Jump to content
Ywone

[Katowice] Śląskie spotkania

Recommended Posts

Panowie! Być może po naszym jutrzejszym spocie będzie okazja do kolejnego szybkiego spotkania :thumbup: ponieważ: kontynuując przebudową mojego " parku maszyn" i realizując nieodpowiedzialne i zdegenerowane wizje w środę jadę do Gdańska oglądać Subaru Outback z 2002 r forumowy i z tego co narazie się podziało jest duża szansa że nim wrócę ! :D:drool:wiec wiele wskazuje ,że jednak na Forka jeszcze nie czas :D ale jeśli sie uda to bedzie go trzeba zobaczyć i pogłaskać ,przyjąć do śląskiej rodziny subaru, czyli kolejny spot :ph34r: jutro bedziemy gadać do zobaczenia ! 

34 minuty temu, Cherusek1 napisał:

w środę jadę do Gdańska oglądać Subaru Outback z 2002 r forumowy i z tego co narazie się podziało jest duża szansa że nim wrócę ! :D:drool:wiec wiele wskazuje ,że jednak na Forka jeszcze nie czas :D

Ale wciąż nie zaburza to zasady, że "takiego Subaru jeszcze nie miałem" :D Trzymam kciuki w takim razie. Po powrocie możesz od razu wbijać do mnie do garażu na mini-spota. :)

• Thanks 1

Wyobraźcie sobie, że w nocy z soboty na niedzielę ukradli nam światłowody ze studzienek i niestety odłączyli moją dzielnice z internetu :facepalm:.

O samochodach jak zwykle pogadamy na miejscu... 

Do zobaczyska jutro :D.

Godzinę temu, Pablito79 napisał:

Wyobraźcie sobie, że w nocy z soboty na niedzielę ukradli nam światłowody...

Na co im one? Może myśleli, że to miedziane kable?

U mnie pod domem kradli kable kilka razy. Raz ich nawet goniłem. Kabel odzyskałem. :faja:

• Haha 1

Dzięki Panowie za spotkanie :) Nawet nie było tak zimno jak myślałem. :) 

Niestety dostałem baty od G-Klasy AMG. Dałem ciała na zmianie biegów. Jedyne usprawiedliwienie jest takie, że uświadomiłem sobie, że jest nas 3 w "wyścigu" dopiero po starcie. 

W listopadzie będzie wypadzik jednodniowy na serpentynki więc szykujcie zimówki, malujcie auta, naprawiajcie co trzeba itp. 

Również dziękuję. Ja całkiem zostałem w blokach zagapiwszy się na wielki napis V8 na G-Klasie i przegapiwszy całkiem zmianę świateł:facepalm:. Chociaż i tak nie miałbym wielkich szans z żadnym z konkurentów:).

Przy okazji - ten wielki sedan z parkingu to faktycznie był japończyk - NISSAN Maxima...

Jak zwykle fajnie było się spotkać i pogawędzić o naszych problemach z autami.

Dopieszczam Hawka i czekam na serpentynki, mam nadzieję że jednak będzie już śnieg :D.

Pozdrawiam.

Seba napisz jak sytuacja z zakupem...:)

9 godzin temu, MPL napisał:

Ja całkiem zostałem w blokach zagapiwszy się na wielki napis V8 na G-Klasie i przegapiwszy całkiem zmianę świateł:facepalm:

Czyli wychodzi na to, że ogólnie nie nadajemy się do sprintów spod świateł :biglol:

9 godzin temu, MPL napisał:

Przy okazji - ten wielki sedan z parkingu to faktycznie był japończyk - NISSAN Maxima...

Jedyne co zgadza się z moją teorią to "stara japońska limuzyna" ;)

Posted (edited)
11 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Dzięki Panowie za spotkanie :) Nawet nie było tak zimno jak myślałem. :) 

Niestety dostałem baty od G-Klasy AMG. Dałem ciała na zmianie biegów. Jedyne usprawiedliwienie jest takie, że uświadomiłem sobie, że jest nas 3 w "wyścigu" dopiero po starcie. 

W listopadzie będzie wypadzik jednodniowy na serpentynki więc szykujcie zimówki, malujcie auta, naprawiajcie co trzeba itp. 

10 godzin temu, MPL napisał:

Również dziękuję. Ja całkiem zostałem w blokach zagapiwszy się na wielki napis V8 na G-Klasie i przegapiwszy całkiem zmianę świateł:facepalm:. Chociaż i tak nie miałbym wielkich szans z żadnym z konkurentów:).

