Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Ywone

Recommended Posts

piatek 15 sierpnia godz 12.00 ,.zapisywac sie bo to wolny dzien i wczesniej musze zrobic zakupy co ile i jak

1.Ricardo + Edyta

2. Krzysztof0430

3. pajac & Ewelina

Nie wiem czy dam radę i czy będę miał "właściwe" auto, ale postaram się wpaść, żeby dobić z Tobą targu Rysiu ;)

Ja akurat na długi weekend do Warszawy jadę, a chciałem się z Wami spotkać - nie ukrywam, że chcę na Waszych Subarakach wypróbować (o ile się zgodzicie, ale to zupełnie bezpieczny test, wpina się trzy kabelki w kostkę pod kierownicą ;) ) mój projekt inżynierski - komputer pokładowy do aut na SSM-1 (gniazdo diagnostyczne Subaru przed OBD-2). U mnie fajnie parametry pracy silnika (obroty, obciążenie, czas otwarcia wtrysków etc.) odczytuje, ale potrzebuję "szerszego spektrum" :P

Przy okazji - wybiera się ktoś z Was na Summer Cars Party? :) Oprócz mnie i WueM'a :P

Przy okazji - wybiera się ktoś z Was na Summer Cars Party?  :) Oprócz mnie i WueM'a :P

Właśnie - impreza na Śląsku a chętnych niewielu  ;) mamy jeszcze wolne miejsca w sektorze  :) rekord ilości Subaru na SCP już padł :D

W zwiazku z bardzo skromna lista na spot -grila w dniu jutrzejszym ,o godz 12.00 tam gdzie zawsze odbedzie sie tylko spot gdyz  dla 5 osob nie warto robic zakupow,gril odbedzie sie w innym terminie :P