Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, NasaKatja napisał:

co jaki czas sa spoty?

Co kilka tygodni. Informacja zawsze pojawia się tutaj lub można zapisać się do grupy na FB gdzie ta informacja jest powielana. :) 

 

Swoją drogą ktoś zna Michał Olczek ? Jest prośba o dołączenie do grupy, ale nie dodaję osób, które się tutaj nie ujawniają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy, ale cyrk. Spostrzegłem, że mam w aucie jedno nie swoje koło - jedna felga ma delikatnie inny odcień i oponę z innym DOTem.

Analizując historię fotograficzną okazuje się, że koło (najprawdopodobniej) zmieniło się gdzieś pomiędzy awarią silnika kwiecień 2019, a zmianą kół letnie>zimowe w listopadzie 2019.

W tym czasem odwiedziłem trzy serwisy: Carfit Nowy Sącz, Interauto Katowice i Stan-S Katowice i wydaje mi się, że tylko w tych trzech miejscach mogła nastąpić podmiana.

Po takim czasie nie ma szans dojść kiedy i gdzie się to wydarzyło, do serwisów nie zgłosił się nikt w takiej sprawie także jakby ktoś gdzieś słyszał o osobie z bliźniaczym problemem to chętnie dokonam wymiany.

Ori złoty Enkei 17x8.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywituję się jako nowy posiadacz Subaru w regionie. :D Subaru Legacy IV Kombi z silnikiem 2.5 165 KM wpadło. Jestem mega podjarany i chyba mi nie przejdzie. ;) 

 

Na co dzień śmigam jeszcze MX-5 ND (mój piąty, a w zasadzie czwarty MX-5 z kolei - od 2011 zawsze jakiś musi stać w garażu). 

 

Do zobaczenia gdzieś na drodze lub spocie! 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Maksym w gronie ludzi skrzywionych i zakochanych w Subaru :D

2 godziny temu, Maksym Słomski napisał:

Na co dzień śmigam jeszcze MX-5 ND (mój piąty, a w zasadzie czwarty MX-5 z kolei - od 2011 zawsze jakiś musi stać w garażu). 

Mój szwagier jest właśnie na etapie poszukiwań MX-5, pewnie niebawem będę miał kilka technicznych pytań ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, czekker napisał:

 

Nie tylko rajdówy, zwykłe rodzinne kombi też  ;)

 

 

IMG_20200506_121749.jpg

IMG_20200506_122228.jpg

 

panie kłamiesz pan, jak byłem dwa dni temu to w tym miejscu stało z 15 samochodów, z lawety ciężko było zrzucić auto nie blokując chodnika przy drodze :biglol::biglol:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, KotMorderca napisał:

Pewnie to co zawsze się robi - będziesz siedział w McDonaldzie :P Chociaż ja raz złamałem konwenanse i poszedłem na kręgle :biglol:

No z tymi kręglami to faktycznie poszedłeś grubo :p

 

Carfit powinien mieć jakiś pokoik z kompem i kierownicą :D By się poupalało przez parę godzin :p 

Edytowane przez Tomasz_555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

No z tymi kręglami to faktycznie poszedłeś grubo :p

 

Carfit powinien mieć jakiś pokoik z kompem i kierownicą :D By się poupalało przez parę godzin :p 

To jest zajebisty pomysł! Co jakiś czas byśmy wpadali zrobić dobre czasy przy okazji :biglol: a okazji nie brakuje xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, małymi krokami zbliża się 11 lipiec.

Czy Ktoś się wybiera, zgadujemy się jakoś żeby jechać razem.

Wiem że to jeszcze trzy tygodnie, ale ostatnio jakoś czas szybko leci :D.

 

O proszę, 1000 post :drinks:.

 

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...