Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Pablito79 napisał:

Oczywiście zamówienie przyjęte, byłem trochę w rozjazdach i nie mogłem odpisać.

 

Za wsparcie - promocyjna, spotowo-subarowa:D cena: porcja czyli 8szt. za 12 zł.

Reasumując zamówienia na pierożki:

@Cherusek1 3 porcje,

@czekker 4 porcje,

@BelegUS 10 porcji.

Co do płatności, to jak Wam pasuje, może być gotówką lub przelewem. Numer konta dodałem poniżej.

04 1050 1360 1000 0090 6866 9200

Dzięki wielkie i do zobaczenia:thumbup:

 

Jeżeli nie jest za późno to ja bym poprosił 2 porcje z mięsem i po jednej ze szpinakiem i soczewicą i koperkiem:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Pablito79 napisał:

Oczywiście zamówienie przyjęte, byłem trochę w rozjazdach i nie mogłem odpisać.

 

Za wsparcie - promocyjna, spotowo-subarowa:D cena: porcja czyli 8szt. za 12 zł.

Reasumując zamówienia na pierożki:

@Cherusek1 3 porcje,

@czekker 4 porcje,

@BelegUS 10 porcji.

Co do płatności, to jak Wam pasuje, może być gotówką lub przelewem. Numer konta dodałem poniżej.

04 1050 1360 1000 0090 6866 9200

Dzięki wielkie i do zobaczenia:thumbup:

dzięki Paweł :) ja przywiozę gotówkę , Chopy pamiętajcie o świniakach:P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wojteq02 napisał:

Tez bym chciał wiedzieć. Z pół godziny jeździłem i szukałem ale was nie znalazłem :/

https://www.google.pl/maps/place/Parking/@50.2427448,19.0428985,17.75z/data=!4m5!3m4!1s0x4716cfa53de31eb7:0xc60e820564f8e8b1!8m2!3d50.2427606!4d19.0432723

tutaj się spotykamy przeważnie

 

 

Dzięki chłopy za spota, Mustang robi wrażenie, ale MY18 jeszcze większe :rolleyes:

Chyba mózg mi jednak działa w dobrą stronę :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za spotkanie. MEGA frekwencja, szok, a tematów nie brakowało do ostatnich minut spotkania. :) 

No i cesarz Japonii się spisał - pogoda super. :D 

MY18 Final Edition - ja to chce, mega auto, mimo że zupełnie inne niż starsze STI. Chyba się starzeję :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, KotMorderca napisał:

Aa no tam nie zajechałem, objeździłem całą galerie i sklepy naokoło, bo ktoś wcześniej pisał że na podziemnym po prawej. No nic następnym razem może się uda :facepalm:

@Cherusek1  jak będziesz gdzieś w okolicy Rybnika lub Żor to zapraszam po obiecane naklejki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po tylu wrażeniach nie miałem siły odpalić kompa :D.

No super spot, dawno nas tylu nie było. Do teraz śmieje się z opowiadań Kota i Seby :biglol:.

@Cherusek1 Mustang na żywo wymiata, nie wspominając Sti od Arka.

Pozdrawiam i do następnego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że maglownica?

U mnie też kilka mądrych głów kazało regenerować maglownice, a potem znany nowosądecki czarodziej wymienił pompę wspomagania i problemy się skończyły.

 

A wracając do tematów spotowych... ŚWINIE TO SOLBERG A NIE BURNS!!!

Zamówiłem parę sztuk naklejek samych konturowych białych i czarnych na folii transportowej, zobaczymy jak z jakością to wyjdzie.

 

No i zbroimy się Panowie :evil2:

image.thumb.png.a3f54f86b81e0fd5aa7a3cc2a5619261.png

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, KotMorderca napisał:

Jesteś pewien, że maglownica?

U mnie też kilka mądrych głów kazało regenerować maglownice, a potem znany nowosądecki czarodziej wymienił pompę wspomagania i problemy się skończyły.

A jakie były objawy u Ciebie ? Bo u mnie (Forester) ewidentnie mokra jest lewa osłona drążka. Przy czym sama osłona nie wykazuje uszkodzenia. 

ASO uczciwie przyznało, że zastosowanie zestawu naprawczego pomoże na chwilę, a temat wróci i nie będą mnie naciągać na taką naprawę. Sugestia była aby na temat spojrzał ktoś kto zajmuje się tylko przekładniami i porządnie to zregenerował. 

 

38 minut temu, KotMorderca napisał:

No i zbroimy się Panowie :evil2:

Rozumiem, że startujesz ? :) Bo miałem proponować wyjazd na oglądarę jak rok temu. Tzn. ja się raczej wybiorę popaczeć :) Jak ktoś ma chęć to coś razem wyczarujemy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tomasz_555 napisał:

A jakie były objawy u Ciebie ?

Kierownica chodziła ciężko i działało coraz lepiej wraz z wzrostem obrotów silnika. Bardzo dobrze było to czuć jak stojąc w miejscu wciskałem sprzęgło i kręciłem kierownicą zmieniając obroty silnika od jałowych do maksymalnych.

 

12 minut temu, Tomasz_555 napisał:

Rozumiem, że startujesz ?

Jeszcze jak! 

Plan jest prosty: zbieramy solidną ekipę startujących i oglądających (specjalistów), zapoznania jeździmy w pięciu(i wtedy można pięć razy się zapoznać z trasą), jeden(dwóch) jeździ, a reszta na balkonie robi rozeznanie i zdaje relacje na bieżąco, każdy przywozi opony z inną mieszanką i jeździmy po kolei na jednym perfekcyjnie dogrzanym i idealnie dobranym komplecie opon. 

Jak dobrze pójdzie zapełnimy najwyższy stopień podium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie wtrącać, ale mam kilka kocy kanapowych, to bedzie czym grzac opony :D

Zapewniam również napoje chłodzące dla specjalistów :drinks:, no i oczywiście obiad dwudaniowy dla kierowcy :P:D.

Edytowane przez Pablito79
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...