Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Elias to teraz juz do sniadania musisz zaczac Buerlhecithin pic i moze pamiec wroci :biglol:

 

ostatnio nic a nic nie pije i pewnie dlatego mam kłopoty z pamięcią.. tak naprawdę to z pewnie z radości że spot ładnie wypalił,

btw. bb mocno dzięki Tobie Ricardo ! :ok:

 

Odgłos oddalał się od spota w kier. Wrocka, a ja go słyszałem na Giszowcu. :)

 

hmm, chyba jednak nie ja, nie wierzę żeby Bałwan aż tak donośnie burczał, coby aż na Giesche było go slychać...

z amorkiem się udało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja odpowiem masowo, bo wczoraj wieczorem zagoniony byłem. Mam nadzieję, że niczego nie pomylę :D

 

@antikos,Właśnie wszyscy widzieli Ciebie z córką....i Mega się zaskoczyli :P

Później były rozmowy co się stało, że postawiłeś całkiem z drugiej strony placu i nawet nie podszedłeś..było za to odmachane....Wiem co znaczą małe dzieci- a szczególnie tak małe więc czuj się usprawiedliwiony :D

Do zaś...spadnie białe będziemy się spotować- najprawdopodobniej u Jurasa za Jego przyzwoleniem oczywiście:)

zobaczyłem was dopiero jak szedłem z wózkiem w stronę stawów - patrzę a tu pół dolnego parkingu w plejadach, do tego chyba pierwszy samochód stał robal shadowatego - no to pierwsza myśl spot, machnąłem i wróciłem szybko do obowiązków Ojca.

a pewnie do następnego spota - mój robal zmieni właściciela niestety miała być szybka wymiana na lencera VI ale życie w czwartek brutalnie zrewidowało moje plany, więc zostanie tylko honda a nawet motocykla się muszę pozbyć ale trudno w przyszłości nadrobię zaległości

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich

 

pierwszy to nie był, ale jako jedyny leniwie zaparkowałem przodem, dlatego rzucał się w oczy :) ja Cię usłyszałem po wydechu, a poznałem po czarnym kurniku, i jego Ci akurat bardzo zazdroszczę :D

odpozdrawiam serdecznie ;)

 

Ja również bardzo dziękuję. WIELKIE podziękowania dla Ricardo za nakręcanie tematu i mega dobrego grilla. Myślę, że należy mu się od Forum wielka flaszka dobrego alkoholu. Fotki zapodam jak ogarnę temat. Następnym razem widzimy się na zimowym treningu (o ile spadnie śnieg) lub jak co roku na trzeciej już odsłonie "Jadę na chwilę do sklepu" w Wigilię. ;)

 

BelegUS zdaje się wspominał, że Tor Wyrazów jest do wyburzenia i... chyba niestety miał rację. Znalazłem dziś przypadkiem info, że przez teren toru ma przebiegać autostrada A1. Korzystajmy póki istnieje.

 

[ciach!]

 

Po 1: pomimo wielkich chęci nie będę mógł się zespotować w Wigilię, ale może namówię kogoś na szybki wypad "do sklepu" na podbeskidzki Salmopol? Tam zawsze jest "pasterka na zakręcie", a trasa zacna nawet w lecie B)

A co do Wyrazowa to :blink::toobad::cry: i pierwsze słyszę!

 

Witajcie, dziękuje za spota było zacnie :) pozdro dla organizatora ! naprawdę wielki pozytyw. Shadowaty :) profi ten zderzak......

 

Wrzucam parę zdjęć... ale i tak za mało zrobiłem aby pokazać jak fajna impreza to była:

 

[ciach! tu były linki]

 

 

Dzięki! :) Przytarcie na nim jeszcze bardziej :blush:

I kurde akurat musiałeś robić fotki z tej obdartej strony! Noooo dzięęęęki :P

Nie dość że zaparkował przodem to jeszcze z prawie zgolonym prodrajwem przyjechał... pośmiewisko na całą Silesie :biglol:

Mnie się strasznie podobały pasy i kubeł. A dokładniej trzymanie boczne.

 

Również dziękujemy bardzo za udanego spota, młody mimo, że przesiedział połowe w aucie był zachwycony :)

 

Ricardo Ciebie i Edytę bardzo miło było poznać, dziękuje za miły czas i za ogarnięcie gastronomii ;)

[ciach! tu były zdjęcia]

 

To nie moje fotki tylko te wrzucone przez mareq_c ;)

 

Moja Świnia! Moja! Sława medialna itp :D

A wytłumaczeniem zachowania i moich komentarzy niech będzie fakt, że rzadko załapuje się na jakiekolwiek foty, bo wszyscy wolą STi bloby i klasyczne GTki, więc Świnka trochę niedowartościowana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maniutek, Ale biały kolor masz .. a biały teraz w modzie...tylko faktycznie zamiast bulgotać to coś jakby tam klekocze w silniku :P

Nie ma tego złego- Tobie może i klekocze...U Mnie za to niczego nie słychać w ogóle :D

Edytowane przez WueM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgłos oddalał się od spota w kier. Wrocka, a ja go słyszałem na Giszowcu. :)

 

hmm, chyba jednak nie ja, nie wierzę żeby Bałwan aż tak donośnie burczał, coby aż na Giesche było go slychać...

z amorkiem się udało ?

