Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Recommended Posts

• Replies 14.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jest Tomasz pięknie to podsumowałeś , subaru to auto dla prawdziwych facetów ( podnoszenia sobie ego nigdy nie za wiele)pozwólcie ,że  pofilozofuje trochę. W dzisiejszych czasach kiedy mamy kryzys

A ja się pytam jak trzeba jeździć, żeby N/A paliło 12. :p    Kilka fotek z wyjazdu w Bieszczady:  

Dzisiejsza moja wycieczka do żywca  

Posted Images

Sosnowiec albo Tychy :)

Do BB na karty w sumie też możnaby się kiedyś wybrać, ale sugerowałbym zebrać się do 1-2 samochodów. Po gokartach mały relaks i pogaduchy przy pysznym piwku w Piwnicy Zamkowej i nazot do domu. :D

Jestem za. Byłem w zyg-zaku, piętrowy tor. W Tychach ani za granicą w Sosnowcu <:P> nie byłem :D

powiem więcej, w bielsku zapraszam na browar do Dog's Bollocks, świetna miejscówa, a menager to mój dobry przyjaciel, z którym nota bene od przyszłego tyg będziemy robić trip po Polsce w poszukiwaniu jego Pierwszej :yahoo:

Koledzy ma ktoś może pożyczyć tą przyczepkę na motocykl ?? będę wdzięczny za pomoc.

Koledzy jak nikt nie ma to moze choć poradzi mi gdzie mogę takie cos załatwić, mieszkam tu od kilku miesięcy i jeszcze nie mam znajomych co mogą cos polecić więc będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Koledzy ma ktoś może pożyczyć tą przyczepkę na motocykl ?? będę wdzięczny za pomoc.

Koledzy jak nikt nie ma to moze choć poradzi mi gdzie mogę takie cos załatwić, mieszkam tu od kilku miesięcy i jeszcze nie mam znajomych co mogą cos polecić więc będę bardzo wdzięczny za pomoc.

WIOLA GLIWICE na pewno robią przyczepy pod motocykle i mają wypożyczanie

Karty w piątek lub niedzielę? O której proponujecie? 18:30 czy 19?

Co do przyczepki na motor: w Castoramach sprzedają takie przyczepki cena ok 1200 zł. Sam kupowałem. Dzwoń więc do okolicznych Castoram i pytaj gdzie mają....

Zbigniew, daj tel na PW. W Zgorzelcu bywam często to zadzwonie i pobrykamy...

Bardziej piątek :) Szwagier był na Autodromie w Sosnowcu i mówi, że karty są w stanie agonalnym. Tak samo chyba jest w dalszym ciągu na Adrenalinie więc proponuję Tychy.

Bardziej piątek :) Szwagier był na Autodromie w Sosnowcu i mówi, że karty są w stanie agonalnym. Tak samo chyba jest w dalszym ciągu na Adrenalinie więc proponuję Tychy.

potwierdzam, jeźdzę tam często bo startuję tam w zawodach od czasu do czasu, mam te układ że zawsze dostaję coś lepszego bo się z nimi znam, a tak w jednym i drugim masakra, jak kilka miesięcy temu dało się jeździć tak jak byłem we wtorek jest jednym słowem dno, więc szkoda waszego czasu i pieniędzy.

Matiz świetny film...z roku na rok....Co raz lepiej to wygląda...Gratki :)

Fotki gdybys miał...podeślij Mi proszę na mejla....Gdybyś mógł...bo Ja dwie foty może zrobiłem :P

Matiz świetny film...z roku na rok....Co raz lepiej to wygląda...Gratki :)

Fotki gdybys miał...podeślij Mi proszę na mejla....Gdybyś mógł...bo Ja dwie foty może zrobiłem :P

Dobrze się to ogląda! A co do fotek to dołączam się skromnie do prośby WueM'a ;)

dzieki pany, niestety z racji malfunkcji spustu mam tylko filmy (i to i tak z biedą). i 6 fotek pawełkowej supry z kasetą 2paca :P

jak bede miał chwile to przejrze odrzuty,ale nie obiecuje mega jakości (delirka,złe swiatło)

Oj chciałbym się z wami spotkać, przyjeżdżając moją Subaryną, ale cały czas mi coś nie bangla. W związku z tym potrzebuje kogoś kto ma dobre serce i przepływke z GTka MY97, bo potrzebuje sprawdzić czy to ona mi wariuje, czy problem tkwi jeszcze gdzie indziej. Mieszkam w Okolicach Sławkowa, ale jakby ktoś był w okolicach Kato, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna to podjechać tyle to dla mnie nie problem.

Liczę, że znajdzie się ktoś tak dobry aby mnie poratować.

SIEMA SIEMA SIEMA :)

Jutro (wiem, że ultra krótki czas reakcji) w Kamieniu Śląskim odbędzie się małe ściganie się na lotnisku - czyli ćwierć mili + KJS ewentualnie. Sam nie wiem, gdyż pierwszy raz tam pojadę. Kornik, który miał ze mną jechać wymięka a było by jego miejsce do wypełnienia. Za wpisowe nie trzeba mi zwrócić no chyba, że się ktoś uprze ;) Jak co PW! 1 miejsce na jeden samochód.