierniczy w okolicy, który ogarnia VW? W STAN-S zajmują się tylko japończykami czy auta dla ludu też ogarniają?

Hehe mają tam dobre podejście widzę, po co naprawiać coś co nigdy nie będzie sprawne :biglol:

Witam Szanownych Kolegów. Panowie chciałbym trochę podnieść osiągi w serii WRX STi z roku 2015. Nowy Sącz czy Katowice? Co myślicie? A może jeszcze inne miejsce?

2 godziny temu, abrams napisał:

Panowie chciałbym trochę podnieść osiągi w serii WRX STi z roku 2015. Nowy Sącz czy Katowice?

Zależy jak grubo chcesz te osiągi podnosić.

Jeżeli to ma być zwykła kosmetyka w stylu wydechu i mapy to jak nie potrzebujesz Ecuteka rób sobie na miejscu, a jak chcesz Ecuteka no to Nowy Sącz.

Edited by KotMorderca

Ma ktoś może na śląsku oryginalny subarowy klucz do kół? A najlepiej dwa... Zmieniałem ostatnio zawiasik w imprezie i ostatnia śruba która była do odkręcenia postanowiła zaprotestować. Dopiero warsztatowy klucz pneumatyczny oddalił ten sprzeciw :biglol:

IMG_20210417_134912.jpg

4 godziny temu, KotMorderca napisał:

Zależy jak grubo chcesz te osiągi podnosić.

Jeżeli to ma być zwykła kosmetyka w stylu wydechu i mapy to jak nie potrzebujesz Ecuteka rób sobie na miejscu, a jak chcesz Ecuteka no to Nowy Sącz.

Jak mogą wyglądać parametry po "zwykłej kosmetyce".. ?

18 minut temu, KotMorderca napisał:

Pewnie coś w stylu 330/500 + szybsze wstawanie.

Ok, dzięki za informację, pozdrawiam.

5 godzin temu, darecky napisał:

Ma ktoś może na śląsku oryginalny subarowy klucz do kół? A najlepiej dwa... Zmieniałem ostatnio zawiasik w imprezie i ostatnia śruba która była do odkręcenia postanowiła zaprotestować. Dopiero warsztatowy klucz pneumatyczny oddalił ten sprzeciw :biglol:

IMG_20210417_134912.jpg

Ja mam, ale nie oddam :P

W dniu 24.04.2021 o 10:11, mackos87 napisał:

W przypadku napraw blacharskich to akurat marka samochodu nie ma wielkiego znaczenia. :) Jedź tam gdzie mają dobrą opinię. 

6 godzin temu, darecky napisał:

Ma ktoś może na śląsku oryginalny subarowy klucz do kół? A najlepiej dwa...

Kup Pan klucz krzyżakowy i będziesz Pan zadowolony. :) 

• Thanks 1

To już lepiej fajkę i nasadkę sobie dasz jaką chcesz.

POKRĘTŁO ŁAMANE 1/2 300MM FAJKOWY KLUCZ NASADKI DO KÓŁ > MB Narzędzia

A i może posłużyć jako pałka do samoobrony :)

Edited by Alkanick
  • Like 1

Chłopaki, do odkręcania to kupiłem sobie ostatnio klucz udarowy od Ryobi a ten chciałem wsadzić do bagażnika żeby sobie leżał oryginał ;) No i ten subarowy w sumie dobry był a i gazrurka idealnie pasowała na niego :biglol:

• Like 1

W dniu 25.04.2021 o 10:07, abrams napisał:

Witam Szanownych Kolegów. Panowie chciałbym trochę podnieść osiągi w serii WRX STi z roku 2015. Nowy Sącz czy Katowice? Co myślicie? A może jeszcze inne miejsce?

Polecam Katowice "tttt"
Ja jestem mega zadowolony 
Robią uliczne auta i potwory do sportu.

Ewentualnie rozważałbym Poznań

5 godzin temu, darecky napisał:

a i gazrurka idealnie pasowała na niego

No to już wiemy co go zabiło :biglol: Swoją drogą ileś ty tam dowalił niutonów przy dokręcaniu, że musiałeś przedłużkę robić ? :) 

9 minut temu, Tomasz_555 napisał:

No to już wiemy co go zabiło :biglol: Swoją drogą ileś ty tam dowalił niutonów przy dokręcaniu, że musiałeś przedłużkę robić ? :) 

Nie, nie, to nie koło próbowałem odkręcić a amortyzator od piasty ;) przez 15 lat pewnie nikt nie ruszał tych śrub... 

7 godzin temu, stean napisał:

Polecam Katowice "tttt"
Ja jestem mega zadowolony 
Robią uliczne auta i potwory do sportu.

Ewentualnie rozważałbym Poznań

Dzięki

Dobra, poniżej propozycje terminów na wyjazd. Proszę się wpisywać co komu pasuje. :) Majowych terminów nie wpisałem celowo gdyż 29 zdaje się nastąpi odblokowanie dające znacznie większą swobodę czegokolwiek.

Wywołuję do tablicy stałych bywalców: @KotMorderca, @Pablito79, @MPL, @Songo_86, @Cherusek1

I oczywiście zapraszam również tych, którzy nie mieli jeszcze okazji. :)

Cel: dolnośląskie. 

19-20 czerwca - Tomasz_555

26-27 czerwca - Tomasz_555

3-4 lipca - Tomasz_555

• Like 1

19-20 czerwca - Tomasz_555, KotMorderca, Pablito79, Cherusek1

26-27 czerwca - Tomasz_555, Pablito79, Cherusek1

3-4 lipca - Tomasz_555, KotMorderca, Cherusek1

super! Chopy! :) bardzo się cieszę, że jadymy! :) 

• Upvote 1

19-20 czerwca - Tomasz_555, KotMorderca, Pablito79, Cherusek1, MPL

26-27 czerwca - Tomasz_555, Pablito79, Cherusek1, MPL

3-4 lipca - Tomasz_555, KotMorderca, Cherusek1

Fajny pomysł i teoretycznie póki co nic nie mam zaplanowane na te terminy prósz 19.06. ale z doświadczenia wiem że często mi nie wychodzą takie wypady więc się nie wpisuję. Chętnie bym pojechał. Zrobię tak jak na innym forum, przestałem się zapisywać i po prostu robię niespodziankę :P

3 godziny temu, Alkanick napisał:

Fajny pomysł i teoretycznie póki co nic nie mam zaplanowane na te terminy prósz 19.06. ale z doświadczenia wiem że często mi nie wychodzą takie wypady więc się nie wpisuję. Chętnie bym pojechał. Zrobię tak jak na innym forum, przestałem się zapisywać i po prostu robię niespodziankę :P

Alkancik , pamiętaj o noclegu wtedy, jeśli na dwa dni z nami chciałbyś ruszyć, no i mimo wszystko fajnie by było gdyby Tomasz cos niecoś wiedział aby kilka dni wcześniej, ale wiadoma sprawa często wiemy dopiero na ostatni moment, zapraszamy bardzo mocno :) 

• Like 1