Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Powoli zbliża się wrzesień więc czas zebrać wszystko do kupy. 

Jeżeli ktoś chce się jeszcze dopisać to ma czas do weekendu. Potem lecę na Sardynie więc muszę zrobić rezerwację przed wylotem. 

 

12-13 września - Tomasz_555, KotMorderca, Cherusek1, Songo_86, Pablito79

 

Propozycje hoteli:

1. Hotel nad przełomem - ten co wybraliśmy ostatnio, ale podrożał niestety i wychodzi koło 160zł/os

http://www.nadprzelomem.pl

 

2. Hotel Umina - jakieś 130zł/os - mój faworyt - korzystna cena i jest wszystko co trzeba włącznie z dużym parkingiem. 

http://www.booking.com/Share-oTerBkq

 

3. Hotel HR&A Polaris - 140zł/os - piszą, że słaby parking, ale można wynająć garaże. Nie wiem też czy bar mają jakiś sensowny. 

http://www.booking.com/Share-8bT0Pu

Dostosuje się, tam gdzie Wy tam i ja! :yahoo:, znam trochę tą okolice jak się okazuje i znam też jedną fajną przełęcz , przełęcz knurowska to się zwie , fajne zakręty :D byle dalej od A1 , słuchajcie ta droga doprowadzi mnie do szału w końcu! Najpierw ten pierdolony odcinek od Piekar ,tam już i 110km/h strach jechać , potem odcinek Częstochowa -Łódź - szekspirowski dramat w 5 aktach okraszony elementami greckiej tragedii ,następnie (moja wina) zle ustawiony tempomat aktywny -kiedyś go ustawiłem na sporą odległość bo jechałem w nocy pustą drogą ale na A1 jest co dzienny zlot Tirów a ja zapomniałem jak to ustrojstwo przestawić ! Co się naklnąłem bo auto ciągle hamowało samo , w końcu się wkurwiłem wydziubałem tempomat na 195 , ogłosiłem się królem lewego pasa i niczym kula do kręgli dojechałem do Gdyni :D w drodze powrotnej na wspaniałym odcinku Łódź Częstochowa trafiłem na transport gabarytów -koszmar. zajmowali oba te pożal się Boże pasy ruchu ,zatrzymywali się co chwilę żeby poszerzać słupki i tak przez 3h , chciało mi się sikać jak cholera ! Więc na jednym z przestojów wyszedłem szybko z auta żeby oddać mocz zaraz za barierką ale w nocy oślepiły mnie te zasrane żółte koguty z tego transportu które napierdalały po oczach i nie zauważyłem wielkiego dołu za barierką jak przeszedłem to spadłem z metr upierdoliłem się cały w jakiejś glinie , auto zostało u góry :facepalm:, po stresującej próbie wydobycia się z opresji wydostałam się na drogę ze trzy samochody dalej od mojego , koszmar! Następnym razem jadę pendolino , koniec kurwa ! Na tej drodze ten remont się nie posuwa w ogóle ,przynajmniej ja mam takie wrażenie .... ja już żyje naszą wycieczką :yahoo:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

W weekend zrobię rezerwację w Przełomie ! :D Jest basen, siłownia, grota solna i sauna w cenie :D 

 

@Cherusek1 - gruby tekst :D kolejne wspomnienia z polskich dróg do kolekcji, zaraz po naszej akcji z bramek na A4 :D 

Oj tych bramek to narazie nie przebiłem :facepalm::ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2020 o 21:36, KotMorderca napisał:

No i prawdopodobnie będę bez samochodu na wyjazd także mam nadzieję, że ktoś mnie przygarnie na prawym :rolleyes:

Bez szans na ogarnięcie fury do tego czasu ? :( 

Po tym jak ostatnio zrobiłeś syf na dywaniku to do mnie nie masz wstępu ;) :biglol: No chyba, że w obuwiu zmiennym :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2020 o 21:16, Tomasz_555 napisał:

Powoli zbliża się wrzesień więc czas zebrać wszystko do kupy. 

Jeżeli ktoś chce się jeszcze dopisać to ma czas do weekendu. Potem lecę na Sardynie więc muszę zrobić rezerwację przed wylotem. 

