Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik klimatyczny :-D

Tylne możesz przywrócić do oryginału...dokładajac dodatkowa lampke do przeciwmgielnej...nie jestes jedyny, ktory ma jdmowe tylne lampy i jezdzi na takowych bez stresu...w tym i Ja :-P

 

Przednie akurat pomijam....kwestia bezpieczeństwa na drodze :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak...dwojako...albo wepniesz ją zamiast jednego wstecznego...tak mają niektórzy forumowicze...Albo jak Mirek napisał- dodatkowa lampka pod zderzakiem...yeż może to wyglądać dość elegancko :-D

szkoda lamp z białym.kierunkiem...te po prostu co masz w tym aucie to zło

:-D

Ricardo...linka podeśle jak przysiądę do kompa :-D

Aha Cherusek...nic nie musisz ciąć...spokojnie przeciwmgielną wepniesz zamiast jednej wstecznej...przynajmniej na przegląd lub na stałe :-D

 

Albo tak jak Mirek.opisywal i ja miałem...dodatkową lampkę pod zderzakiem...widoczne na foto

post-5761-0-11858800-1434312823_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, to są travele specjalnie po to by jeździć poza jp.

co innego przy przerejestrowaniu.

Nie bedzie z tym problemów? Travele chyba muszą wrócić do kraju, przy wywózce auta nie dostaje sie nic albo "trade-y", czyli przekreslone. Nie wiem dokładnie bo nigdy nie importowałem :P

przemilcze kwestie że chcecie ciąć takiego pięknisia. Ja bym zezwolił rejestracji lhd ,ale zabronił przekładek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info,cholera nawet nie wiedziałem, ze z ortodoksyjnego pkt. Widzenia to takie ważne ,ale po zastanowieniu stwierdzam ze masz racje ,diabeł tkwi w szczegółach i koniec jak jdm to kierunek biały i przeciwgielne trzeba jakoś połapać, będę myślał dzięki jeszcze raz

Blachy były oryginalne japońskie z tymi krzaczkami ichnimi, chyba w Niemczech dostał takie które niby mają być europejskim tłumaczeniem tamtych ,taką znam wersję

Będą problemy na bank

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, niedługo będę uskuteczniał moda tylnych lamp na wersję EU. Zaraz potem możemy dokonywać konwersji w Waszych maszynach ;)

Edytowane przez Paulus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota wszystkim co byli, odemnie, MM555 i Magdy. My siedzimy i oblewamy już -trochę zacznie- moje nowe (przyszłe) subaru od pablito79. W poniedziałek "obadamy" go u Paulusa. Jak nie okaże się że pod spodem jest jakiś dramat (a zakładam że nie),no to finalizujemy transakcję :-)

Pzdr dla wszystkich, i mam nadzieję że na następnym spocie zamelduję się już niebieściutkim GT-kiem a łopel zostanie na parkingu pod blokiem ;-)

Zaczynam mieć pomału palpitacje lewej komory. Im bliżej tym gorzej... :facepalm::cry: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zaczynam mieć pomału palpitacje lewej komory. Im bliżej tym gorzej... :facepalm::cry: .

 

dzis pierwszy dzien jestem z powrotem, nawet nie zdaze sie pozegnac sie z wanienka zanim wyjdzie z Twoich rąk...

kruca bomba...

trzymam kciuki, poplaczemy i jakos to bedzie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

elias spokojnie bedziesz ja spotykal bo ma zostac na Slasku :)

 

to wiem, ale to juz jest jednak co innego.

Jak Balwan poszedl w rece mojego wieloletniego przyjaciela ze szkoly sredniej to i tak jest to inna perspektywa...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myslisz ze Wanienka dla Pablita to nie ? :P


w końcu miałem chwilę przy kompie bo pisanie z telefonu jest be...

 

chciałem jeszcze dopisać raz podziękowania tutaj oprócz wątku plejadowego - szczególne i ogromne podziękowanie dla Pablito Family Team :respect:  :bowdown:  czyli Pablito79, Olga i Martyna: za transport na Plejady, za przygarniecie na partyzanta w ostaniej chwili do teamu na oglądarę gdzie skończyłem jako pilot, za fantastyczną atmosferę  i przygodę w ukochanych Bieszczadach (na pokładzie wybornej Wanienki :superhero: ) a wszystko wraz z tak niebywale przyjemnym zakończeniem   :puchar:
dziękuję jesteście Wielcy !

 

no i wszystkim hanysom z konwoju śląskiego i potem spotykanym na trasie i próbach :)

było fest :)

 

a Ci co ich nie bylo niech zaluja!

Edytowane przez elias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...