Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Recommended Posts

• Replies 15.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jest Tomasz pięknie to podsumowałeś , subaru to auto dla prawdziwych facetów ( podnoszenia sobie ego nigdy nie za wiele)pozwólcie ,że  pofilozofuje trochę. W dzisiejszych czasach kiedy mamy kryzys

A ja się pytam jak trzeba jeździć, żeby N/A paliło 12. :p    Kilka fotek z wyjazdu w Bieszczady:  

Dzisiejsza moja wycieczka do żywca  

Posted Images

Cześć, ja raczej nie dam rady jutro podjechać, napiszcie proszę gdzie macie noclegi i dajcie jakieś namiary, to się w Wiśle zdzwonimy, mój numer to 515-423-423.

Ja z rodzinką mam noclegi 300-400 m od bazy zlotu, dom wypoczynkowy Lusia.

Pozdr. 

To spoko, czekam na wieści, dajcie też znać kiedy jedziecie, to może zrobimy mały konwój Silesia :P .

Na 18 w czwartek mam wizytę u łamacza kręgosłupów. Jak przeżyję, to zajadę na spota. ;)

Czyli....

1)Ricardo +Edyta

2)Krzysztof0430

3)Tomasz_555

4)semperit

5)heniek200975 narazie na 50%

6)buncol

7)Dave

8)robi30

9)Suberet

10)Markus

11)BabciaTila

Witam wszystkich i szkoda , że nie mogę dziś podjechać na spota choć bardzo bym chciał lecz musiałem oddać oz-ety do regeneracji i dopiero po 10-siątym mam odbiór . Więc grilujcie i bawcie się jak najlepiej ! Pozdrawiam i do zobaczenia w Wiśle !

Plan dla dzisiejszych spotnikow ,jak bedzie tak dalej cedzilo to spotykamy sie  pod Realem na parkingu tam gdzie awaryjnie zawsze ladujemy :P

Ale wazne,ze bedziesz :) teraz cos na placu cedzi moze przestanie do spota ;)

No moja alergia rano sugerowała, że może być deszcz. Myślę, że do spota się uspokoi.

Dziewczęta i Chłopcy ma może ktoś nasadki klucza 12-kątnego 13 i 15 do odkręcenia głowic. Pożyczyć bym chciał bardzo. PLEASE!to weźcie na spota

Dzięki za spota. W drodze do Was mandat 113 km na 70, i mało tego jak wyjeżdżałem oczywiście mnie zatrzymali i miał być mandat ale załatwiłem za postojówki niby barwy niebieskiej ale zabrali tylko dowód za wydech także spoko dzień pełen przygód. Pozdrawiam do następnego

Dzieki wam wszystkim za jak zwykle wspanialego spota ,gril sie bardzo udal (dzieki Matizowi czekamy na zdjecia)mimo kaprysnej pogody , kasy zostalo 45zl bedzie na nastepnego,Adam czemu tak szybko sie zwinales :P

Dzięki wszystkim za świetnego spota, grill w Matizowej imprezie był bezbłędny :) Parkingową część spota powinniśmy dać do jadę nielegala, było prawie jak na summer cars party i szybcy i wściekli :D

Edited by dave89