 

12-13 września - Tomasz_555, KotMorderca, Cherusek1, Songo_86, Pablito79

 

Propozycje hoteli:

1. Hotel nad przełomem - ten co wybraliśmy ostatnio, ale podrożał niestety i wychodzi koło 160zł/os

http://h

 

2. Hotel Umina - jakieś 130zł/os - mój faworyt - korzystna cena i jest wszystko co trzeba włącznie z dużym parkingiem. 

http://www.booking.com/Share-oTerBkq

 

3. Hotel HR&A Polaris - 140zł/os - piszą, że słaby parking, ale można wynająć garaże. Nie wiem też czy bar mają jakiś sensowny. 

http://www.booking.com/Share-8bT0Pu

 

Sorki, że tak na ostatnią chwilę się odzywam dopiero.  Chciałbym się przyłączyć, ale miałem (i w sumie mam jeszcze) problem z ostatecznym potwierdzeniem tego terminu. Żeby nie komplikować to po prostu na początku przyszłego tygodnia, jeżeli będę mógł ostatecznie pojechać, to zrobię  sobie osobną rezerwację na dodatkowy pokój. Z tego co widzę na razie są dostępne pokoje i nawet w opcji dla jednej osoby dużo drożej to nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MPL napisał:

Sorki, że tak na ostatnią chwilę się odzywam dopiero.  Chciałbym się przyłączyć, ale miałem (i w sumie mam jeszcze) problem z ostatecznym potwierdzeniem tego terminu. Żeby nie komplikować to po prostu na początku przyszłego tygodnia, jeżeli będę mógł ostatecznie pojechać, to zrobię  sobie osobną rezerwację na dodatkowy pokój. Z tego co widzę na razie są dostępne pokoje i nawet w opcji dla jednej osoby dużo drożej to nie wychodzi.

Super ! :) Do 2go września do końca dnia mam dostęp do kompa. Jak uda Ci się potwierdzić termin to daj cynk, a jak nie to faktycznie albo klepnij coś dla siebie, albo spróbujemy zadzwonić i dokonać zmiany po moim powrocie z Sardynii. Z tego co kojarzę jest możliwość wprowadzania zmian. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cherusek1 napisał:

Oj tych bramek to narazie nie przebiłem :facepalm::ph34r:

 

Jeżeli historia z bramkami jest lepsza niż twoje ostatnie przygody to mam nadzieję, że będę miał okazję jej wysłuchać w sprzyjających okolicznościach przyrody podczas wyjazdu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomasz_555 napisał:

Bez szans na ogarnięcie fury do tego czasu ? :( 

Na tę chwilę to wygląda to tak, że w ogóle fura jeszcze nie zdąży trafić nawet na warsztat przed wyjazdem...

 

1 godzinę temu, Tomasz_555 napisał:

Po tym jak ostatnio zrobiłeś syf na dywaniku to do mnie nie masz wstępu ;) :biglol: No chyba, że w obuwiu zmiennym :biglol:

Mogę wziąć dywanik na zmianę :ph34r:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/pages/category/Sports/Centrum-Szkolenia-1-PSK-Camp-Raptor-386329211383538/

Panowie, wczoraj miałem przyjemność odwiedzić tę miejscówkę. Można tam naprawdę świetnie spędzić dzień. Strzelnica, jazda H1, grochówka. Widok babeczki wywalającej z MG taśmę z 40 nabojami robi wrażenie. Jedna z nielicznych strzelnic gdzie można strzelać z ciężkiej broni maszynowej. Wystrzelałem 100 naboi z 25 różnych rodzajów broni.

I co najważniejsze, tylko godzina jazdy z Katowic.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2020 o 23:37, MPL napisał:

 

Jeżeli historia z bramkami jest lepsza niż twoje ostatnie przygody to mam nadzieję, że będę miał okazję jej wysłuchać w sprzyjających okolicznościach przyrody podczas wyjazdu:)

taaaa jest znacznie krótsza ale za to jaka treść , rzekł bym apogeum głupoty :thumbup: 

 

W dniu 29.08.2020 o 20:41, suberet napisał:

https://www.facebook.com/pages/category/Sports/Centrum-Szkolenia-1-PSK-Camp-Raptor-386329211383538/

Panowie, wczoraj miałem przyjemność odwiedzić tę miejscówkę. Można tam naprawdę świetnie spędzić dzień. Strzelnica, jazda H1, grochówka. Widok babeczki wywalającej z MG taśmę z 40 nabojami robi wrażenie. Jedna z nielicznych strzelnic gdzie można strzelać z ciężkiej broni maszynowej. Wystrzelałem 100 naboi z 25 różnych rodzajów broni.

I co najważniejsze, tylko godzina jazdy z Katowic.

suberet jak wygląda taka atrakcja? znaczy tak każdy może wejść z ulicy postrzelać? z jakims instruktorem tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Cherusek1 napisał:

suberet jak wygląda taka atrakcja? znaczy tak każdy może wejść z ulicy postrzelać? z jakims instruktorem tak? 

Sie dzwoni, sie umawia, się przyjeżdża i sie strzela.

