Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Ywone

Recommended Posts

zostałem wyproszony z imprezy :-(

ochroniarze kazali mi oddać branzoletki i spadać :D

plan auta w najbliższym czasie :-)

Widze ze poziom ochrony z roku na rok coraz wyzszy ;)

Ja zamiast na SCP byłem w Spodku na Mistrzostwach Świata.

To chyba prędzej za to że szyby nie zamkłeś :)

Jak lubisz prosiaka ufajdać to zapraszam na błociaka końcem września lub początkiem października !! Będzieś się mogł taplać w błocie do woli i nikt Cię nie wyprosi !

Panowie ( i Panie zaślubione morzu :) ja tez bardzo dziękuję. Było przesympatycznie w tak zacnym towarzystwie. Niedziele już odpuściłem ale opalenizna czaszki z soboty utrzyma się chyba do listopada.

Mam nadzieję że nasz kolega wytrwały paparazzi-nowy pseudonim "Licznik", obróci się szybciutko dwa razy wokół cyferblatu i zapoda fotki. (Absolutnie nie chcę żeby źle czy obraźliwie to wyszło. Po prostu takie klimaty pozostawiają serdeczne wspomnienia :)

Uściski!

PS Wyścigi Maxa wolnym ssakiem zainspirowały mnie do pracy - przestawiam rozrząd :) fotorelacja soon

Edited by semperit

Hehehe...No mocna rzecz...Ale nie ostatnia "jego" akcja...Końcówka dnia była prze zabawna...jak hostessy zostawiły nam Swój tel. by nagrał filmik z jazdy na pace...hahaha...no nie mogę dokończyć opowieści...kto tego nie przeżył- niech żałuje :P

Jarek po tym jak pojechaliście podeszły do nas hostessy i kolega Emil w baja wiózł je na płytę by rozdały ulotki- poprosiły Maćka dając mu WŁASNY tel. jakiegoś wypaśnego szajsunga by nakręcił filmik jak jadą i co?? nie nakręcił..Cały Maciek..Jeden guziki ale pomylił się :)

hihihi....śmiechu było strasznie...Tekst daj Mi swój telefon pozostanie kultowym :)

Także Virek +1

Ale nie ma tego złego...Podstępny ten Maciek jest i to bardzo..Dzieki Swojej rzekomej bezradności wydębił numer tel. od tej niewiasty :)

Ale gadane miał....hahahaha :)

Tego nie pobije nawet licznik kręcący się 360stopni :P

Hehehe...na pewno :)

Jarecki akcja na prawde rozbawiła Mnie do łez :D

A dziewczyny były całkiem ok

I jak to stwierdziła ta dająca Swój tel....Fotki w nim miała tylko w pół neglizu...Nie napiszę czy sprawdziliśmy :P

Wrzucam linka ze zdjęciami z SCP 2014. Profesjonalistą nie jestem. Robione na seryjnym obiektywie, więc szału nie ma :( Też nie wszystko udało mi się uchwycić, ale jest kilka ciekawych zdjęć pięknej strony motoryzacji :P

https://picasaweb.google.com/maciejkonopka/SCP201402?authkey=Gv1sRgCLyvkLDPnb_RxgE

kolega Emil w baja wiózł je na płytę

można zobaczyć to na moim filmiku :)

poprosiły Maćka dając mu WŁASNY tel

Ma się ten urok osobisty :)

by nakręcił filmik jak jadą i co?? nie nakręcił..Cały Maciek..Jeden guziki ale pomylił się

Na swoją obronę powiem, że tel. dostałem jak Emil autem już ruszał i nie zdążyłem tego ogarnąć :D

Podstępny ten Maciek jest i to bardzo..Dzieki Swojej rzekomej bezradności wydębił numer tel. od tej niewiasty :)

Niestety mam numer tylko do jednej, bo druga okazała się sprytniejsza i zażyczyła sobie, żebym przesłał filmik z ich przejazdu przez bluetootha :)

Dopisywac sie do listy ktora juz byla zrobiona wczesniej spot tuz tuz, pogadamy jak bylo i moze cos zjemy :biglol:

Spot 12 września, piątek, 18:00:

1.Ricardo + Edyta
2.WueM  :)
3. Krzysztof0430
4. Buncol
5. Tomasz_555 (bardzo wstępnie, odległy termin)