Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, KotMorderca napisał:

Może byśmy zaczęli powoli planować jakiś wyjazd wakacyjny? 

Ja bardzo chętnie, ale chyba będzie ciężko w wakacje z dostosowaniem wszystkich do jednego terminu.

@KotMorderca jedziesz w sobotę, czy dzień wcześniej na trening, bo widziałem że pisałeś w wątku zlotowym :question: 

 

Dobra Pany, a co z wyjazdem na oglądare :question:

Ja i tak jadę bez względu na wszystko, mam wolne trzy miejsca w aucie (w piątkę będzie ciasno), więc jak Ktoś jest chętny, to zapraszam.

Szczegóły wyjazdowe oczywiście do ugadania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KotMorderca napisał:

Może byśmy zaczęli powoli planować jakiś wyjazd wakacyjny? 

Ja póki co mam ciężko, czekam na tarcze i klocki, lada moment mam wyjazd urlopowy, w sierpniu mam drugi wyjazd urlopowy, a we wrześniu trzeci. Nie mniej wrzesień wydaje się być spoko terminem na wycieczkę. :)

 

44 minuty temu, Pablito79 napisał:

Ja i tak jadę bez względu na wszystko, mam wolne trzy miejsca w aucie (w piątkę będzie ciasno), więc jak Ktoś jest chętny, to zapraszam.

Szczegóły wyjazdowe oczywiście do ugadania.

Ja jadę na pewno :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablito79 napisał:

@KotMorderca jedziesz w sobotę, czy dzień wcześniej na trening, bo widziałem że pisałeś w wątku zlotowym :question: 

 

Tak, w piątek robią grupowy 3 stopień także się zapisałem i już w czwartek wieczorem będę się bunkrować w okolicach Kielc, a w piątek od rana spróbuję sobie przypomnieć jak się jeździ tym samochodem :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2020 o 08:49, Tomasz_555 napisał:
W dniu 28.06.2020 o 22:50, KotMorderca napisał:

Może byśmy zaczęli powoli planować jakiś wyjazd wakacyjny? 

Ja póki co mam ciężko, czekam na tarcze i klocki, lada moment mam wyjazd urlopowy, w sierpniu mam drugi wyjazd urlopowy, a we wrześniu trzeci. Nie mniej wrzesień wydaje się być spoko terminem na wycieczkę. :)

 

Dla mnie też wrzesień wydaje się OK, w wakacje faktycznie ciężko będzie się wszystkim dopasować. 

 

19 godzin temu, KotMorderca napisał:

Albo grubo wcale!

 

Powodzenia @KotMorderca:thumbup: Trzymam kciuki :puchar:

 

20 godzin temu, Pablito79 napisał:

Pamiętaj, żeby nie zrobić jakiegoś babola :P, bo silna ekipa się szykuje na sobotę do kibicowania:D.

 

A ekipie kibicującej dobrej zabawy życzę:drunk:. Zróbcie jakąś fotorelację w miarę możliwości please.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darecky nas tutaj coś ściemnia, że silnik, że remont, a moje przeszpiegi podpowiadają, że z auta będzie wurc bo jak widać już wpadła profesjonalna szutrowa konfiguracja! Spójrzcie tylko na wysokość zawieszenia!

:biglol:

IMG_20200701_092507.jpg

Edytowane przez KotMorderca
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, KotMorderca napisał:

@darecky nas tutaj coś ściemnia, że silnik, że remont, a moje przeszpiegi podpowiadają, że z auta będzie wurc bo jak widać już wpadła profesjonalna szutrowa konfiguracja! Spójrzcie tylko na wysokość zawieszenia!

:biglol:

 

 

 

Tak, tak i zapomniałem napisać, że składa się stroker 2.1 żeby to w końcu jakoś jechało :yahoo: 

 

Ale czyściutka... :unsure:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tomasz_555 napisał:

Sobota tuż tuż :) Nie ma więcej chętnych na wyjazd do Kielc na oglądarę ? Z tego co czytałem pełna lista zgłoszeń. :) 

@Cherusek1, @Songo_86

Hej, @Cherusek1 ma mi dać znać do środy.

Na prognozie w sobotę w Kielcach ma lekko pokropić, więc wszyscy będą latać bokami :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

Sobota tuż tuż :) Nie ma więcej chętnych na wyjazd do Kielc na oglądarę ? Z tego co czytałem pełna lista zgłoszeń. :) 

@Cherusek1, @Songo_86

 

3 godziny temu, Pablito79 napisał:

Hej, @Cherusek1 ma mi dać znać do środy.

Na prognozie w sobotę w Kielcach ma lekko pokropić, więc wszyscy będą latać bokami :D

Chopy jadę :)  napiszcie potem jak jest w tej chwili z miejscami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Cherusek1 napisał:

 

Chopy jadę :)  napiszcie potem jak jest w tej chwili z miejscami 

Oczywiście jedno miejsce dla Ciebie jest zarezerwowane.

