Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za super przejażdżkę, towarzystwo, krótki epizod turystycznego wędrowania i ogólnie za miło spędzony weekend:). Tradycyjnie specjalne podziękowania dla @Tomasz_555 za organizację jak zwykle wspaniałą i niesłabnący entuzjazm w tym zakresie:bowdown:. Mam nadzieję że coś podobnego w tej lub innej formie  wkrótce się uda powtórzyć. 

 

Pozdrawiam również serdecznie @dominikon  - mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja się spotkać.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, KotMorderca napisał:

Tydzień temu tam jechali SKJS: https://www.youtube.com/watch?v=5FmASYSsDRg

Powiem szczerze, że jakby była kolejna opcja to chętnie bym se w tym wystartował. Co prawda wpisowe 400zł, ale jest opcja pojechać na ostro naprawdę fajny odcinek drogi publicznej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dopiero dorwałem się do kompa. Wczoraj zasiedzieliśmy się u wujka na giszowcu i ledwo zdążyłem na powtórkę F1, było warto :D.

 

Ogromne dzięki wszystkim za kolejny mega wyjazd. Niesamowite trasy, niekończące się opowieści o problemach z autami, humor ponad normę, mam wrażenie że z Wami piwko ma taki niepowtarzalny smak :biglol::thumbup:.

Pozdrawiam i do następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo dziękuje za wypad, to są te chwile w życiu które sprawiają że człowiek czuje że żyje, juz jak tylko zaczęły się pierwsze zakręty i było słychać jak każdy z osobna redukuje i później zaczyna "przypierniczać" to aż się gęsia skórka pojawiała :D

Również pozdrawiam panów których spotkaliśmy na trasie, zawsze się morda cieszy jak spotyka się kogoś z ekipy :D 
No to do następnego ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KotMorderca napisał:

W sobotę Pietrzak otwiera salon Koenigsegga. Do zobaczenia będzie Gemera, Jesko, Jesko Absolut i One:1 :rolleyes:

K.... M.. w sobotę pracuje. :( Ale jedziesz w sobotę, czy może się ugadamy na spokojnie w przyszłym tygodniu :question:

W sumie to i tak pewnie w sobotę będzie zamknięta impreza dla śmietanki...

 

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawienie, a raczej zdemontowanie osłony tłumika w STi kosztowało mnie 0zł.
Z dziura w Forku nie poszło już tak gładko i wpadł nowy catback. Wiem, że to placebo, ale mam wrażenie, że płynniej przyspiesza. 754edc08112fbedb2e6106445a9716fe.jpg

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacharz akrobata potrzebny na Śląsku!

Nie taki za 150 zł od elementu a prawdziwy artysta migomatu, który nie boi się robót niemożliwych :biglol:

 

Mam wrażenie, że taki zwykły zakład lakierniczo blacharski nie będzie się chciał podjąć naprawy kielichów w sedanie. Ostatnio ktoś na brytyjską grupę wrzucił ciekawy obrazek z podpisem "the only way how you should do it properly"  

 

 

:omg:

119890809_3893038360710668_6096630520582

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, darecky napisał:

Blacharz akrobata potrzebny na Śląsku!

Nie taki za 150 zł od elementu a prawdziwy artysta migomatu, który nie boi się robót niemożliwych :biglol:

 

Mam wrażenie, że taki zwykły zakład lakierniczo blacharski nie będzie się chciał podjąć naprawy kielichów w sedanie. Ostatnio ktoś na brytyjską grupę wrzucił ciekawy obrazek z podpisem "the only way how you should do it properly"  

 

 

:omg:

119890809_3893038360710668_6096630520582

 

O kur** nawet nie wiesz jak mi pomogłeś tym zdjęciem! :O

praktycznie zaraz jak sie zarejestrowałem na forum, mimowolnie (nie gniły mi jeszcze ćwiary) przeczytałem o tym w jakimś wątku


To prawie było jak mit, ktoś mówił ze wada konstrukcyjna, że tam sie blacha rozłazi, że nie ma co wstawiać zew. blachy, bo tam włazi w rogu gdzie sie łączy miejsce na górne mocowanie z blachą kielicha...ale wewnętrzną... jakby pomiędzy... niewiadomo, nikt tam nie zagladał. Jak jakieś sekretne info dla wtajemniczonych. Powtarzało sie tajemnicze "klasyki dzielą sie na takie które już zgniły i dopiero zgniją na ćwiartcę"

jak widać wszystko prawda. Dzieki forum, jesteś niezastąpione!

Ps ponoć w Bugeye nic sie nie zmieniło i dalej tam woda wali jak w klasyku


Aha jak pytasz na poważnie, to ciężko o kogoś takiego. Ich nawet sowi te wynagrodzenie nie przekonuje, już chyba lepiej od razu bić do ludzi zjamujących sie renowacją zabytków. W sumie sie nie dziwie bo to strasznie niewdzięczna robota.
Micre uspawałem sobie samemu w ramach treningu przed imprezą. I czeka mnie dokładnie to co Ciebie i co na focie.
Fota jest na wage złota, wiem gdzie ciąć! Dzięki wielkie Darecky!

dsc04692-jpg.52159

 

dsc04807-jpg.53169

Edytowane przez Matiz
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, darecky napisał:

Mam wrażenie, że taki zwykły zakład lakierniczo blacharski nie będzie się chciał podjąć naprawy kielichów w sedanie.

Moj Forek juz prawie rok stoi u blacharza (jedynego, ktory chcial sie tego podjac sposrod 15, ktorych odwiedzilem w mojej okolicy ;)

Ogolnie wszyscy, lacznie z tym "moim" blacharzem otwarcie mowia, ze wola wziac auto po lekkiej stluczce (wymienic pare elementow na srubkach, prysnac i gotowe)

Kasa podobna, a raczki czyste.

I ja sie wcale nie dziwie, bo jak zobaczylem jak wygladaja u mnie kielich po zdemontowaniu tapicerki, to przez pare miesiecy myslalem co z tym robic i czy w ogole ;)

Teraz juz mi go zaczyna powoli dlubac i zdam relacje jak skonczy.

Na razie nie moge potwierdzic reputacji tego "rzeźbiarza", ale z jego podejscia i ceny jaka mi powiedzial wynika, ze bedzie uzywal zlotych blach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2020 o 23:23, Tomasz_555 napisał:

02-04 października jest Rajd Świdnicki. Może się wybierzemy tak jak to kiedyś mieliśmy zrobić ? :) 

 

W dniu 24.09.2020 o 10:50, KotMorderca napisał:

Ja bym chętnie skoczył :) 

 

Planuję jechać w niedzielę rano. Dajcie znać czy i jak/gdzie się wybieracie to się może zorganizujemy jakoś wspólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, GUEST napisał:

Nikt się nie wybiera ? Jadę z Gliwic w niedzielę 7:00 rano. Plan mam na ostani OS pierwszej pętli oraz pierwszy i ostatni drugiej - po nim od razu podróż powrotna bo trzeba brać pod uwagę, że rajd jest "bez udziału publiczności" z powodu covida.

Ja bym jechał ;) 

@Tomasz_555?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jaceq napisał:

Pytanie do Was.... niestety nadszedła ta chwila kiedy w moim sti 2011 obróciła cię panewka :( 

W związku z tym może mi ktoś polecić odpowiedni warsztat na śląsku, który zajmie się reanimacją mojej świnki.

Pozdrawiam.

Jedyny słuszny, Carfit Nowy Sącz :faja:.

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...