Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

to specyfikacja od carfita co mi wymienił :

1. tłoki Mahle ej25 99,75
2 Panewki główne ACL race STD Subaru
3 Panewki Korbowodowe ACL Race
4 oring bloku silnika 
5 oring bloku silnika 
6 ŚRUBA GLOWICY ARP 
7 Śruba koła pasowego wałka rozrzadu AVCS
8 Uszczelka pod głowice cosworth 101 mm -1.1 mm
9 uszczelka kolektora wydechowego dolna 44022AA170
10 uszczelka kolektora wydechowego 14038AA000
11 uszczelka kolektora ssacego 
12 USZCZELKA POKRYWY 
13 Uszczelka pokrywy zaworow mala EJ205
14 Uszczelka turbo-downpipe dolna 44022AA180
15 Uszczelka turbo-downpipe 
16 Uszczelniacz wałka rozrzadu 806742160
17 Uszczelniacz wału korbowego tylny Impreza GT/WRX/S
18 uszczelniacz wału korbowego przód 806733030
19 uszczelniacz zaworu dolotowego 
20 uszczelniacz zaworu wydechowego
21 Separator oleju Cosworth Impreza EJ20/EJ25
22 filtr oleju 
23 Olej Millers CRO 10W40 5L do docierania silników
24 Olej Motul Power 300V 5W40 2L 
25 tarcza sprzęgła 
26 przeróbka wydechu
27 rura 1M stal nierdzewna 
28 montaż zegarów 
29 Płyn hamulcowy rbf 660  
31 programowanie sterownika 
33 wymiana płynu hamulcowego
 
oraz moje dodatki :
Inlet host perrin

Wydech h&S z downpipe

Listwy paliwowe agency power AP-GRB-120BK

zegary defi wschowku schowane :)

turbo timer type 0 w bagażniku leży :-)

pasek rozrządu TCK328RB Gates Racing

Crank pulley perrina

d2 racing sport zawieszenie

Jak już mówiłem. ŁEB URYWA - dosłownie ;)

Edytowane przez Boanerges_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A robic na te pińcet koniuf to nie masz po co...Już teraz dooope urywa

kolega Bunch miał czarny ciągnik 550 i pięknie to podsumował, odnośnie auta z 500 końmi :) zaraz znajde to wkleje :)

 

Mam pytanie apropo tego co napisał kolega Kruk dlaczego Subaru 500+ nie nadaje się do jazdy na codzień??

bo to tak jak bys mial 500 fajnych lasek dziennie... nie ogarniesz i po co

wątek jest tutaj i dobrze się czyta

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/44207-sti-450-500km/

Edytowane przez elias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Rysiek...Fajnie to podsumował faktycznie :D

powiem Tobie, że wieczorem pozwoliłem sobie (czy raczej Bincol pozwolił) na lekki cruising jego sti po parkingu...Szybko droga do 3ch stawów Mi się skończyła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyle ... odebrałem oną z lotniska ... pierwsze co słyszę to, że u scjentologów była ... wujek Cruise mi chyba ufunduje nowe auto ;)

A tak na poważnie to jak się temat zacznie rozwijać - oczywiście całkowicie wbrew mojej woli - to WueM szykuj mi materacyk w rajchu, bo przecież ja tego pierdzielenia nie zniosę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Rysiek...Fajnie to podsumował faktycznie powiem Tobie, że wieczorem pozwoliłem sobie (czy raczej Buncol pozwolił) na lekki cruising jego sti po parkingu...Szybko droga do 3ch stawów Mi się skończyła

wiedza co mowia chlopaki :)

 

a z crusingiem i skonczona droga - nie watpie. Powiedz tylko jak bardzo nogi Ci się trzęsły ?

STI kolegi Buncola łeb urywa, nie ma dyskusji.

Jedyne co - to jak przypuszczam niewielu u nas jest takich co NAPRAWDE potrafiliby ogarnac potencjał tego auta. IMHO nie szukac koni dodatkowych tylko usprawniac wkladke miesna tak zwana. Taniej i skuteczniej :)

Ja powiem tyle ... odebrałem oną z lotniska ... pierwsze co słyszę to, że u scjentologów była

kufffa, mialy byc niegrozne zakupy, a widze ze duuuuzo gorzej.

wujek Cruise mi chyba ufunduje nowe auto

jesli to scjentolodzy - to predzej Ty wujkowi Cruise ufundujesz nowe - niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to tak jak bys mial 500 fajnych lasek dziennie... nie ogarniesz i po co

dlatego padł wybór, na zrobienie maszynki takiej aby poprawić fabryczne błędy :-)  tak zgada się tak jak jest ... jest idealnie. Jeśli więcej na tor... to inny samochód. 

 

and then some. jeden worek to malo...

 

 

same turbo kosztuje 10tys, edwin wyliczył mi moc na 460 kuni na koszt ok 30-40 tys, jakoś,  miałem carlosowe FMIC które nie podejdzie do mojego wozu... jedynie wtryski, które sprzedaje na ebay, nie są mi potrzebne. 

