Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Recommended Posts

• Replies 14.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jest Tomasz pięknie to podsumowałeś , subaru to auto dla prawdziwych facetów ( podnoszenia sobie ego nigdy nie za wiele)pozwólcie ,że  pofilozofuje trochę. W dzisiejszych czasach kiedy mamy kryzys

A ja się pytam jak trzeba jeździć, żeby N/A paliło 12. :p    Kilka fotek z wyjazdu w Bieszczady:  

Dzisiejsza moja wycieczka do żywca  

Posted Images

8 godzin temu, MaciekGX napisał:

Chłopaki płac przygotowany dla Was
29cadcad53c0dc12583ae064e7f0c9a9.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Maćku przepraszamy.... Nie daliśmy już rady .... I dziękujemy z całego,serca za zaproszenie, następnym razem jesli tylko bedzie możliwość to na 100% przyjedziemy :D tym bardziej ,że wycieczka była przednia! Padła Kubalonka, Salmopol i Przegibek dwa razy, deszcz próbował nas powstrzymać ale był bez szans Tomek prowadził naszą mini kolumnę przez leśne ostępy jak natchniony, 

19 godzin temu, marivip napisał:

Panowie, czekam na Was w Tresnej. Po kawie jeszcze kiełbaskę z grilla proponuję :) pewnie będziecie głodni..

Marian....dziękujemy... Za królewską gościnę ,fajnie było posiedzieć odpocząć pogadać no i podjeść :yahoo:myślę chopy, że nasz pierwszy "ruchomy spot drogi" będzie pięknym początkiem nowej tradycji , wracajcie z urolopów obłaskawiajcie te piękniejsze połóweczki i ustalamy następnego ,może być ta sama trasa :D 

Tomek....dzieki ...:superhero:

@Cherusek1@Tomasz_555 ja również bardzo dziękuję za odwiedziny i miłą pogawędkę. Byłem zaszczycony!
Zapraszam częściej, zresztą może w szerszym gronie następnym razem!
7dba1f310881192133034165131a47c5.jpg41824ee9eb6cdebb1b32cfb32a20690d.jpg

• Like 1

@Cherusek1, dzięki za wypad, świetnie nam to wyszło. :)

@marivip, dzięki za wypasione przyjęcie z kawką i kiełbaskami. :D 

Przejechaliśmy prawie 300km. Moja czarnulka spaliła 2/3 zbiornika. Pogoda dopisała idealnie. Super opcja na spotkania. :) Polecamy ! :) 

Poniżej kilka fotek robionych kalkulatorem. 

IMG_20180714_103707.thumb.jpg.cbc64496f112b5e79ae564e65c0b9bab.jpg

IMG_20180714_103809.thumb.jpg.d3e96327506095870b83e9c892e9a362.jpg

IMG_20180714_133351.thumb.jpg.3f9cdfddb155a3a542ec30be8dde55eb.jpg

IMG_20180714_133635.thumb.jpg.48f1aa5391abb483b467e168874b2a8a.jpg

IMG_20180714_151919.thumb.jpg.e9d8bafe147d8821d6027f5b870d690f.jpg

IMG_20180714_151932.thumb.jpg.de0a8c7f4d6229d5ecf75c8a3d0668ea.jpg

IMG_20180714_152301.thumb.jpg.5107ccb7bb4d1d748c9c288112707aa5.jpg

IMG_20180714_202653.thumb.jpg.1bbe0978747b83cde78a706f00cc6ecd.jpg

IMG_20180714_202723.thumb.jpg.5ab69bdbcb48e7e5fe0d9b7d372cff31.jpg

• Like 2
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Nooo! Ostatnie foty megaaa! :) ja dorzucę skromnie 

IMG_0864.JPG

Szkoda ze nie nalepiłem białego wieprzka nie? Co myślicie ? Trochę się zlewa 

Ja w sobotę wróciłem do PL. Teraz krótki odpoczynek w okolicach Haźlach/Cieszyn ;) Jechaliście trasą 938? Google wyznaczyło jakiś sensowny objazd ? 

2 godziny temu, Sonny_86 napisał:

No no widzę że mieliście udany wypad, nic tylko pozazdrościć :)

Sonny następnym razem musisz być :Dbedzie Ci sie podobało 

16 godzin temu, Bros napisał:

Ja w sobotę wróciłem do PL. Teraz krótki odpoczynek w okolicach Haźlach/Cieszyn ;) Jechaliście trasą 938? Google wyznaczyło jakiś sensowny objazd ? 

