Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Recommended Posts

Tak Jak proponowałem R...w smsiaku...Zawsze masz Mniej na głowie- iw Święto pichcić nie musisz...Ja myśle, że wpadnę....jak ogranę sie z remontem (nie linczujcie, że Święto :P )

• Replies 15.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jest Tomasz pięknie to podsumowałeś , subaru to auto dla prawdziwych facetów ( podnoszenia sobie ego nigdy nie za wiele)pozwólcie ,że  pofilozofuje trochę. W dzisiejszych czasach kiedy mamy kryzys

Dzisiejsza moja wycieczka do żywca  

A ja się pytam jak trzeba jeździć, żeby N/A paliło 12. :p    Kilka fotek z wyjazdu w Bieszczady:  

Posted Images

Kurczę...teraz dopiero zobaczyłem, że to w samo południe...więc juz po zabawie...Następnym razem widocznie dane nam będzie sie spotkać....podejrzewam, ze na "akcji dla dzieciaków" :)

Moi drodzy. Oczywiście oczekuję dyskusji owocnej face2face bo taka jest najlepsza ale zapodaję kilka technicznych pytań:

1. szybkie : czy alu wahacze przód z buga '01 pasują do do GC? ( numer cześci inny... ale na oko nie ma różnic)

2. do rozmowy: czy dobrze rozumiem pojęcie stroker? silnik ze zmodyfikowaną pojemnością przez zastosowanie innego wału korbowego, korbowodów i tłoków-droga poruszania się tłoka jest większa bez zmiany średnicy cylindrów. Czy to zawsze powoduje wzrost pojemności? Czyli czy stroker 2.2 to przerobiony 2.0 ?

3. do rozmowy: przygotowuję się małymi kroczkami do swapa( pewnie nie nastapi to w tym roku ale w końcy nastąpi) - faktor decydujący cena. Pierwsza opcja: EJ251. Wg mojej wyczytanej wiedzy wejdzie p&p , co myślicie?? Droga opcja: zaturbiony...

4. OT szykam dobrego speca od gaźników - rzecz dotyczy Fiata 125p '72 - pomoc potrzebna szybko

CU. Widzimy się na 90% w sobotę na akcji dzieci( choć to ponoć gimnazjaliści - to określenie dzieci nie bardzo...)

Przypominam, że zbliża się 

Summer Cars Party

które odbędzie się 6-7 września 2014 roku w Katowicach na lotnisku Muchowiec.
Jak co roku zapraszam w strefę klubowo-zlotową i sektor Japan Cars Podbeskidzie. Zbieram jak co roku wpłaty za bilety w cenach dla Klubu.
Zapraszam wszystkich niezdecydowanych w największy sektor klubowy japońskiej motoryzacji na tej imprezie! 

Wszelkie info na PW. Zapraszam
PS. Cena biletu 25,- zł (kierowca+samochód) 20,- zł (pasażer). Jeszcze tylko kilka dni czekam na wpłaty.

Witam szanownych Przyjaciół z południa :) Tak się składa że będę w Gliwicach od 4-7.09 i nie ukrywam że chętnie bym się ustawił na jakieś pogaduchy. Planujemy również (z dziewuchą) wpaść na SUMMER CARS PARTY. Szykujecie może jakiś spocik?? 

Dokładnie jak Jarecki napisał...przed SCP chyba nie zespotujemy już....Ale za to na tej imprezie se odbijemy...Wpadajcie...Uderz od razu do kolegi Ange'a...po bilety na tą imprezę....I DO ZOBACZYSKA :D

Ludziska a jak wygląda ze tak powiem przepustowość na imprezie? Wiecie, chodzi mi o to ze jak będę już usatysfakcjonowany całością i będę chciał wyjechać ??? To się da czy naturalna blokada?

Ludziska a jak wygląda ze tak powiem przepustowość na imprezie? Wiecie, chodzi mi o to ze jak będę już usatysfakcjonowany całością i będę chciał wyjechać ??? To się da czy naturalna blokada?

Jeżeli na SCP nie będziesz wjeżdzał z klubem to odstoisz na wjeździe swoje (w zeszłym roku kilka godzin). Z wyjazdem zazwyczaj nie ma problemu.

Będę pewnie tylko w sobotę i strategicznie chodzi mi o wyjazd. W takim razie chętnie się z Tobą sfinansuję. Dane przelewowe na PW?

czy alu wahacze przód z buga '01 pasują do do GC? ( numer cześci inny... ale na oko nie ma różnic)

ktoś pomoże??

@@semperit, Może pomorze pomoże... ( :P ) a co się dzieje że chcesz zmieniać?? Po prostu upgrade?? będziesz musiał zmienić łączniki stabilizatora. Co do reszty to niestety nie pomogę. 

@semperit, Co do SCP to w ubiegłym roku nie było z wjazdem takiej tragedii jak w poprzednim :P

Więc jeśli wjeżdżać to tak jak Ange napisał...Tylko z klubem- osobną bramą :D

Z wyjazdem też nie ma idealnie- ale jakoś pomalutku da rade wyjechać...A impreza na prawdę świetna jest...I już Mnie cieszy, ze z roku na rok jest "nas" w sensie forumowiczów- tam obecnych...coraz więcej :)

Max nie ma najmniejszego problemu...Bardzo chętnie możemy pojechać kolumną...Dwóch aut :P

Chyba, ze dołączy do Nas Buncol...To będzie czech :P

Skontaktuj się ze Mną na tel.664734988....Pzdr ze ślunska

Mysle, ze nie będzie kłopotu- jeśli jesteś forumowiczem to już połowa sukcesu :)

uderz w tym teamcie do kolegi Ange -3 posty wyżej....Do północy dzis...Ma jeszcze (chyba) bilety do klubu na SCP :)

a kolumna chętnych z Rybnika będzie widać spora...Na pewno "weteranem" jest forumowicz z Waszej okolicy Kriss88

Proponuje w tym temacie (czyli dojazdu grupą) uderzyć do Niego :)

Edit:

Teraz zauwazyłem żeś z Zabrza a nie z Rybnika- w obecnym układzie możesz śmiało dołączyć do Mnie i na trasie spotkać reszte...Tylko po wcześniejszy bilet uderz jak najszybciej do Wieśka (Ange...)

Bo w dniu imprezy kiepsko to widzę :/