@Tomasz_555, @Cherusek1 może zdzwonimy się w czwartek:question: i obgadamy szczegóły godzinowo, logistyczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pablito79 napisał:

Oczywiście jedno miejsce dla Ciebie jest zarezerwowane.

@Tomasz_555, @Cherusek1 może zdzwonimy się w czwartek:question: i obgadamy szczegóły godzinowo, logistyczne :D

Pasuje jak najbardziej , będe w czwartek pod telefonem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elias no ta fota Ci wyszła :P, nie było aż tak grubo, ale dwa Subaraki do mety nie dojechały :unsure:.

Niestety pogoda nie dopisała, ale i tak było spoko.

@Tomasz_555, @Cherusek1, @KotMorderca dzięki wielkie za kolejny mega wyjazd, jak zwykle rzeczowe pogaduchy i na wesoło :D.

Ogłoszenia już ogarnięte, niestety nic ciekawego w budżecie nie znalazłem, chyba jednak będzie Honda :P:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forek wylądował w ATS Mikołów. Zadyszka dopadła go 2 km od serwisu, prawie nie dało się jechać, bo na 2 gary czasem chodził. Jakoś się tam dokulałem. Akurat jechałem w tamtą stronę do klienta, więc dobrze, że to się tam stało, a nie gdzieś daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2020 o 20:09, Pablito79 napisał:

Ogłoszenia już ogarnięte, niestety nic ciekawego w budżecie nie znalazłem, chyba jednak będzie Honda :P:D.

Kup co chcesz i ile chcesz. Ale oprócz tego kup sobie jakieś Subaru choćby za 3000zł i niech tam stoi pod tym drzewem. Inaczej będziesz wiecznie te ogłoszenia oglądał i się wkurzoł. 

 

1 godzinę temu, suberet napisał:

Zadyszka dopadła go 2 km od serwisu, prawie nie dało się jechać, bo na 2 gary czasem chodził.

Farta miałeś z tym serwisem. :) A jakaś wstępna diagnoza ? :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tomasz_555 napisał:

Farta miałeś z tym serwisem. :) A jakaś wstępna diagnoza ? :) 

Też się cieszę, że mnie to akurat tam złapało. Na razie nic nie wiem. Będą dzwonić. Tak jakby coś mechanicznego, bo szarpanie aktywizuje się czasem po wstrząsach, np. po szybszym przejechaniu przez próg zwalniający albo po ostrym zakręcie, i jak się w trakcie tego dodaje gazu. Na prostej, nie zawsze, ale jak się czasem mocno depnęło gaz, to pierdział (nie wydech) i ubywało ze 30% mocy, ale nie szarpał wtedy. Może tak być, że jak im ostygnie i odpalą, to będzie wszystko ok, choć i na zimnym się to zdarzało. Ot, zagwozdka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2020 o 20:36, Tomasz_555 napisał:

Sobota tuż tuż :) Nie ma więcej chętnych na wyjazd do Kielc na oglądarę ? Z tego co czytałem pełna lista zgłoszeń. :) 

@Cherusek1, @Songo_86

Akurat zaczynałem urlop i od piątku 3.07 już byłem na wypadzie do znajomych z Włoszczyc a później jechaliśmy do Poznania do reszty ekipy, niedawno dopiero wróciłem (całkowicie się odciąłem) teraz dopiero wpadłem na forum i powiem szczerze że jak bym nigdzie nie jechał to chętnie bym z Wami skoczył.
Chopy, kiedy jaki spot ?
Powoli cza by było planować może jaki "Trip" :drool: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat zaczynałem urlop i od piątku 3.07 już byłem na wypadzie do znajomych z Włoszczyc a później jechaliśmy do Poznania do reszty ekipy, niedawno dopiero wróciłem (całkowicie się odciąłem) teraz dopiero wpadłem na forum i powiem szczerze że jak bym nigdzie nie jechał to chętnie bym z Wami skoczył.
Chopy, kiedy jaki spot ?
Powoli cza by było planować może jaki "Trip" :drool: ?
Trip tak niesmialo zaplanowaliśmy na wrzesień ale bez szczegółów póki co

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Trip tak niesmialo zaplanowaliśmy na wrzesień ale bez szczegółów póki co

No już nie mogę się doczekać, Tomku nie zerknąłem na ten czujnik, troszkę brak czasu, ale chyba bardziej obawa o większe konsekwencje.

Tak czy siak, Elbląg i okolice objechane (1444km), tydzień urlopu minął strasznie szybko, ale było ciekawie i trochę zobaczyliśmy.

Fajne miejsce na wypad, Trójmiasto, Krynica zaliczone a właściwie Kąty Rybackie (bo korek był jak fiks).

Polecam ogromnie wycieczkę Statkiem po trawie, 5 godzin fajnej przejażdżki na skalę Światową.

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...