Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Recommended Posts

Cześć Marek! Zapraszam do grupy Podbeskidzie i w imieniu chłopaków witam ;-) w sierpniu cyklicznego spota nie będzie, ale za to zapraszamy na Summer Cars Party!

P.S. Pasek od wspomagania i alternatora wymieniony, siadlo mitsuboshi :-D

• Replies 15.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jest Tomasz pięknie to podsumowałeś , subaru to auto dla prawdziwych facetów ( podnoszenia sobie ego nigdy nie za wiele)pozwólcie ,że  pofilozofuje trochę. W dzisiejszych czasach kiedy mamy kryzys

Dzisiejsza moja wycieczka do żywca  

A ja się pytam jak trzeba jeździć, żeby N/A paliło 12. :p    Kilka fotek z wyjazdu w Bieszczady:  

Posted Images

Witamy cie Marku i zapraszamy oczywiscie na spota czyli gril-spot-silesia ktory odbedzie sie w sierpniu natomiast termin zostanie podany w najblizszym czasie aby wiekszosci pasowal :)

No dokładnie :D

Korzystając z okazji zapraszam wszystkich na największe show motoryzacyjno-muzyczne w Polsce czyli

Summer Cars Party

które odbędzie się 6-7 września 2014 roku w Katowicach na lotnisku Muchowiec. To już ósma edycja tej imprezy na Śląsku.
Najszybsze samochody, piękne kobiety, potężna dawka adrenaliny i wiele innych atrakcji znajdziecie własnie tam.

Jak co roku zapraszam w strefę klubowo-zlotową i sektor Japan Cars Podbeskidzie gdzie spotkacie wielu znajomych z tego forum, wiele Subaru ... i nie tylko.

Wszystkich chętnych, którzy wybieraja się na te imprezę zapraszam do wspólnej zabawy. Zbieram jak co roku wpłaty za bilety w cenach dla Klubu.

Większość już wie lub też wpłaciło ale zapraszam pozostałych chętnych. Wszelkie info na PW. Zapraszam   :D

PS. Cena biletu 25,- zł (kierowca+samochód) 20,- zł (pasażer).

Edited by Ange ou Demon

Tak, podobno w Bielsku mamy... takie wtyki że sprawy załatwiają się "od ręki"  :biglol: 

@@Ange ou Demon,przepraszam, to nie było naśmiewanie się, ale sytuacja mnie rozwala do dziś  ;)

ASO w BB zasługuje na reklamę  :D równie dobrze mogło by go nie być  ;)

równie dobrze mogło by go nie być ;)

ciekawa czy przyśpieszą działania jak powiesz im że zaistniałą sytuację opiszesz na forum SIP-u ;)

Myślę, że to forum jest na tyle wielkie, iż osoby pracujące w ASO Subaru z siedzibą w B-B, czytają i wiedzą o kiepskim zdaniu klientów na temat ich usług jak i zamówionych w serwisie przedmiotów. Często na The Forum, natrafiałem na wpisy niezadowolonych klientów po wizycie w ASO BB (osoby z Bielska i okolic coś więcej mogą powiedzieć na ten temat). Wg mnie problem należy zacząć rozwiązywać i naprawiać u źródła, czyli napisać do Ojca Dyrektora np PW o niedociągnięciach i niekompetencji ASO na Podbeskidziu i myślę, że zostaną podjęte jakieś kroki, które poprawią działani jak i zdanie na forum o tym serwisie.

Sam może nigdy nie doświadczyłem żadnych ich usług ale słyszałem jak i czytałem na SIP'ie o pewnych niedociągnięciach, które nie powinny mieć miejsca w autoryzowanym serwisie. Pracuje w tej samej branży (wszelaka mechanika samochodowa) i my "domowy" warsztat nie możemy sobie pozwolić na 3 miesięczną (jeśli dobrze pamiętam, ) realizacje zamówienia na cztery dywaniki gumowe :D

Edited by ADK90

Pech ... -  ja lubię mieć w samochodzie ORIginal :D  teraz jadę na urlop z dywanikami welurowymi a tu zapowiadają deszcze ... gumowe się w ASO dla mnie ... zgubiły :(

Edited by Ange ou Demon

iż osoby pracujące w ASO Subaru z siedzibą w B-B, czytają i wiedzą o kiepskim zdaniu klientów na temat ich usług

A ja myślę, że nie. Pracuję w "konkurencji" i gdyby mi ktoś jeszcze powiedział, że mam sznupać po forach i sprawdzać czy mamy zadowolonych klientów to chyba by mnie wywinęło na lewą stronę. Nie mówiąc o tym... że zwyczajnie nie ma na to czasu. Wystarczający poziom obsługi uzyskujemy przez fakt, że mamy obowiązek spełnić standardy dilerskie. Jesteśmy kontrolowani, często o tym nie wiedząc, rozliczani za niedociągnięcia i braki, a im wyższa jakość tym wyższe upusty i profity od centrali. Prosty system, a sprawdza się świetnie. Wszędzie zdarzają się wpadki, a im większa firma tym większa na to szansa.

Tomku czy myslimy o tych samuch standardach w tym samym kraju? :P ja watpie i moge podac naprawde dziesiatki jak nie sto kilkadziesiat przykladow gdzie ASO ma wszystkich i wszystko w d...... a do tego ich znajomosc danej marki odbiega od realiow :) przykre :angry:  ale prawdziwe

Dobra nadejszla niepomna chwila jak powiedzial klasyk :P robimy spot grila tam gdzie zawsze czyli parking  3 stawy

piatek 15 sierpnia godz 12.00 ,.zapisywac sie bo to wolny dzien i wczesniej musze zrobic zakupy co ile i jak

1.Ricardo + Edyta