Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Recommended Posts

6 godzin temu, dominikon napisał:

Pozdrawiam całą ekipę z wczoraj tj. w sobota 12.09 ok. godz. 16.15-16.30. Najpierw Was usłyszałem, a chwilkę później dojrzałem pod moim domem w Woli Kosnowej (droga łącząca Kamienicę/Zbludzę z Łąckiem). Machałem i szczerzyłem się do każdego z Was widząc tak zacne grono Subaru - pracowałem przy wjeździe na działkę, a powyżej mnie stały zaparkowane - zielony Leśnik i grafitowa Impreza GH ze świnkami na lusterkach. Ależ to był dla mnie miły widok dla oka i zestaw dźwięków dla ucha na zakończenie roboty. Pozdrawiam Was Panowie raz jeszcze - szkoda, że nie było okazji pogadać, bo parking pod domem pomieściłby wszystkie te Subaryny!

Następnym razem naprawdę zapraszam choćby na chwilę. Salut!

Dzięki "człowiek z łopatą" vel geodeta jak mi sie z daleka wydawało :) po subarakach poznaliśmy żeś nasz :)  

Chopy dzięki za te wszystkie szarże na górskich przełęczach , dzięki za super towarzystwo , chciałem również zaznaczyć ,że był to pierwszy spot na którym uskutecznilismy " turystyczne wędrowanie " niech to będzie miły początek nowej tradycji :puchar:

• Like 1
  • Thanks 1
  • Replies 14.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jest Tomasz pięknie to podsumowałeś , subaru to auto dla prawdziwych facetów ( podnoszenia sobie ego nigdy nie za wiele)pozwólcie ,że  pofilozofuje trochę. W dzisiejszych czasach kiedy mamy kryzys

A ja się pytam jak trzeba jeździć, żeby N/A paliło 12. :p    Kilka fotek z wyjazdu w Bieszczady:  

Dzisiejsza moja wycieczka do żywca  

Posted Images

Dzięki wszystkim za super przejażdżkę, towarzystwo, krótki epizod turystycznego wędrowania i ogólnie za miło spędzony weekend:). Tradycyjnie specjalne podziękowania dla @Tomasz_555 za organizację jak zwykle wspaniałą i niesłabnący entuzjazm w tym zakresie:bowdown:. Mam nadzieję że coś podobnego w tej lub innej formie  wkrótce się uda powtórzyć. 

Pozdrawiam również serdecznie @dominikon  - mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja się spotkać.

• Thanks 1
10 godzin temu, KotMorderca napisał:

Tydzień temu tam jechali SKJS: https://www.youtube.com/watch?v=5FmASYSsDRg

Powiem szczerze, że jakby była kolejna opcja to chętnie bym se w tym wystartował. Co prawda wpisowe 400zł, ale jest opcja pojechać na ostro naprawdę fajny odcinek drogi publicznej. :)

Kurcze dopiero dorwałem się do kompa. Wczoraj zasiedzieliśmy się u wujka na giszowcu i ledwo zdążyłem na powtórkę F1, było warto :D.

Ogromne dzięki wszystkim za kolejny mega wyjazd. Niesamowite trasy, niekończące się opowieści o problemach z autami, humor ponad normę, mam wrażenie że z Wami piwko ma taki niepowtarzalny smak :biglol::thumbup:.

Pozdrawiam i do następnego.

Panowie bardzo dziękuje za wypad, to są te chwile w życiu które sprawiają że człowiek czuje że żyje, juz jak tylko zaczęły się pierwsze zakręty i było słychać jak każdy z osobna redukuje i później zaczyna "przypierniczać" to aż się gęsia skórka pojawiała :D

Również pozdrawiam panów których spotkaliśmy na trasie, zawsze się morda cieszy jak spotyka się kogoś z ekipy :D 
No to do następnego ^^

2 godziny temu, KotMorderca napisał:

W sobotę Pietrzak otwiera salon Koenigsegga. Do zobaczenia będzie Gemera, Jesko, Jesko Absolut i One:1 :rolleyes:

K.... M.. w sobotę pracuje. :( Ale jedziesz w sobotę, czy może się ugadamy na spokojnie w przyszłym tygodniu :question:

W sumie to i tak pewnie w sobotę będzie zamknięta impreza dla śmietanki...

Edited by Pablito79

Naprawienie, a raczej zdemontowanie osłony tłumika w STi kosztowało mnie 0zł.
Z dziura w Forku nie poszło już tak gładko i wpadł nowy catback. Wiem, że to placebo, ale mam wrażenie, że płynniej przyspiesza. 754edc08112fbedb2e6106445a9716fe.jpg

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka

Blacharz akrobata potrzebny na Śląsku!

Nie taki za 150 zł od elementu a prawdziwy artysta migomatu, który nie boi się robót niemożliwych :biglol:

Mam wrażenie, że taki zwykły zakład lakierniczo blacharski nie będzie się chciał podjąć naprawy kielichów w sedanie. Ostatnio ktoś na brytyjską grupę wrzucił ciekawy obrazek z podpisem "the only way how you should do it properly"  

:omg:

119890809_3893038360710668_6096630520582

• Thanks 1
8 godzin temu, darecky napisał:

Blacharz akrobata potrzebny na Śląsku!