 

 

właśnie wrócilem z meczu Górnika... jak to można wygrywać 3-0 i zremisować 3-3 ? niewiele brakło jeszcze by wdupczyli ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@buncol_S04, Ale szwagier mi mówił,że mój sąsiad B. Iwan- wspaniały gracz górnika strzelił jedna bramkę..jak on tego dokonał? nie ważne..A Górnik przegrał tym remisem co Mnie akurat nie zaskoczyło :P

Rysiek- nogi Mi się trzęsły to fakt...Autko jest po prostu świetne- nie mam odniesienia bo żadnym innym tak grubym/ mocnym nie jeździłem...ale w tym...śliny nie przełykałem także bo Mnie wessało masakrycznie w fotel...A później zawracałem na drodze...na 8m chyba razy :P

Bałem się żeby nie przyorać krawężników...bo bym chyba za Minimalne tylko szkody pudełko z pełnym bakiem musiał zostawić....i nerkę tą zdrową :)


Hipek...Grubo połowica poszła...I niby taki tylko łikędowy wypad na zakupy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@buncol_S04, Ale szwagier mi mówił,że mój sąsiad B. Iwan- wspaniały gracz górnika strzelił jedna bramkę..jak on tego dokonał? nie ważne..A Górnik przegrał tym remisem co Mnie akurat nie zaskoczyło :P

w 42 minucie znieśli Iwana z boiska, jakiś nokaut... słoniol dłubalem :-) 

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32296,title,Nokaut-i-wstrzasnienie-mozgu-Iwana,wid,16506133,wiadomosc.html

 

co do Kielc, wczoraj takim koleś wszystkich objechał :

dsc_4480.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam szkołę w Kielcach do wykorzystania do końca roku - ktoś się może ze mną wybierze?

 

A co do pseudoreligijnych zapędów to ucinam temat, mając nadzieję, że jak alkohol (i kto wie co jeszcze) całkiem wyparuje z głowy mojej małżonki to zacznie gadać do rzeczy :D

Zakupy się udały jak diabli - trzy koszulki dostałem ... wypas u nas w Polsce takich nie ma ;)

Edytowane przez Hipek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wątek jest tutaj i dobrze się czyta
http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/44207-sti-450-500km/

 

Panowie czemu mnie tam nie wpuszczają? Za smarkaty jestem, czy co? :unsure: 

hasło forum????? :censored:

....

 


Ja mam szkołę w Kielcach do wykorzystania do końca roku - ktoś się może ze mną wybierze?

 

A co do pseudoreligijnych zapędów to ucinam temat, mając nadzieję, że jak alkohol (i kto wie co jeszcze) całkiem wyparuje z głowy mojej małżonki to zacznie gadać do rzeczy :D

Zakupy się udały jak diabli - trzy koszulki dostałem ... wypas u nas w Polsce takich nie ma ;)

 

Do kielc potrzebujesz towarzystwa w drugim niebieskim czy na fotel pasażera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szkołę jazdy pilota raczej nie potrzebuję - bardziej myślałem, że się ktoś wybierze swoje umiejętności doszlifować. I stopień to całkiem wstępne szkolenie, bez katowania auta, nie trzeba mieć pińcet kuniuf. Ludzie jeżdżą tym co mają i doskonalą swoje umiejętności.

Może do czasu, aż się zdecyduję na Kielce, brat kupi auta ala Buncol style to będę miał towarzysza jak znalazł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szkołę jazdy pilota raczej nie potrzebuję - bardziej myślałem, że się ktoś wybierze swoje umiejętności doszlifować. I stopień to całkiem wstępne szkolenie, bez katowania auta, nie trzeba mieć pińcet kuniuf. Ludzie jeżdżą tym co mają i doskonalą swoje umiejętności.

też chciałem się na to wybrać na sjs I :-)

 

treningi i katowanie mnie już nie interesuje  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@buncol_S04, Ale szwagier mi mówił,że mój sąsiad B. Iwan- wspaniały gracz górnika strzelił jedna bramkę..jak on tego dokonał? nie ważne..A Górnik przegrał tym remisem co Mnie akurat nie zaskoczyło :P

w 42 minucie znieśli Iwana z boiska, jakiś nokaut... słoniol dłubalem :-) 

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32296,title,Nokaut-i-wstrzasnienie-mozgu-Iwana,wid,16506133,wiadomosc.html

 

co do Kielc, wczoraj takim koleś wszystkich objechał :

dsc_4480.jpg

 

jeszcze kilka miesięcy temu byl do sprzedania, od czasu do czasu pojawiał się na górskich, trakcja niesamowita z tego co kiedyś widziałem i podobno nie do zabicia samochód 

buncol - jak masz wystrojonego tego potworka ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na szkołę jazdy pilota raczej nie potrzebuję - bardziej myślałem, że się ktoś wybierze swoje umiejętności doszlifować. I stopień to całkiem wstępne szkolenie, bez katowania auta, nie trzeba mieć pińcet kuniuf. Ludzie jeżdżą tym co mają i doskonalą swoje umiejętności.

też chciałem się na to wybrać na sjs I :-)

 

treningi i katowanie mnie już nie interesuje  :biglol:

 

 

To co jedziemy?? :)

 

Chociaż ja nie jestem taki kozak:

dsc_3475.jpg

Edytowane przez Hipek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@semperit, Mi również było bardzo miło ;) Następnego dnia rano dawało się odczuć że ktoś zajumał mi godzinkę :P

 

 

 

Panowie kogo dzisiaj trafiłem w niebieskim subaru impreza GC sedan z ponaklejaną trzodą na blasze NNM (Nowe Miasto Lubawskie) w Rudzie Śląskiej niedaleko od McDonald's?

Pozdrawiam ;) Byłem na chrzcinach w knajpie po "rewolucjach Pani G." Mam nadzieję że w innych lokalach wyszło lepiej :P

 

Miałem dziś ciekawą rozmowę z panem z wulkanizacji (PW)...

PW: Panie, pan tak tylko na spota subaru nie jedzie

Ja: dlaczego?!

PW: bo jak my byli ostatnio na spocie BWFU to za takie błotniki jednemu chcieli ręce połamać. Że jak się tak może pokazywać

Ja: na szczęście miłośnicy subaru są normalni....

Edytowane przez Max
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...