Chopy nie martwcie się ja dostałem baty od "L -ki" :thumbup:niepotrzebnie za nią skręciłem ma A4 najpierw na rondzie koło policji zgasła dwa razy blokując całkowicie przejazd a potem przy wyjezdzie z rozbiegówki już na autobanie zajechała mi drogę ,bo już nie mogłem wytrzymać i dałem sie do wyprzedzania :D

2 godziny temu, Pablito79 napisał:

Jak zwykle fajnie było się spotkać i pogawędzić o naszych problemach z autami.

Dopieszczam Hawka i czekam na serpentynki, mam nadzieję że jednak będzie już śnieg :D.

Pozdrawiam.

Seba napisz jak sytuacja z zakupem...:)

Dobra ! Jestem w drodze ! Siedzę wygodnie w Pendolino -jadę pierwszy raz , inny wymiar podróżowania , zaskakujące jest to że można jechać i coś robić ! :D w aucie w sumie też można wiele rzeczy podczas każdy robić ....

Edited by Cherusek1
Błąd

3 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

Czyli wychodzi na to, że ogólnie nie nadajemy się do sprintów spod świateł :biglol:

Ja się zdecydowanie nie nadaję:wacko:. Ale Ty dawałeś radę i jakbym Ci Gelendy nie zasłonił na starcie to kto wie;)

1 godzinę temu, Cherusek1 napisał:

Dobra ! Jestem w drodze ! Siedzę wygodnie w Pendolino -jadę pierwszy raz , inny wymiar podróżowania , zaskakujące jest to że można jechać i coś robić ! :D w aucie w sumie też można wiele rzeczy podczas każdy robić ....

Też tak jechałem po Lanosa w styczniu:). Powodzenia w zakupach.

• Thanks 1

Posted (edited)

Tomasz555 zapomniałem dodać, że tak mi wczoraj wbiłeś gwoździa z tym hot hatchem, o którym wspomniałeś, że siedzę od wczoraj i oglądam...

Jak nie Fiesty, to Clio a nawet zerkałem na Hondę CRX :D. Mój kumpel miał taką kupę lat temu i był to niesamowity szatan na drodze, z resztą w tamtych czasach to był szczyt prędkości, przyśpieszenia i marzeń.

I tak sobie myślę, że to faktycznie mega pomysł na jazdę u nas po mieście... Nie gniewaj się jak coś mi strzeli do głowy i coś kupię podobnego ;)

Edited by Pablito79

Godzinę temu, Pablito79 napisał:

Tomasz555 zapomniałem dodać, że tak mi wczoraj wbiłeś gwoździa z tym hot hatchem, o którym wspomniałeś, że siedzę od wczoraj i oglądam...

Jak nie Fiesty, to Clio a nawet zerkałem na Hondę CRX :D. Mój kumpel miał taką kupę lat temu i był to niesamowity szatan na drodze, z resztą w tamtych czasach to był szczyt prędkości, przyśpieszenia i marzeń.

I tak sobie myślę, że to faktycznie mega pomysł na jazdę u nas po mieście... Nie gniewaj się jak coś mi strzeli do głowy i coś kupię podobnego ;)

Luz. :) U mnie to faza "zajawki". W tym roku na pewno nie kupię chyba, że Astra się sprzeda w co wątpię. Może też więcej będę się poruszał STi po rozstaniu z Focusem. :) Do worka dorzucam jeszcze Grande Punto Abarth, ale to już trochę większy budżet. :) 

Chłopy! Jest! :yahoo:kolejne Subaru! Przyjechałem wczoraj , dosyć późno ,dziś wreszcie mam chwilkę , przejazd pendolino jest bardzo spoko, opcją , naprawde wygodnie w kulturalnych warunkach szybko do celu. Baaaardzo dziekuję chłopakom z Gdańska nasze forum to najlepsze forum na świecie :applause: zadbali o mnie niczym mama  ,dokładnie poinformowali co mam robić ,gdzie iść , odebrali z dworca , nakarmili pyszną grzybową - sam Krisskristoferson gotował :puchar:, napoili kawką uraczyli ciasteczkami i sprzedali zajefajne autko , życzę każdemu takich zakupów samochodowych. Autko pomimo lat (2002r ) bardzo zwarte , pewnie idzie na drodze ,wszystko w nim działa, bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, wreszcie mam miejsce na nogi w Subaru w nic nie kopie i o nic nie zawadzam - to był spory mankament Legacy jak dla mnie , nauczyłem się po poradach kolegów tankować gaz ! :thumbup: były momenty zawahania nie powiem ale juz sobie radzę bez problemowo , najbardziej żałuję ,że nie mogłem jeszcze z chłopakami zostac , koniecznie musimy ich odwiedzić ! Ogłaszam tu z całą odpowiedzialnością ,propozycję spotu nad morzem !:drool::drinks:i ostrzegam! Będę sie upierał! :P oczywiście w okolocach wiosny lata ale pomyślmy o tym ,jaram się jak dziecko nowa zabawką ....

