Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

@Ricardo,Nie masz szans z Moim pudełkiem...Tam nie słychać tłumika- baa...nawet silnika ledwo co słychać...No chyba, że to konkurs TYLKO Subaru....to Moja babcia Imprezka nie miałaby co startować...bo bulgotała podobnie jak kolegi Krisa88 :)

 

To fakt :-P Twoje auto brzmiało jak przemieszczająca się grupa Włochów. Jeszcze go nie było widać, ale już było słychać :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mareq_c, Byś widział ten kurz ala flok na desce rozdzielczej..Ale to cały Matiz...taki special style :)

 

@semperit,Faktycznie- Twoje blue też cichutkie...No ale w sumie po co nam te darcie...buczenie i bulgoty....Prawda? :P

 

@NonPhixion, Mimo wszystko brak Mi babci..czy bulgotała czy też nie była jedna jedyna taka :)

 

Tomek a Moje pudełko gdzie? No pytam się gdzie? :)

Żart..w końcu to spot Subaru był :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kris88, Wiem wiem..i miło Mi, że babcia mogła się do czegoś przydać :)

Uwaga od "Nas" tylko odnośnie wydechu...zmontuj z powrotem katy..... Poza tym jest git :D

Ricardo...Tak jak pisałem na FB...Babcia aktualnie jeździ w Holandii...Ale znam właściciela i jesteśmy wstępnie dogadani co do jej odkupienia :D

Jak nie to kupię dziadka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kris88, Wiem wiem..i miło Mi, że babcia mogła się do czegoś przydać :)

Uwaga od "Nas" tylko odnośnie wydechu...zmontuj z powrotem katy..... Poza tym jest git :D

 

Chodzi o to brzęczenie prawda? Non stop mu to powtarzam... ;) tylko teraz kwestia czy katy czy sama końcówka HKS ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boanerges_69, Tak te metaliczne "brzęczenie" to właśnie od braku katów...końcowy nie ma na to wpływu...Szkoda bo jak by zamontował z powrotem katy- byłoby zacnie...Na wolnych gada bosko...ALe jak odjeżdżał to jednak....brzęczy jak honda...szkoda bo psuje to całą zabawę :/

@NonPhixion, Babcia swiatowa się robi....może dalej na zachód wyemigruje? :P

chociaż nie...wolałbym żeby wróciła...@Ricardo, Dzieki...babcia była jedyna w swoim rodzaju..Moze jeszcze do Mnie wróci...więc trzymaj trzymaj bracie :)

@Shadowaty, Pudełko póki co jest seryjne- i nawet Mnie się ono nie podoba...jeszcze do Mnie nie przemawia :)

Ale będzie gwint i lepsze koło..do tego troszkę pogrzebię w mechanice bo w odróżnieniu do ssaków w subaru- tutaj coś da się poprawić...i będzie lepiej :D

Ale dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padły komuś łożyska tylnego dyfra ? Chodzi mi o doświadczenia dźwiękowe bo staram się zdiagnozować czy pada któreś z tylnych łożysk kół czy jednak gorsza opcja w postaci łożysk dyfra.

I wysłuchałem też, że chyba pada mi łożysko napędu klimy. Trzeszczy, szeleści itp. Sytuacja trochę poprawia się przy wyższych obrotach, ale ogólnie wydaje mi się, że nadchodzi kres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz ,dzieki, jestem na prawde dumny z mojego chlewu :wacko::biglol:

 

na rozgrzeszenie moge sie wytłumaczyć ze pod spodem są z NIEBIESKĄ obwódką :P.

 

Nie no, wstyd mi za ten chlew ,ale sami widzicie jak czesto na forum ostatnio jestem ,a co dopiero uciec na chwile na garaż <_<

 

Dzieki wielkie za spota i pozdrowienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...