Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

No dokładnie :D

Korzystając z okazji zapraszam wszystkich na największe show motoryzacyjno-muzyczne w Polsce czyli

 

Summer Cars Party

 

które odbędzie się 6-7 września 2014 roku w Katowicach na lotnisku Muchowiec. To już ósma edycja tej imprezy na Śląsku.
Najszybsze samochody, piękne kobiety, potężna dawka adrenaliny i wiele innych atrakcji znajdziecie własnie tam.

Jak co roku zapraszam w strefę klubowo-zlotową i sektor Japan Cars Podbeskidzie gdzie spotkacie wielu znajomych z tego forum, wiele Subaru ... i nie tylko.

Wszystkich chętnych, którzy wybieraja się na te imprezę zapraszam do wspólnej zabawy. Zbieram jak co roku wpłaty za bilety w cenach dla Klubu.

Większość już wie lub też wpłaciło ale zapraszam pozostałych chętnych. Wszelkie info na PW. Zapraszam   :D

PS. Cena biletu 25,- zł (kierowca+samochód) 20,- zł (pasażer).

Edytowane przez Ange ou Demon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, podobno w Bielsku mamy... takie wtyki że sprawy załatwiają się "od ręki"  :biglol: 

 

@@Ange ou Demon,przepraszam, to nie było naśmiewanie się, ale sytuacja mnie rozwala do dziś  ;)

 

ASO w BB zasługuje na reklamę  :D równie dobrze mogło by go nie być  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

równie dobrze mogło by go nie być ;)

 

ciekawa czy przyśpieszą działania jak powiesz im że zaistniałą sytuację opiszesz na forum SIP-u ;)

 

Myślę, że to forum jest na tyle wielkie, iż osoby pracujące w ASO Subaru z siedzibą w B-B, czytają i wiedzą o kiepskim zdaniu klientów na temat ich usług jak i zamówionych w serwisie przedmiotów. Często na The Forum, natrafiałem na wpisy niezadowolonych klientów po wizycie w ASO BB (osoby z Bielska i okolic coś więcej mogą powiedzieć na ten temat). Wg mnie problem należy zacząć rozwiązywać i naprawiać u źródła, czyli napisać do Ojca Dyrektora np PW o niedociągnięciach i niekompetencji ASO na Podbeskidziu i myślę, że zostaną podjęte jakieś kroki, które poprawią działani jak i zdanie na forum o tym serwisie.

Sam może nigdy nie doświadczyłem żadnych ich usług ale słyszałem jak i czytałem na SIP'ie o pewnych niedociągnięciach, które nie powinny mieć miejsca w autoryzowanym serwisie. Pracuje w tej samej branży (wszelaka mechanika samochodowa) i my "domowy" warsztat nie możemy sobie pozwolić na 3 miesięczną (jeśli dobrze pamiętam, ) realizacje zamówienia na cztery dywaniki gumowe :D

Edytowane przez ADK90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pech ... -  ja lubię mieć w samochodzie ORIginal :D  teraz jadę na urlop z dywanikami welurowymi a tu zapowiadają deszcze ... gumowe się w ASO dla mnie ... zgubiły :(

Edytowane przez Ange ou Demon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

iż osoby pracujące w ASO Subaru z siedzibą w B-B, czytają i wiedzą o kiepskim zdaniu klientów na temat ich usług

A ja myślę, że nie. Pracuję w "konkurencji" i gdyby mi ktoś jeszcze powiedział, że mam sznupać po forach i sprawdzać czy mamy zadowolonych klientów to chyba by mnie wywinęło na lewą stronę. Nie mówiąc o tym... że zwyczajnie nie ma na to czasu. Wystarczający poziom obsługi uzyskujemy przez fakt, że mamy obowiązek spełnić standardy dilerskie. Jesteśmy kontrolowani, często o tym nie wiedząc, rozliczani za niedociągnięcia i braki, a im wyższa jakość tym wyższe upusty i profity od centrali. Prosty system, a sprawdza się świetnie. Wszędzie zdarzają się wpadki, a im większa firma tym większa na to szansa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku czy myslimy o tych samuch standardach w tym samym kraju? :P ja watpie i moge podac naprawde dziesiatki jak nie sto kilkadziesiat przykladow gdzie ASO ma wszystkich i wszystko w d...... a do tego ich znajomosc danej marki odbiega od realiow :) przykre :angry:  ale prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...