image.jpg

image.jpg

Edited by Cherusek1
Uzupełnienie
  • Like 5
  • Upvote 1

Łooo Panie, niezła impreza widzę była z tej okazji :D Jednak Subaru to inny wymiar ! 

Auto wygląda bardzo fajnie, jeszcze raz gratulacje :) 

Na dobry początek trzeba ją uświnić ! Zdaje się, że mam w szufladzie świeże nalepki :) 

18 minut temu, Cherusek1 napisał:

najbardziej żałuję ,że nie mogłem jeszcze z chłopakami zostac , koniecznie musimy ich odwiedzić ! Ogłaszam tu z całą odpowiedzialnością ,propozycję spotu nad morzem !:drool::drinks:i ostrzegam! Będę sie upierał! :P oczywiście w okolocach wiosny lata ale pomyślmy o tym

Pomysł zacny. Można się zapakować w 1-2 auta i wyskoczyć. Swego czasu latałem do GDA samolotem z Krakowa za 55zł w jedną stronę. Pednolino też spoko - można w Warsie wstępnie się zaprawić :drinks:

• Haha 1

No Gratulacje, rodzina się rozrasta :D:thumbup:.

Faktycznie kupowanie Forumowe, to inny wymiar. jak Adam kupował od nas, to czułem się jakbym nie sprzedawał auta tylko pożyczał najlepszemu kumplowi na weekend :D.

Wypad na morze, to mega pomysł, ale myślę żeby nikt nie był poszkodowany :drinks:, to jednak proponuję Pendolino :evil2:.

Niech Ci służy jak najbardziej bezproblemowo.

Gratulacje @Cherusek1  bardzo piękny egzemplarz :D z tej okazji przydał by się mały spocik hehe mam nadzieję, że tym razem się załapie ^^

Gratuluję zakupu:thumbup:

13 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Ogłaszam tu z całą odpowiedzialnością ,propozycję spotu nad morzem !:drool::drinks:i ostrzegam! Będę sie upierał! :P oczywiście w okolocach wiosny lata ale pomyślmy o tym ,jaram się jak dziecko nowa zabawką ....

Przy okazji również podróż po nowe subaru okazała się inspirująca jak widzę i zaowocowała fajnym pomysłem na miejscówkę na spot:drunk:.

Dzięki Chopy! Na następnego spora oczywiście przyjadę "Kłębkiem" bo tak ochrzcili go poprzedni właściciele a ja zgodnie z tradycją bedę kontynuował jego historię 

W dniu 10 października 2019 o 23:32, Tomasz_555 napisał:

Łooo Panie, niezła impreza widzę była z tej okazji :D Jednak Subaru to inny wymiar ! 

Auto wygląda bardzo fajnie, jeszcze raz gratulacje :) 

Na dobry początek trzeba ją uświnić ! Zdaje się, że mam w szufladzie świeże nalepki :) 

Pewnie Tomek ,przyjmę świnki z największą przyjemnością , nawiasem mówiąc to zmarnuje Wam całe zapasy świnek :D

Właśnie wpadłem na genialna myśl. Ostatnio na spocie wstępnie ustaliliśmy, że można by zrobić jednodniową wycieczkę po serpentynach w listopadzie. 

Może 11go listopada w Święto Niepodległości ? Każdy, albo większość ma wolne, na drodze powinno być nieco luźniej, jedyna niewiadoma to pogoda. 

Zrobilibyśmy traskę, którą już kiedyś lecieliśmy. Dystans całkowity około 300km. Dla urozmaicenia pojedziemy "reversed" czyli w odwrotnym kierunku :) 

31 minut temu, Tomasz_555 napisał:

Może 11go listopada w Święto Niepodległości

Dla nas super, fajny pomysł. Faktycznie może być luźniej na drogach. Możesz Tomku naświetlić jaki to kierunek z ciekawości :D.

Ekipa Pablito+Olga+Martynka gotowi :thumbup:.