Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Recommended Posts

Mam w domu sześciomiesieczną aktualnie córkę a o pracy to lepiej nawet nie będę pisał. Także ten tego - żeby było śmieszniej; jadę na Rajd Świdnicki właśnie "w celach regeneracyjnych" :D

Bez zmian: wyjazd jutro ~ 7:00

@KotMorderca ?

• Like 1
  • Replies 14.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jest Tomasz pięknie to podsumowałeś , subaru to auto dla prawdziwych facetów ( podnoszenia sobie ego nigdy nie za wiele)pozwólcie ,że  pofilozofuje trochę. W dzisiejszych czasach kiedy mamy kryzys

A ja się pytam jak trzeba jeździć, żeby N/A paliło 12. :p    Kilka fotek z wyjazdu w Bieszczady:  

Dzisiejsza moja wycieczka do żywca  

Posted Images

Panowie, tak na inny temat :-) Kto w sobotę +- o 14:45 złapał się na światłach w Pszczynie obok zakładów Henryk Kania z czerwoną BMW F30 320 XDrive? Subaru to granatowy Wagon Turbo w budzie GC na blachach ST ^^

W dniu 2.10.2020 o 19:41, jaceq napisał:

Pytanie do Was.... niestety nadszedła ta chwila kiedy w moim sti 2011 obróciła cię panewka :( 

W związku z tym może mi ktoś polecić odpowiedni warsztat na śląsku, który zajmie się reanimacją mojej świnki.

Pozdrawiam.

Również polecam Carfita, mój jedzie w poniedziałek za tydzień  fakt faktem jeszcze z autem nic się nie dzieje ale lepiej dmuchać na zimne :D

Edited by virek1
W dniu 2.10.2020 o 19:41, jaceq napisał:

Pytanie do Was.... niestety nadszedła ta chwila kiedy w moim sti 2011 obróciła cię panewka :( 

W związku z tym może mi ktoś polecić odpowiedni warsztat na śląsku, który zajmie się reanimacją mojej świnki.

Pozdrawiam.

Wisła i JDM Serwis Kamila Pilcha.

6 minut temu, BelegUS napisał:

Wisła i JDM Serwis Kamila Pilcha.

Dzwoniłem do nich w zeszłym tygodniu. Grubsze naprawy dopiero w przyszłym roku. Takie mają terminy ;)

Godzinę temu, krzepas napisał:

Dzwoniłem do nich w zeszłym tygodniu. Grubsze naprawy dopiero w przyszłym roku. Takie mają terminy ;)

Bo Kamil robi dobrą robotę. Ja mam termin na wiosnę (tzn. mogłem mieć na grudzień, ale bez zimówek się tam nie wdrapię) ;)

Dobra, zrobiło się zimno, a ja wiem, że najbardziej lubicie spotykać się jak nie idzie wystać 10 minut na dworze.

Zatem proponuję spotkanie w przyszłym tygodniu.

Środa 20:00 ? :)

• Haha 1
25 minut temu, Tomasz_555 napisał:

Dobra, zrobiło się zimno, a ja wiem, że najbardziej lubicie spotykać się jak nie idzie wystać 10 minut na dworze.

Ja w tygodniu mógłbym w zasadzie wieczorami tylko we wtorki i czwartki.

55 minut temu, Tomasz_555 napisał:

Mi każdy dzień pasuje, we wtorek jedynie trochę później bym był.

No to czwartek 20:00 i wszyscy szczęśliwi :)

Spotkanie czwartek 15.10.2020, 20:00, Katowice, ul. Lotnisko -> parking na samym końcu za salonem Subaru (https://goo.gl/maps/Sbds5uXY22biKEP46)

1. Tomasz_555

2. MPL

3. KotMorderca

Mam nadzieję, że z tak dokładnym opisem nikt już nie będzie miał problemów ze znalezieniem miejsca spotkania.

• Thanks 1

Spotkanie czwartek 15.10.2020, 20:00, Katowice, ul. Lotnisko -> parking na samym końcu za salonem Subaru (https://goo.gl/maps/Sbds5uXY22biKEP46)

1. Tomasz_555

2. MPL

3. KotMorderca

4. Darecky (50/50) 

Nie ma ktoś tego czarnego plastiku z imprezy przy tylnych drzwiach gdzieś w garażu? Strona kierowcy

Edited by darecky

1. Tomasz_555

2. MPL

3. KotMorderca

4. Darecky (50/50) 

5. Pablito79

...

PS.

Oj trzeba się będzie ciepło ubrać, chyba zimówkę z szafy wygrzebię :D

3 minuty temu, Pablito79 napisał:

PS.

Oj trzeba się będzie ciepło ubrać, chyba zimówkę z szafy wygrzebię :D

Oby nie koła zimowe z garażu :D

1. Tomasz_555

2. MPL

3. KotMorderca

4. Darecky (50/50) 
5. Songo_86

Zmiana mi ładnie przypadnie na rano tak że pojawię się z uśmiechem na twarzy :D

• Upvote 1

Poprawiona lista bo Songo zjadł Pablita :biglol:

1. Tomasz_555

2. MPL

3. KotMorderca

4. Darecky (50/50) 

5. Pablito79
6. Songo_86

• Haha 1
  • Confused 1
2 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

1. Tomasz_555

2. MPL

3. KotMorderca

4. Darecky (50/50) 

5. Pablito79
6. Songo_86

Haha @Pablito79 przepraszam :biglol:

• Upvote 1

Ktoś z forum odbierał dziś tajle do swojego bloba u mnie w robocie? Naklejkę widziałem ale nie kojarzę auta choć dawno mnie na spocie nie było...? ;)

1. Tomasz_555

2. MPL

3. KotMorderca

4. Darecky (50/50) 

5. Pablito79
6. Songo_86 

7. Cherusek1 

Poleci ktoś jakiegoś dobrego, sprawdzonego specjalisty od konserwacji podwozia, nie musi być tanio za to musi być dobrze. Czym bliżej Rybnika tym lepiej :)

Z góry dzięki :)

Co tu taka cisza po spociku :D.

Muszę przyznać, że strasznie wczoraj zmarzłem, więc po powrocie zrobiłem sobie góralską herbatkę :biglol:.

Pozdrawiam i czekamy na śnieg ;)

Dzięki za spocik. Jak zawsze solidna dawka humoru Nie będę cytował reakcji Sebastiana na wieść o planowanych ograniczeniach w sprzedaży alkoholu

No i jeszcze raz dziękuję za prezent. Kompletnie mnie zaskoczyliście. I przez chwilę uwierzyłem, że serio będziecie śpiewać Cieszę się, że wycieczki się podobają, chyba czas znów rozejrzeć się po mapie.

No i jak wspomniałem zapraszam do mojego garażu. Jak nie naprawimy to przynajmniej się pośmiejemy.

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka

W dniu 16.10.2020 o 22:33, KotMorderca napisał:

Na następnego spota każdy obowiązkowo tekst na pamięć: :biglol:

No mistrzostwo, Piotrek gdzie Ty to wygrzebałeś :biglol:, ja już po mału łapie pierwszą zwrotkę :D.