Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Ywone

Recommended Posts

2 godziny temu, siara76 napisał:

Co jednak nie zmienia faktu że jako ASO się nie popisali:OO:

ASO w moim poprzednim Lanosie na tej akcji odłączyło oświetlenie schowka. Przyjechałem z reklamacją i przez dwie godziny nie ogarnęli. Usłyszałem, że muszę się umówić na jakiś dzień, to zdejmą całą deskę i odnajdą wiązkę oraz żarówkę. Auto sprzedałem :P

• Haha 1

Dobra, wracamy do tematu wycieczki wrześniowej. Poniżej propozycje 3 weekendów. Spróbujemy po raz trzeci uderzyć w rejony Nowego Sącza i Pienin. 

Link do trasy: https://goo.gl/maps/nqooy4xdzmFDqGjDA

Wpisujcie się na listę. Zapraszam nie tylko stałą ekipę lecz również każdego kto jeszcze z nami nie był i chciałby spróbować. :) 

Przypominam, że jazda jest dynamiczna, ale z zachowaniem bezpieczeństwa i poszanowania innych użytkowników dróg. 

12-13 września / Tomasz_555

19-20 września / Tomasz_555

26-27 września / Tomasz_555

• Like 3

12-13 września / Tomasz_555, KotMorderca, Danuś - Lord Białej Strzały, 

19-20 września / Tomasz_555, KotMorderca, Danuś - Lord Białej Strzały,

Trzeci termin póki co mam zarezerwowany na coś innego, ale to się może zmienić dynamicznie.

W dniu 31.07.2020 o 09:06, Tomasz_555 napisał:

Schyliłem się po kluczyki i takie znalazłem.

No niestety przykra sprawa z tymi naszymi autami.

Ja odkryłem, że coś zaczyna się dziać na tylnym błotniku :(.

Pany jutro jadę w trzy osoby, bagażnik pewnie będzie pełny ido tego bagażnik z trzema rowerami na haku, ile mam nabić ciśnienia :question:

W dniu 1.08.2020 o 12:23, KotMorderca napisał:

A jak tam idzie składanie? Kiedy będzie jeździc?

Dzwoniłem w czwartek i po krótkiej chwili dowiedziałem się, że silnik to już w sumie jest złożony, wisi na stojaku i następnego dnia będą wkładać do budy.

23 godziny temu, Pablito79 napisał:

Pany jutro jadę w trzy osoby, bagażnik pewnie będzie pełny ido tego bagażnik z trzema rowerami na haku, ile mam nabić ciśnienia :question:

A nie masz rozpiski na słupku od strony kierowcy ? Po otwarciu drzwi powinna się ukazać. Jeżeli dobrze pamiętam to 2.3 przód i 2.1 tył. 

• Upvote 1

W dniu 27.07.2020 o 21:52, Daniel Niewiński napisał:

12-13 września / Tomasz_555, KotMorderca, Danuś - Lord Białej Strzały, 

19-20 września / Tomasz_555, KotMorderca, Danuś - Lord Białej Strzały,

Trzeci termin póki co mam zarezerwowany na coś innego, ale to się może zmienić dynamicznie.

Oczywiście jadę z niebieskim bańdziorem. Zabukowałem sobie wszystkie terminy ;) tak dla bezpieczeństwa.  

12-13 - Tomasz555,KotMorderca,Danuś-Lord Białej Strzały, Cherusek1 ,

19-20 Tomasz555,KotMorderca,Danuś Lord Białej Strzały,Cherusek1 

26-27 Tomasz555, KotMorderca, Cherusek1 

Edited by Cherusek1
Uzupełnienie

17 godzin temu, Songo_86 napisał:

Jeju chopy, jak mi brakuje spota z Wami, tera mom na rano i jak co moga sie ustawić na jakiś wieczorny spocik :D (mom mały dylemat i musze go koniecznie z Wami obgadać)

Songo tak kup następne Subaru:thumbup: Spot przy grilu dobra opcja , Chopy w razie czego mam z kumplem na pół busik :Dtak wiem będziecie się śmiać to nowa sprawa, 9 osobowy , kumpel go ma na firmę myślę że za parę złoty dosłownie parę złoty dało by radę gdzieś nad wodę nim pojechać -jakieś chechło albo coś , albo popołudniu na jakąś trawkę z grillem i leżaczkami :D ja się poświęcę i będę prowadził reszta może zachlać się na amen za to dla mnie będzie największa kiełbaska :) sama jazda tym wehikułem to przeżycie bo to 30-letnie Ducato czyli auto z ery górnej kredy ewentualnie z plejstocenu :) 

W dniu 5.08.2020 o 00:12, niebieskiultras napisał:

Panie i Panowie spec od klimy, który znajdzie jakiś zamiennik osuszacza ?

W ASO części brak.

W hurtowniach brak

I stwierdziłem że bedzie trzeba  adaptować z innych aut.

Jakieś pewniaki ?

Niebieskiultras w Katowicach na dębie jest serwis klimy wszystkich marek nie wiem czy dobry ale kiedyś jeszcze w Citroenie ogarnęli mi jakąś dziwną awarię za pomocą chyba fordowskich części , raz tylko u nich byłem trochę to za mało aby polecić warsztat ale może coś pomogą , są na wysokości świateł jak się skręca w stronę stadionu GKS-u Katowice :D mam nadzięję , że Cię to nie zniechęci 

• Upvote 1