Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Recommended Posts

Mam jedno wolne miejsce na wyjazd na tor w Wyrazowie w najbliższą niedzielę - 27.04.2014

Jak ktoś chętny to zapraszam na PW

PS. Koszt zabawy 50,- zł.

Szkoda że dopiero dziś informacja..,  :( 

A mam takie pytanie: nie spotykacie się jakoś na dniach, np. jutro?? ;) Bo chętnie bym Was poznała (zawsze to lepiej kojarzyć ludzi), a tak się złożyło, że jestem w Katowicach do końca weekendu... 

Pytam raczej o spocik w Katowicach, a nie gdzieś obok, gdyż nie mam przy sobie auta...  :(

• Replies 15.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jest Tomasz pięknie to podsumowałeś , subaru to auto dla prawdziwych facetów ( podnoszenia sobie ego nigdy nie za wiele)pozwólcie ,że  pofilozofuje trochę. W dzisiejszych czasach kiedy mamy kryzys

A ja się pytam jak trzeba jeździć, żeby N/A paliło 12. :p    Kilka fotek z wyjazdu w Bieszczady:  

Dzisiejsza moja wycieczka do żywca  

Posted Images

Też myślałem o jakimś spocie małym jutro w okolicy południa, ma być ładna pogoda więc czemu nie. Będę i tak jutro w tych rejonach... :D Może ktoś będzie chętny?

Sobotni spot na szybko 26.04.2014 Katowice parking Lotnisko start 17:00 (bądźmy po obiadku)

1. Dave

Edited by dave89

Też myślałem o jakimś spocie małym jutro w okolicy południa, ma być ładna pogoda więc czemu nie. Będę i tak jutro w tych rejonach... :D Może ktoś będzie chętny?

Sobotni spot na szybko 26.04.2014 Katowice parking Lotnisko start 12:00

1. Dave

A tak koło 16-tej nie da rady?

Ok zrobiłem update na 15:00 więc pewno będziemy spokojnie do 17:00 :)

nie myślałam, że będzie taki szybki odzew :P

a będziecie po 17??
Bo generalnie to jestem tu na zawodach i niestety ale bardzo prawdopodobne, że właśnie o 13 lub 15 będziemy grać mecz... (niestety bardziej prawdopodobna ta 15  :( )

A i jeszcze jedna prośba... Moglibyście mi wytłumaczyć gdzie jest ten parking, w sensie jak do niego dojechać jakimś MPK albo czymś takim?? (ja jestem przy ul. Nałkowskiej - zawody odbywają się tu na lodowisku "Jantor")  

Ewentualnie jedzie ktoś z tych okolic i miałby miejsce??... chociaż nie, to zły pomysł, bo jak spot się zaczyna o 15, a ja możliwe że byłabym później to jednak chyba nie...  

Zobaczymy jak z czasem jaksie wyrobimu to bedziemy ok,17tej :P

Gabinto ty jestes na Janowie wiec musisz podjechac do centrum a tam autobus 674 ktory kiedys latal na lotnisko a parking jest przy autostradzie A4 ponizej Reala

Ok, dziękuję :) a jak podjechać do centrum?? 
Bo szczerze mówiąc kompletnie nie znam miasta... tylko kilka razy byłam ale to autem... ;)

A ewentualnie jaki to adres, bo koleżanka wraca jutro (która ma auto) to może by mnie podrzuciła tam... 

Ja bym wpadł jutro tylko że ze zlot zabytków w Mikołowie się kończy gdzieś po 17. Więc jak bym wiedział ze kogoś zastanę po godzinie 17:30 to bym wpadł BISem. 

Edited by Krzysztof0430

dave89 - to może jednak jeszcze raz zmienisz godzinę na 16-17, bo z tego co widzę to chyba większość wtedy ma czas??  ;) 

Szukam na mapie i potwierdźcie mi proszę czy to jest to??
https://maps.google.pl/maps?q=pu%C5%82awskiego+60,+katowice&hl=pl&ie=UTF8&ll=50.243747,19.038491&spn=0.012378,0.027595&sll=50.176019,19.180756&sspn=0.39665,0.883026&hnear=Genera%C5%82a+Kazimierza+Pu%C5%82askiego+60,+Katowice,+%C5%9Bl%C4%85skie&t=m&z=15

Ok to zgodnie z życzeniem uczestników godzina zmieniona na 17:00 proszę uzupełnić listę obecności, poniżej link do mapki z lokalizacją miejsca spotkania.

https://www.google.pl/maps/dir//50.2428799,19.0438883/@50.242813,19.0435879,19z/data=!4m3!4m2!1m0!1m0

Sobotni spot na szybko 26.04.2014 Katowice parking Lotnisko start 17:00

1. Dave

2. ...

Pozwolę se uzupełnić listę z wszystkich poprzednich wypowiedzi  :P  ;) 

Sobotni spot na szybko 26.04.2014 Katowice parking Lotnisko start 17:00

1. Dave

2. Gabin

3. Suberet (?? - pytałeś o godz więc nie wiem)

4. WueM (nie na pewno - w zależności od "wolnego czasu")

5. Ricardo (j.w.)

6. Krzysztof0430 (po 17:30)

Mam nadzieję, że nie macie mi za złe podsumowania i potwierdźcie proszę czy dobrze to zapisałam  ;)

Edited by Gabin

Oj Adam Adam.....Ja będę..mam nadzieje, że pogoda nie pokrzyżuje planów...Bo jak bedzie strasznie lało...:(

Więc lista jest jak najbardziej ok :)

Wysle także parę smsów znajomym z forum...bo może nie zaglądają do wątku :P

Mam takie pytanko, jako że trochę pada, a właściwie kropi to czy będziecie?  :) 
Bo ja osobiście bym się tam przeszła... ;) (o ile ktoś będzie :) ) 

Mnie nie ma, jestem na geburtstagu. Chlopaki moze ktos sie zepnie i po drodze wezmie gabin na 3 stawy zeby nie zgubila sie gdzies po drodze w nieznajomym miescie. ?

gdybym znał to miasto to b. chetnie..ale sam tam sie gubię i znam drogę tylko na lotnisko muchowieckie :P

Dopiero teraz przeczytałem. Zjawię na spocie. Mogę zabrać Gabin, ale bez namiarów możemy się nie spiknąć. :( Ew. jeżeli to przeczytasz to dzwoń/pisz bezpośrednio do mnie 696-035-945 to zajadę w te rejony. :)

jesli chcesz jechac z młodym przystojnym... Gabin, to napisz :-) napewno przyjadę ! 882-190-059

Zapomniałeś dodać, że Twoim dodatkowym plusem jest zakuty tłok :D