Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

, chyba w Niemczech dostał takie które niby mają być europejskim tłumaczeniem tamtych ,taką znam wersję

 

No,  dostał "travel plates" czyli blaty umozliwiające podróżowanie poza krajem. Dlatego tak wierce dziure, bo one po to są żeby bez stresu jeździć,a piszesz ze sie boisz.

A spotkanie ich w przyrodzie graniczy z cudem (ilu widzieliście japończyków którzy przytargali auto żeby podróżowac po europie? :biglol: )

 

 

 

Będą problemy na bank

grunt to pozytywne podejście ;)

 

wuem lepiej co?

 

kq93v6h.jpg?1

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WueM zadowolony....Matiz zrobiles dobre czary mary :-D

 

Dziekuje rowniez Paulusowi za ogarniecie wydechu...wyglada jak fabryka...brzmi...troche inaczej....jak zmienie koncowy to dopiero bedzie bulgotać :-D

 

Więc korzystając z okazji...JEŚLI KTOŚ MA NA ZBYCIU WYDECH DO KLASYKA....chętnie gt'kowy lub lepiej STI....To chętnie nabede :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahah....już jeden masz ode mnie...drugi na razie zostawie w zapasie...ale gratki dla Paulusa...bo ten kolektor zamontowany jest jakby był fabryczny :-D

 

Końcowego teraz szukam...zadnego przelotu...komorowy...chetnie z STI :-D

Aaa...Matiz...i potrzebowalbym nową rure co biegnie przed tłumikiem końcowym....mam w nim kilka dziur :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na moje oko to jak dobrze poukładam to 10-sięć spokojnie wjedzie a może i więcej :)

to kiedy spocimy? :D


trzeba tylko Madzi roślinki poomijać ;)


sprawdziłem jeszcze raz to będzie 14-ście miejsc parkingowych :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) powiem szczerze Matiz ze też bardziej mi się takie blachy podobają fajnie to zrobiłeś, z tym strachem co do śmigania na tych blachach to trochę się nie precyzyjnie wyraziłem,same blachy to ok ale z papierów wynika ze przegląd rejestracyjny był do maja 2014 :) o to mi chodziło a nie raczyłeś o tym napisać, taki skrót myślowy, jeśli trafie na jakiś zorientowanych i przy tym złośliwych policzenia to może być różnie, a co do tych blach to powiedz czy to w jap. Już mu takie dali czy faktycznie w Niemczech?

Ktoś chyba pytał jeszcze czy autko pochodzi z Kłodzka ,ja je przytargałem z Ożarowa a do Ożarowa przyjechało z Niemiec

Pozdrawiam

Miało być nie raczyłem o tym napisać sorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za słowa otuchy :cry: , zwycięska wanienka pojechała niedaleko, bo tylko do Katowic :):thumbup: .

 

Bardzo się ciesze, że została na forum i kupił ją Adam, mam nadzieję że będzie dbał jak najlepiej.

 

Smutno trochę, ale jest to nieuchronny krok do zakupu WRX'a.... :D . Poszukiwania na spokojnie po wakacjach...

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo... :D  :D :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  

 

MAM, MAM, MAM... :yahoo:

 

Ja nie dawno wróciłem do domu (0:40 - no ładnie, a rano do pracy). Te 40 litrów co co zalałem po wyjeździe od pablito już prawie niema, haha... :biglol:  :biglol: :biglol:  

Pokazałem subarce pare miejsc, Racibórz, Gliwice, Katowice itp..., pohulałem sobie troche w tunelu - całkiem miło bulgocze i robi PSSST... B)

 

Pablito, jak Ty nią zrobiłeś przez te 4 lata, TYLKO taki przebieg to ja nie wiem. 

 

Próbuje się jakoś uspokoić, ale średnio to wychodzi. Siedze teraz na balkonie i patrze sobie na Nią (pewnie już śpi :) - ja teraz i tak nie usnę). Rano pujdę się z nią przywitac - jak tam będzie czekała znaczy, że to nie był sen i jest moja  :rolleyes:

 

Póki co czuję się jak bym coś wciągnął  :P   boshe...  zakochałem się :wub:  :wub: :wub:  

 

Pablito, dziękuję :) (za piwo i pierogi również hehe... :P ) Mam nadzieję, że subarka ze mną będzie równie szcześliwa jak u Was, postaram się o Nią dbac najlepiej jak potrafię ;)

 

Dobranoc, wszystkim :)

 

 

:yahoo:  :yahoo: :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  

Edytowane przez solber_g
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elias, dzieki :)

WueM, Rocardo - wam również za pozytywny klimat podczas oględzin, no i Paulus Tobie również za przebadanie autka ;) i do zgadania się, bo za nie długo zawita na warsztacie na chwil kilka co by utrzymać poziom, po pablitowej opiece i żeby "wanienka" nadal była w dobrej kondycji,  :P

 

Mirek, Magda - wam thx za to, źe umocniliście mnie w spontanicznym plejadowym pomyśle :D Teraz na placu musi wam się zmieścić jeden bulgot więcej haha... B)

Edytowane przez solber_g
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...