Navi była w pogotowiu ale Tomek świetnie zna tamte trasy z autopsji , jechaliśmy raczej bocznymi drogami - przepięknymi , nie daleko Cieszyna była mała niespodzianka -rozkopana droga ale dało radę przejechać (znak zakazu kontra miejscowy ludek wypowiadający pewnie słowo " przyjedziecie") :P

18 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Kurdele, ja mam dla Ciebie świniaka czarnobiałego i zaś zapomniałem o nim :/ 

Spoko Tomek na spocie nieruchomym ,razem z krotkofalówką :)

W dniu 18.07.2018 o 12:39, Cherusek1 napisał:

Sonny następnym razem musisz być :Dbedzie Ci sie podobało 

Jasne, taka wyprawa to wspaniała sprawa :D

Panowie, wybiera się Ktoś 04.08 na Kielce ???

Jeśli miałby Ktoś wolne miejsce i chęć towarzystwa, to zgłaszam się na ochotnika :D.

Dokładam się do wachy i stawiam obiad :D

Ja zaczynam wtedy urlop i w najgorszym wypadku jadę na oglądarkę. Jak się lepiej poukłada i będą jeszcze miejsca to może wystartuję celem zdobycia jednego z ostatnich miejsc. :D :yahoo:

W dniu 24.07.2018 o 08:33, Pablito79 napisał:

Panowie, wybiera się Ktoś 04.08 na Kielce ???

Jeśli miałby Ktoś wolne miejsce i chęć towarzystwa, to zgłaszam się na ochotnika :D.

Dokładam się do wachy i stawiam obiad :D

Część składu Silesia teamu jedzie ale już w czwartek bo w piątek mamy trzeci stopień ale myślę że Pawełku ktoś Cię na pewno zabierze :D

Liczymy na dużą ilość kibiców ;)

Ja planowałem się wybrać ale chyba nie zdążę odebrać auta z warsztatu. A po ubiegłorocznych problemach z wycofaniem opłaty wpisowej, kolejny raz wolę nie ryzykować;) 

Chociaż jako kibic może też bym się chętnie wybrał. Porobilbym jakieś zdjęcia, a może i drona udałoby się pożyczyć;) muszę jeszcze poczekać na zgodę małżonki bo to środek naszego urlopu:D:) 

11 godzin temu, MM555 napisał:

Część składu Silesia teamu jedzie ale już w czwartek bo w piątek mamy trzeci stopień ale myślę że Pawełku ktoś Cię na pewno zabierze :D

Liczymy na dużą ilość kibiców ;)

O kurczaki Mireczku już w czwartek, to macie mega rozgrzewkę :D:drunk:. Żeby tylko w sobotę było komu kibicować :yahoo:.

A jedzie Ktoś z ekipy Silesia w sobotę :question:

25 minut temu, Pablito79 napisał:

O kurczaki Mireczku już w czwartek, to macie mega rozgrzewkę :D:drunk:. Żeby tylko w sobotę było komu kibicować :yahoo:.

A jedzie Ktoś z ekipy Silesia w sobotę :question:

To takie bardziej integracyjne spotkanie połączone z zabawą na torze lecz też może to być dobry trening przed sobotnią imprezą :D

W sobotę dojadą do nas kolejni team-owcy Buchu i Filipek , a na oglądarę ma przyjechać jeszcze kilka osób z Silesii :D

Od nas będzie w sumie 5 imprez tzn. ja z Madzią ,Andrzej czarnym potworem , Dyzio szaleniec ;) z Adamem  w roli pilota , Buchu i Filipek:puchar:. Bardzo serdecznie zapraszamy w imieniu Silesia Team-u :D

10 godzin temu, MM555 napisał:

To takie bardziej integracyjne spotkanie połączone z zabawą na torze lecz też może to być dobry trening przed sobotnią imprezą :D

W sobotę dojadą do nas kolejni team-owcy Buchu i Filipek , a na oglądarę ma przyjechać jeszcze kilka osób z Silesii :D

Od nas będzie w sumie 5 imprez tzn. ja z Madzią ,Andrzej czarnym potworem , Dyzio szaleniec ;) z Adamem  w roli pilota , Buchu i Filipek:puchar:. Bardzo serdecznie zapraszamy w imieniu Silesia Team-u :D

No to super, mega ekipa i mega impreza się szykuje.

Będziemy w kontakcie :yahoo:.

• Like 1

panowie wiem że wątków było sporo ale muszę zapytać z Waszego doświadczenia, jak brałem swojego hawka był zalany shellem 10w/60 za radą forum przepłukałem go zalałem Motulem 5w/40 Paweł widzę przy przeglądzie wlał mu Eneosa 5w/40 no i ok, ale czy do normalnego jeżdżenia jest sens spojrzeć na 5w/50 czy to już przesada?