Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Recommended Posts

Jeszcze znalazłem co do mojego niebieskiego taką reklamę w której brał udział, może pójdzie tutaj, poproszono mnie to się zgodziłem (za darmo :) jeszcze bez krugozora na felgach na których jeździł w Japonii i jeszcze z oryginalnymi tylnymi światłami (białe kierunki) teraz już ma żółte, nic wielkiego ten filmik ale może kogoś zainteresuje

• Upvote 1
  • Replies 15.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jest Tomasz pięknie to podsumowałeś , subaru to auto dla prawdziwych facetów ( podnoszenia sobie ego nigdy nie za wiele)pozwólcie ,że  pofilozofuje trochę. W dzisiejszych czasach kiedy mamy kryzys

A ja się pytam jak trzeba jeździć, żeby N/A paliło 12. :p    Kilka fotek z wyjazdu w Bieszczady:  

Dzisiejsza moja wycieczka do żywca  

Posted Images

No właśnie...tylne lampy zauważyłem...pomijając pomarańczowe kierunki...ale lampy te masz po prostu europejskie :-D

Nie wypada w "takim" aucie :-D

No niestety dokonałem już profanacji i z przodu i z tylu i faktycznie Marek dopełni dzieła, to nie była łatwa decyzja wieżcie mi, ale realia wzięły górę

Filmik klimatyczny :-D

Tylne możesz przywrócić do oryginału...dokładajac dodatkowa lampke do przeciwmgielnej...nie jestes jedyny, ktory ma jdmowe tylne lampy i jezdzi na takowych bez stresu...w tym i Ja :-P

Przednie akurat pomijam....kwestia bezpieczeństwa na drodze :-D

Zapomniałem. że zamawiałem dwa komplety w tym heden dla znajomego...ale jest tego mnogo w necie :-D

albo schowaną pod zderzakiem tak tylko aby była do kontroli bo ile się jezdzi we mgle ;)

Dokładnie tak...dwojako...albo wepniesz ją zamiast jednego wstecznego...tak mają niektórzy forumowicze...Albo jak Mirek napisał- dodatkowa lampka pod zderzakiem...yeż może to wyglądać dość elegancko :-D

szkoda lamp z białym.kierunkiem...te po prostu co masz w tym aucie to zło

:-D

Ricardo...linka podeśle jak przysiądę do kompa :-D

Aha Cherusek...nic nie musisz ciąć...spokojnie przeciwmgielną wepniesz zamiast jednej wstecznej...przynajmniej na przegląd lub na stałe :-D

Albo tak jak Mirek.opisywal i ja miałem...dodatkową lampkę pod zderzakiem...widoczne na foto

post-5761-0-11858800-1434312823_thumb.jpg

nie no, to są travele specjalnie po to by jeździć poza jp.

co innego przy przerejestrowaniu.

Nie bedzie z tym problemów? Travele chyba muszą wrócić do kraju, przy wywózce auta nie dostaje sie nic albo "trade-y", czyli przekreslone. Nie wiem dokładnie bo nigdy nie importowałem :P

przemilcze kwestie że chcecie ciąć takiego pięknisia. Ja bym zezwolił rejestracji lhd ,ale zabronił przekładek :P

Dzięki za info,cholera nawet nie wiedziałem, ze z ortodoksyjnego pkt. Widzenia to takie ważne ,ale po zastanowieniu stwierdzam ze masz racje ,diabeł tkwi w szczegółach i koniec jak jdm to kierunek biały i przeciwgielne trzeba jakoś połapać, będę myślał dzięki jeszcze raz

Blachy były oryginalne japońskie z tymi krzaczkami ichnimi, chyba w Niemczech dostał takie które niby mają być europejskim tłumaczeniem tamtych ,taką znam wersję

Będą problemy na bank

• Upvote 1

Wydaje mi sie ze znam to Auto, z dolnego Slaska, okolice Klodzka?

Przybywa nam tlustych sztuk na Slasku ;)

Edited by elias
  • Upvote 1

Panowie, niedługo będę uskuteczniał moda tylnych lamp na wersję EU. Zaraz potem możemy dokonywać konwersji w Waszych maszynach ;)

Edited by Paulus

Dzięki za spota wszystkim co byli, odemnie, MM555 i Magdy. My siedzimy i oblewamy już -trochę zacznie- moje nowe (przyszłe) subaru od pablito79. W poniedziałek "obadamy" go u Paulusa. Jak nie okaże się że pod spodem jest jakiś dramat (a zakładam że nie),no to finalizujemy transakcję :-)

Pzdr dla wszystkich, i mam nadzieję że na następnym spocie zamelduję się już niebieściutkim GT-kiem a łopel zostanie na parkingu pod blokiem ;-)

Zaczynam mieć pomału palpitacje lewej komory. Im bliżej tym gorzej... :facepalm::cry: .

Zaczynam mieć pomału palpitacje lewej komory. Im bliżej tym gorzej... :facepalm::cry: .

dzis pierwszy dzien jestem z powrotem, nawet nie zdaze sie pozegnac sie z wanienka zanim wyjdzie z Twoich rąk...

kruca bomba...

trzymam kciuki, poplaczemy i jakos to bedzie.....

elias spokojnie bedziesz ja spotykal bo ma zostac na Slasku :)

to wiem, ale to juz jest jednak co innego.

Jak Balwan poszedl w rece mojego wieloletniego przyjaciela ze szkoly sredniej to i tak jest to inna perspektywa...

a myslisz ze Wanienka dla Pablita to nie ? :P

w końcu miałem chwilę przy kompie bo pisanie z telefonu jest be...

chciałem jeszcze dopisać raz podziękowania tutaj oprócz wątku plejadowego - szczególne i ogromne podziękowanie dla Pablito Family Team :respect:  :bowdown:  czyli Pablito79, Olga i Martyna: za transport na Plejady, za przygarniecie na partyzanta w ostaniej chwili do teamu na oglądarę gdzie skończyłem jako pilot, za fantastyczną atmosferę  i przygodę w ukochanych Bieszczadach (na pokładzie wybornej Wanienki :superhero: ) a wszystko wraz z tak niebywale przyjemnym zakończeniem   :puchar:
dziękuję jesteście Wielcy !

no i wszystkim hanysom z konwoju śląskiego i potem spotykanym na trasie i próbach :)

było fest :)

a Ci co ich nie bylo niech zaluja!

Edited by elias