Ja tam byłem za friko z firmy, więc szczegółów nie znam. Na FB przedstawiają to trochę zbyt po wojskowemu. Były komandos z rodzinką to chyba dzierżawi, czy wynajmuje. Mamuśka (pani pedagog szkolny :)) ma pozwolenia na te wszystkie armaty (dodatkowo może ugotować gar wojskowej grochówy - polecam!), ojciec, syn pasjonat i jeszcze dwóch (też chyba rodzina) robią za instruktorów. Mocno pilnują klientów, aczkolwiek robią to dyskretnie. Laikom, takim jak ja, cierpliwie i bezstresowo wyoślają co i jak.Wiadomo, w takim obiekcie wymogi są naszpanowane na maxa. Żadnego alkoholu, nawet piwa przed i w trakcie. Mimo to atmosfera jest bardzo przyjazna, wręcz kumpelska. Opowiadają ciekawe historie. Naprawdę warto. Puszczenie serii z Diegtariewa warte tych pieniędzy. Jak jazda Subaru po śniegu, tylko krócej.

Ceny nabojów od 1 zł do 4, mają też smugowe. Do MG po 7 zł.

Edytowane przez suberet
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2020 o 23:37, Tomasz_555 napisał:

Super ! :) Do 2go września do końca dnia mam dostęp do kompa. Jak uda Ci się potwierdzić termin to daj cynk, a jak nie to faktycznie albo klepnij coś dla siebie, albo spróbujemy zadzwonić i dokonać zmiany po moim powrocie z Sardynii. Z tego co kojarzę jest możliwość wprowadzania zmian. :) 

 

Rób spokojnie dla Was żeby miejsca się nie skończyły i żebyś nie musiał przed wyjazdem samym się tym zajmować, a ja zrobię jakby co osobno. Będzie mniej zamieszania jakbym musiał jednak zrezygnować itp. Anulowanie ewentualne przy rezerwacji  dla jednej osoby nie byłoby na szczęście specjalnie kosztowne.

 

No i przy okazji - baw się dobrze na Sardynii:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ma ktoś może pożyczyć na tydzień komplet kół do sti 2003 r. Pytanie jest dziwne wiem, ale po prostu chce oddać felgi do malowania a nie chce samochodu zostawiać na klockach. Nie będą jeżdżone tylko chce postawić pod domem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ma ktoś może pożyczyć na tydzień komplet kół do sti 2003 r. Pytanie jest dziwne wiem, ale po prostu chce oddać felgi do malowania a nie chce samochodu zostawiać na klockach. Nie będą jeżdżone tylko chce postawić pod domem. 
Jak coś to ja mam komplet 16 cali do Forka SG, są kompatybilne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2020 o 11:54, Tomasz_555 napisał:

Hotel nad przełomem odrzucił moja rezerwacje. Brak miejsc. Spróbuję tam zadzwonic jak wyląduje, ale obstawiam że musimy uderzyć w inny hotel.

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
 

No szkoda, ale w innym też jak zwykle będzie spoko. Najważniejsze żeby był wodopój :biglol::D.

Czekamy w takim razie na rozwój wydarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Zarezerwowałem pokoje w hotelu Umina. emoji3.png@MPL jakby co jakiej dwójki jeszcze mają wolne. Rezerwujemy przez Booking. Jakbyś potrzebował wsparcia w ew. rezerwacji to daj znać. emoji3.png

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
 

 

Na bookingu faktycznie są jeszcze dwójki, ale bezzwrotne rezerwacje tylko, a ja ciągle mam nie do końca zabezpieczony termin (na razie na jakieś 80%) i chciałbym coś bardziej elastycznego z jakąś zaliczką ewentualnie. Próbuję bezpośrednio mailowo i telefonicznie ale na razie nie ma kontaktu z nimi. No nic - ogarnę przez weekend w ten czy inny sposób:). A Ty rezerwowałeś ostatcznie 3 dwójki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ofertę bezzwrotna. Klepnalem dwójkę i trojke. Myślę, że możesz po prostu wstrzymać się do ostatniej chwili i pewnie coś będzie jeszcze dostepne.

 
Na bookingu faktycznie są jeszcze dwójki, ale bezzwrotne rezerwacje tylko, a ja ciągle mam nie do końca zabezpieczony termin (na razie na jakieś 80%) i chciałbym coś bardziej elastycznego z jakąś zaliczką ewentualnie. Próbuję bezpośrednio mailowo i telefonicznie ale na razie nie ma kontaktu z nimi. No nic - ogarnę przez weekend w ten czy inny sposób. A Ty rezerwowałeś ostatcznie 3 dwójki?


Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...