Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ( i Panie zaślubione morzu :) ja tez bardzo dziękuję. Było przesympatycznie w tak zacnym towarzystwie. Niedziele już odpuściłem ale opalenizna czaszki z soboty utrzyma się chyba do listopada.

Mam nadzieję że nasz kolega wytrwały paparazzi-nowy pseudonim "Licznik", obróci się szybciutko dwa razy wokół cyferblatu i zapoda fotki. (Absolutnie nie chcę żeby źle czy obraźliwie to wyszło. Po prostu takie klimaty pozostawiają serdeczne wspomnienia :)

Uściski!

 

PS Wyścigi Maxa wolnym ssakiem zainspirowały mnie do pracy - przestawiam rozrząd :) fotorelacja soon

Edytowane przez semperit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe...No mocna rzecz...Ale nie ostatnia "jego" akcja...Końcówka dnia była prze zabawna...jak hostessy zostawiły nam Swój tel. by nagrał filmik z jazdy na pace...hahaha...no nie mogę dokończyć opowieści...kto tego nie przeżył- niech żałuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek po tym jak pojechaliście podeszły do nas hostessy i kolega Emil w baja wiózł je na płytę by rozdały ulotki- poprosiły Maćka dając mu WŁASNY tel. jakiegoś wypaśnego szajsunga by nakręcił filmik jak jadą i co?? nie nakręcił..Cały Maciek..Jeden guziki ale pomylił się :)

hihihi....śmiechu było strasznie...Tekst daj Mi swój telefon pozostanie kultowym :)

Także Virek +1

 

 

Ale nie ma tego złego...Podstępny ten Maciek jest i to bardzo..Dzieki Swojej rzekomej bezradności wydębił numer tel. od tej niewiasty :)

Ale gadane miał....hahahaha :)

 

Tego nie pobije nawet licznik kręcący się 360stopni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam linka ze zdjęciami z SCP 2014. Profesjonalistą nie jestem. Robione na seryjnym obiektywie, więc szału nie ma :( Też nie wszystko udało mi się uchwycić, ale jest kilka ciekawych zdjęć pięknej strony motoryzacji :P

https://picasaweb.google.com/maciejkonopka/SCP201402?authkey=Gv1sRgCLyvkLDPnb_RxgE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kolega Emil w baja wiózł je na płytę

 

można zobaczyć to na moim filmiku :)


 

 

poprosiły Maćka dając mu WŁASNY tel

 

Ma się ten urok osobisty :)


 

 

by nakręcił filmik jak jadą i co?? nie nakręcił..Cały Maciek..Jeden guziki ale pomylił się

 

Na swoją obronę powiem, że tel. dostałem jak Emil autem już ruszał i nie zdążyłem tego ogarnąć :D


 

 

Podstępny ten Maciek jest i to bardzo..Dzieki Swojej rzekomej bezradności wydębił numer tel. od tej niewiasty :)

 

Niestety mam numer tylko do jednej, bo druga okazała się sprytniejsza i zażyczyła sobie, żebym przesłał filmik z ich przejazdu przez bluetootha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...