Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Tomasz ,Twój forek chyba miał taki kolor, nie?

Pany, masa krytyczna już dawno została przekroczona. Mam pełny kanał kół, i sztapel 2.5m w rogu, nie mam gdzie robić auta :/

nie chce ktoś na wigilijnym spocie zrobić sobie prezentu? Zimówki BBS style 15", do wolnossaków, do GTków nie mierzone
nie pasuje do BRZ,
raczej nie pasuje na brembo,
nie wiadomo czy pasuje na duzy dwutłoczek,
pasuje na jednotłoczek,
pasuje na mały dwutłoczek

subarowy otwór centrujący 56.1
5x100
7x15 ET43
Opony mają mnóstwo mięsa, ale są stare (2010)

Świąteczna cena 300zł w akcie desperacji :P


TDwK30x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 555marcin napisał:

Koledzy, wycie (chyba) z napędu w manualu, forek SH. Gdzie diagnozować?

Dzięki.

A kiedy Ci wyje? Wydałem na wycie w Subaru kilkanaście tysięcy, mam jakieś doświadczenie. Zapewne dyfer. Podziel się doznaniami xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, BelegUS napisał:

A kiedy Ci wyje? Wydałem na wycie w Subaru kilkanaście tysięcy, mam jakieś doświadczenie. Zapewne dyfer. Podziel się doznaniami xD

 

80km/h+, niezależnie od zapiętego biegu i czy pod obciążeniem czy na luzie. Podejrzewam łożyska na wyjściu skrzyni, ale nie chciałbym wymieniać na ślepo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, 555marcin napisał:

80km/h+, niezależnie od zapiętego biegu i czy pod obciążeniem czy na luzie. Podejrzewam łożyska na wyjściu skrzyni, ale nie chciałbym wymieniać na ślepo.

Jesteś w stanie nagrać, jaki to dźwięk? Dziwne że brzmi niezależnie od biegu i obciążenia - zmiana obciążenia (odjęcie/dodanie gazu) nie wpływa na dźwięk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, 555marcin napisał:

 

80km/h+, niezależnie od zapiętego biegu i czy pod obciążeniem czy na luzie. Podejrzewam łożyska na wyjściu skrzyni, ale nie chciałbym wymieniać na ślepo.

łożyska w kołach sprawdzałeś ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, 555marcin napisał:

Koledzy, wycie (chyba) z napędu w manualu, forek SH. Gdzie diagnozować?

Podjedź do ASO na diagnozę. Poważnie. :) W moim przypadku diagnoza była trafna choć bolesna finansowo - łożyska w tyle skrzyni. :) 


 

39 minut temu, krzepas napisał:

Wymieniałem łożyska w skrzyni (pięć bodajże), ale wyło tylko na biegu - na luzie cisza.

To chyba też zależy od poziomu zużycia, bo u mnie te właśnie łożyska były słyszalne również na luzie. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2020 o 15:05, Matiz napisał:

Hej! to nie jest Wuemowa lotka SYMS?

Miklaj, widze jesteś Bytomiak, może masz info o Imprezie GT Sedan która stała na ul Przemysłowej? Strasznie zbita, 74F ,ale miała złote felgi 18" :o zrobiłem foto ale nie umiem znaleść, musiały być fajne bo pamietam że zostawiłem kartkę z numerem :P
------------

ja mój wyrzut sumienia widze aktualnie z okna :P polonez wygryzł ją z garażu na czas napraw i już miesiąc "sprzątam" tam, żeby ją nazot wstawić :/

bcyJ4cj.jpg

Matiz załatwiłem tą lotke poprzedniemu właścicielowi tej wanny...Jak i kilka innych jak widzę rzeczy...i co ciekawe jest to oryginalny SymS Racing :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2020 o 23:11, Alkanick napisał:

Spotkanie Wigilijne, 24.12.2020, g. 11:00.

1. Tomasz_555
2. Niebieskiultras

3. Pablito 79 - raczej na 100%, ale wszystko może się zdarzyć :biglol:

4. Matiz- jak sie wpisze to zobowiązanie mnie ściągnie :P

5. MPL - tak na 80% na ten moment;)
6. Hookie - chętnie się w końcu zapoznamy z lokalną społecznością. :D

7. Bros 

8. darecky - na 80% ale jak będę to na dwie imprezy :yahoo:

9. Cherusek1 będę :) 

10. Miklaj - Jeśli się uda to na dwie turbo Imprezy ze znajomym 

11. Alkanick

12. Krzepas

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alkanick napisał:

miklaj jutro tak 10:20 się zbieram i będę po emerycku jechać przez centrum Bytomia i obieram cel na Kato, możemy jechać razem a jak nie to się spotkamy na miejscu.

 

Niestety prawdopodobnie nie wyrobię się z obowiązkami jutrzejszymi :cry: Jeśli by się coś zmieniło, to spotkamy się na miejscu :mellow:

 

4 godziny temu, WueM napisał:

Matiz załatwiłem tą lotke poprzedniemu właścicielowi tej wanny...Jak i kilka innych jak widzę rzeczy...i co ciekawe jest to oryginalny SymS Racing :wub:

 

Tak z ciekawości, co jeszcze oprócz tej lotki? Bo prócz niej, nic się nie zmieniło raczej, od jeszcze poprzedniego właściciela (przed Piotrkiem).

 

Za to ja byłbym chętny na dolną lotkę STI jeśli jesteś w stanie coś takiego pozałatwiać :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elias napisał:

Chopy, ja dzis nie dam rady, przesylam wszystkim subarowe usciski i trzymajcie sie, do zoobaczenia mam nadzieje wkrotce, moze w lepszych czasach!

Tobie również wszystkiego dobrego życzę :)

 

Dzięki wielkie za spota, mojego pierwszego tutaj.

Jeszcze raz życzę Wam oraz nieobecnym Zdrowych i Wesołych Świąt.

 

photo_2020-12-24_13-01-22.thumb.jpg.29db3f5dea10fa338f1dbf2e26c2ac07.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, miklaj napisał:

 

Niestety prawdopodobnie nie wyrobię się z obowiązkami jutrzejszymi :cry: Jeśli by się coś zmieniło, to spotkamy się na miejscu :mellow:

 

 

Tak z ciekawości, co jeszcze oprócz tej lotki? Bo prócz niej, nic się nie zmieniło raczej, od jeszcze poprzedniego właściciela (przed Piotrkiem).

 

Za to ja byłbym chętny na dolną lotkę STI jeśli jesteś w stanie coś takiego pozałatwiać :blush:

Miał też ode mnie lampy jdm i jakieś inne drobiazgi...juz nie pamiętam ale lotka byla...razem z dolną ale chyba zwykłą gt'kową ;)

 

Ja mam w domu chyba jeszcze daszki przeciwsłoneczne jdm do gc właśnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję wszystkim za spotkanie. Cieszę sie, że w tym trudnym czasie udało nam się zrealizować tradycje. 
Poniżej tradycyjna fotka. Co prawda skopiowana z FB więc może być gorszej jakości, ale nie zdążyłem wrzucić przed wyjazdem do Opola. FB_IMG_1608841891071.thumb.jpg.91704114f6f75e4434a1cd220d72eab7.jpg

  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...