Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

@@Ricardo, wyrazy współczucia z powodu deformacji pojazdu. :( Najważniejsze jednak, że Edyta nic ucierpiała - po raz kolejny Subaru spełniło swoje zadanie czyli ochroniło kochającego go właściciela.

 

Ja na szkolenie raczej nie. Brak czasu i kilka inwestycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bry. Poszukuję silnika do mazdy, nie ma ktoś czasem ?

A jakiego?

 

 

@ Buncol - dalbys na priv namiary do Pana co maluje felgi?

RF5C 2.0 DiTD.

Padł ? Przerobiłem to w grudniu. Wysyłam Ci na PW numer telefonu, Zadzwoń to Ci wszystko powiem co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem, że w ramach tzw.spota można tam ciekawie spędzić dzień, a nie jest daleko (lotnisko Polska Nowa Wieś). Grupa do 8osób.

Jeśli dobrze rozumiem - to spotkanie mam mieć miejsce na tym lotnisku Polska Nowa Wieś ?

To ja jestem chętny i gotowy na każdy z terminów weekendowych, pora dowolna, mogę być również na wszystkich razem. (samo szkolenie - oczywiście raz tylko) - jestem z Opola i mam bliziutko.

Byłbym ja + ewentualnie żona, jedno auto lub dwa (w ramach wolnych miejsc i logistyki).

Edytowane przez Hrumque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mont ale my mozemy byc dopiero popoludniu ,bo rano mam robote czyli najwczesniej gdzies 13-13.30 ;) a z tego co pisales to 2 tura zaczyna sie o 15 :P 

nie ma drugiej tury :( spójrz ilu jest chętnych, jak uzbieramy grupę na szkolenie to będzie dobrze

 

początkowo była propozycja podziału na 9-12 i 12-15

lub popołudniu                                          12-15 i 15-18

ze względu na charakter spotkania (szkoleniowo-integracyjny) ustaliliśmy , że wszyscy będą mieli godzinny wykład od 09:00 a następnie przez kolejne ok.3h będziemy jeździli i grilowali, tak by każdy wykorzystał te swoje 2h jazdy.

 

Nie zdążymy przed zmrokiem jeśli zaczniesz szkolenie o godz.15 :00, instruktorzy są do 18:00

Jadąc z Rybnika mogę zgarnąć w Gliwicach 1 do 3 osób, to zależy czy przyjadę z dziewczynami czy sam B)

proszę mnie też dopisać plus Madzia jako pilot

bardzo chętnie ale jako pilot jedzie instruktor, ewentualnie w ramach swojego szkolenia możecie się zmieniać za kierownicą

 

Niedziela 12.08.2014 godz.09:00

1. Mont

2.Edyta + Ricardo (?)

3. Virek

4. malprz - tylko kto mnie zgarnie z Gliwic?

5. Hrumque + żona

6. MM555 + Madzia

 

Lista osób zainteresowanych udziałem bez szkolenia :

1. WueM

2. Beata (jak pogoda dopisze)

3. Semperit

 

Proszę przemyśleć swój udział, szczególnie Ricardo (ze względu na porę szkolenia), jak zbierze się 6uczestników zbiorę zaliczki po 100zł i klepnę sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mont, o 02 Oct 2014 - 12:06, powiedział:

ze względu na charakter spotkania (szkoleniowo-integracyjny) ustaliliśmy , że wszyscy będą mieli godzinny wykład od 09:00 a następnie przez kolejne ok.3h będziemy jeździli i grilowali, tak by każdy wykorzystał te swoje 2h jazdy.

Niedziela 12.08.2014 godz.09:00

To jeszcze bym prosił tak informacyjnie, jak się mamy przygotować logistycznie, co przywieźć, co jest na miejscu itd.

Bo bez sensu np wlec ze sobą cały zestaw piknikowo-grilowy (wraz z składanymi fotelikami itd szpargałami) jeśli obiekt ma grill wymurowany oraz miejsce biesiady w postaci ław ze stołami pod dachem itp. Czy np dogadamy się i jedna osoba ma np zorganizować węgla/brykietu, kto inny przywiezie co innego, czy każdy ma swoje zabawki ... Co z kaskami (o ile są wymagane).

 

Zwłaszcza jak najpierw mamy się szkolić i jeździć, więc trzeba by wszystko co luźne i zbędne wysypać z auta, itd.

 

A no jeszcze, jaka tam jest nawierzchnia? Bo nie wiem jakie gumy w jakiej konfiguracji zakładać, bo mam 2 komplety felg a 3 komplety gum ;) (letnie na suchy asfalt, zimówki szkoda trochę, i totalne slicki torowe, no ale jak popada?) Poza tym - czy jest w ogóle sens brania 2giego kompletu? Nie chcę się wygłupić ;)

Edytowane przez Hrumque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...