Coś jednak burczało, i to na pewno Subaryna. :)

Z amorkiem to taki tegeso - nieteges wyszedł. Jeden wymieniony, ale dupka dalej siedzi. Sprężyny wzmacniane zamówione w Poznaniu. Jak przyjdą, wymieniam też i drugi. Spory problem jest ze zdobyciem odbojników do Forka. Nawet Carfit nie miał. Zdybałem jeden kpl. w Warszawie.

Najlepsze jest to, że ja cały wątek sprężynowy kiedyś czytałem, ale sobie zapomniałem, że wymiana amorka tyłu nie podniesie. Te oryginalne Tokico, choć nie samopoziomujące, to jednak jakieś silniejsze od KYB. Nawet wylany stary jest cięższy od nowego KYB.

 

Dzisiaj za to wymieniłem bębny i szczęki. Też trzeba było rzeźbić po TRW, bo rant zewnętrzny wymagał ucięcia go o 3mm. Ciekawe te moje bębny. Wszystkie 3 sprawdzane zamienniki miały to samo niedopasowanie.

 

 

Noooo, teraz mi się przypomniało. :facepalm: Miałem zakrzyknąć na spocie, czy ktoś ma silnik SOHC, bo porównać ze swoim chciałem. Moje SOHC jakieś nietypowe jest. W ASO w Mikołowie i Katowicach ( a i w 4T) swego czasu, jak szukałem uszczelek pod dekle, nie mogli rozgryźć, co to za SOHC, bo wszystkie komplety uszczelek jakie do SOHC mieli zawierały też uszczelki pod świece, a ja takowych nie mam. Nawet pasek rozrządu mam inny, niż do typowego SOHC.

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której skończyliście? Bo jak dłubałem przy amorku, tak gdzie mnie więcej o 15.12 słyszałem z kierunku A-4 ryczący wydech Subaru. Jakieś dobre 3 kiloski ale pięknie niosło. :):thumbup:

 

jesli między rondem mikołowskim a MMcarsem to mogłem byc ja :D - spieszyłem się ciut.... skuli sklerozy musiałem obrócić na 3 stawy raz jeszcze na cito :)

By się zgadzało. Odgłos oddalał się od spota w kier. Wrocka, a ja go słyszałem na Giszowcu. :)

to moim zdaniem był mój potwór, bo 15:13 leciałem w tamtą stronę, a że głośny pieron jest strasznie to podejrzewam że mój, na 4 tyś ma ponad 120 decybeli niesie ten dźwięk strasznie ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko !

 

Postanowiłem utworzyć grupę dla osób posiadających konto na facebook'u.

Będzie nam łatwiej i szybciej porozumiewać się ze sobą oraz informować na bieżąco o spotkaniach i nie tylko.

 

Grupa jest zamknięta więc informacje, zdjęcia czy filmy będą krążyły tylko między jej członkami

 

Wydaje mi się to wygodniejsze oraz mniej anonimowe więc będziemy mogli się lepiej poznać i łatwiej sobie pomóc, doradzić się i zapytać konkretną osobę na tematy motoryzacyjne i nie tylko; sprzedać co nieco lub zapytać o zakup

 

Chętnych zapraszam do dołączenia do grupy !

Maxi Spot Silesian +

 

Pozdrawiam

kris

Edytowane przez kris88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której skończyliście? Bo jak dłubałem przy amorku, tak gdzie mnie więcej o 15.12 słyszałem z kierunku A-4 ryczący wydech Subaru. Jakieś dobre 3 kiloski ale pięknie niosło. :):thumbup:

 

jesli między rondem mikołowskim a MMcarsem to mogłem byc ja :D - spieszyłem się ciut.... skuli sklerozy musiałem obrócić na 3 stawy raz jeszcze na cito :)

By się zgadzało. Odgłos oddalał się od spota w kier. Wrocka, a ja go słyszałem na Giszowcu. :)

to moim zdaniem był mój potwór, bo 15:13 leciałem w tamtą stronę, a że głośny pieron jest strasznie to podejrzewam że mój, na 4 tyś ma ponad 120 decybeli niesie ten dźwięk strasznie ,

No i wyjaśnione! :) A ja jestem dumien, że z paru kilosków wyłowiłem boxera. ;):yahoo:

 

Czy ja wiem? Stary pierdziel jestem na twarzoksiazke mnie nie zawialo.. I co z takimi dziadami jak ja?

To co ja mam powiedzieć? Jak będą na spotach dawać jedną nagrodę dla najstarszego, a drugą dla najmniej kumatego informatycznie spotowicza, to ja zawsze je zgarnę. :puchar: :puchar:

 

widać majne dupen splileren :D następnym razem trzeba będzie zrobić szutrową rundkę koło stawu :P

I paradny przejazd tunelem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ricardo,Nie masz szans z Moim pudełkiem...Tam nie słychać tłumika- baa...nawet silnika ledwo co słychać...No chyba, że to konkurs TYLKO Subaru....to Moja babcia Imprezka nie miałaby co startować...bo bulgotała podobnie jak kolegi Krisa88 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...