Nie taki za 150 zł od elementu a prawdziwy artysta migomatu, który nie boi się robót niemożliwych :biglol:

Mam wrażenie, że taki zwykły zakład lakierniczo blacharski nie będzie się chciał podjąć naprawy kielichów w sedanie. Ostatnio ktoś na brytyjską grupę wrzucił ciekawy obrazek z podpisem "the only way how you should do it properly"  

:omg:

119890809_3893038360710668_6096630520582

O kur** nawet nie wiesz jak mi pomogłeś tym zdjęciem! :O

praktycznie zaraz jak sie zarejestrowałem na forum, mimowolnie (nie gniły mi jeszcze ćwiary) przeczytałem o tym w jakimś wątku

To prawie było jak mit, ktoś mówił ze wada konstrukcyjna, że tam sie blacha rozłazi, że nie ma co wstawiać zew. blachy, bo tam włazi w rogu gdzie sie łączy miejsce na górne mocowanie z blachą kielicha...ale wewnętrzną... jakby pomiędzy... niewiadomo, nikt tam nie zagladał. Jak jakieś sekretne info dla wtajemniczonych. Powtarzało sie tajemnicze "klasyki dzielą sie na takie które już zgniły i dopiero zgniją na ćwiartcę"

jak widać wszystko prawda. Dzieki forum, jesteś niezastąpione!

Ps ponoć w Bugeye nic sie nie zmieniło i dalej tam woda wali jak w klasyku

Aha jak pytasz na poważnie, to ciężko o kogoś takiego. Ich nawet sowi te wynagrodzenie nie przekonuje, już chyba lepiej od razu bić do ludzi zjamujących sie renowacją zabytków. W sumie sie nie dziwie bo to strasznie niewdzięczna robota.
Micre uspawałem sobie samemu w ramach treningu przed imprezą. I czeka mnie dokładnie to co Ciebie i co na focie.
Fota jest na wage złota, wiem gdzie ciąć! Dzięki wielkie Darecky!

dsc04692-jpg.52159

dsc04807-jpg.53169

Edited by Matiz
  • Haha 1
19 godzin temu, darecky napisał:

Mam wrażenie, że taki zwykły zakład lakierniczo blacharski nie będzie się chciał podjąć naprawy kielichów w sedanie.

Moj Forek juz prawie rok stoi u blacharza (jedynego, ktory chcial sie tego podjac sposrod 15, ktorych odwiedzilem w mojej okolicy ;)

Ogolnie wszyscy, lacznie z tym "moim" blacharzem otwarcie mowia, ze wola wziac auto po lekkiej stluczce (wymienic pare elementow na srubkach, prysnac i gotowe)

Kasa podobna, a raczki czyste.

I ja sie wcale nie dziwie, bo jak zobaczylem jak wygladaja u mnie kielich po zdemontowaniu tapicerki, to przez pare miesiecy myslalem co z tym robic i czy w ogole ;)

Teraz juz mi go zaczyna powoli dlubac i zdam relacje jak skonczy.

Na razie nie moge potwierdzic reputacji tego "rzeźbiarza", ale z jego podejscia i ceny jaka mi powiedzial wynika, ze bedzie uzywal zlotych blach ;)

9 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

02-04 października jest Rajd Świdnicki. Może się wybierzemy tak jak to kiedyś mieliśmy zrobić ? :) 

Ja odpadam, 04.10 mam Komunie w Stolicy:(

11 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

02-04 października jest Rajd Świdnicki. Może się wybierzemy tak jak to kiedyś mieliśmy zrobić ? :) 

Ja muszę spasować - mam już w tym terminie góry zaklepane:(.

W dniu 23.09.2020 o 23:23, Tomasz_555 napisał:

W dniu 24.09.2020 o 10:50, KotMorderca napisał:

Ja bym chętnie skoczył :) 

Planuję jechać w niedzielę rano. Dajcie znać czy i jak/gdzie się wybieracie to się może zorganizujemy jakoś wspólnie.

W dniu 23.09.2020 o 23:23, Tomasz_555 napisał:

Odpadam, impreza urodzinowa wypada

Nikt się nie wybiera ? Jadę z Gliwic w niedzielę 7:00 rano. Plan mam na ostani OS pierwszej pętli oraz pierwszy i ostatni drugiej - po nim od razu podróż powrotna bo trzeba brać pod uwagę, że rajd jest "bez udziału publiczności" z powodu covida.

20 godzin temu, GUEST napisał:

Nikt się nie wybiera ? Jadę z Gliwic w niedzielę 7:00 rano. Plan mam na ostani OS pierwszej pętli oraz pierwszy i ostatni drugiej - po nim od razu podróż powrotna bo trzeba brać pod uwagę, że rajd jest "bez udziału publiczności" z powodu covida.

Ja bym jechał ;) 

@Tomasz_555?

Pytanie do Was.... niestety nadszedła ta chwila kiedy w moim sti 2011 obróciła cię panewka :( 

W związku z tym może mi ktoś polecić odpowiedni warsztat na śląsku, który zajmie się reanimacją mojej świnki.

Pozdrawiam.

2 godziny temu, jaceq napisał:

Pytanie do Was.... niestety nadszedła ta chwila kiedy w moim sti 2011 obróciła cię panewka :( 

W związku z tym może mi ktoś polecić odpowiedni warsztat na śląsku, który zajmie się reanimacją mojej świnki.

Pozdrawiam.

Jedyny słuszny, Carfit Nowy Sącz :faja:.

• Upvote 4
8 godzin temu, KotMorderca napisał:

Ja bym jechał ;) 

@Tomasz_555?

Przepraszam, ale ja muszę odpuścić. Ciężki tydzień w robocie miałem i muszę się po prostu zregenerować.