Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Cię również Cichaczu. :) Sprawa wygląda tak, że w tej chwili jest spokój. Wyślizgane nie jest za bardzo bo śnieg pada w nocy itd. a w tygodniu nie wszyscy mają czas aby wieczorami jeździć. W weekendy na pewno będzie więcej ludzi. Byłem tam 4 wieczory z rzędu nie było policji ani problemów. Nawet jeżeli był by problem z policją to nie wiem czy wiecie ale od każdego mandatu można się odwołać ze względu na to że tamte miejsce nie ma nazwy ulicy, która jest wymagana do wpisania na mandacie. Poza tym w zimę jest znacznie ciszej gdyż nie piszczą opony i nie ma tyle smrodu i hałasu.

dodatkowo mozna trafić na "szadołs club TUNING"

A cóż to za club??

Ja dzisiaj myślę że około 20:00 będę znów na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dave89 ja bym się pisał na uroczysko :-P (?? - nigdy nie bylem) tym bardziej że dzisiaj odkryłem że mój wieloletni teren treningowy zagrodzili złodzieje g łazami wielkości małego nosorożca i o mały włos bym przy.....walił bo ciemno i wyślizgane okrutnie... Ech co za kraj, jeździć nie ma gdzie, tory pozamykane bo za głośno a jak się jakiś skrawek na uboczu trafi to jeszcze złośliwie i bezinteresownie głazy kurna stawiają...

Daj tel na PW sie zgadamy - weekend raczej zajęty jestem, może niedziela ale niepewna w tyg. chętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro jade po dolewke oleju i w sumie moge spotować. Inna sprawa ze stoje na letnich, bo chciałem sprostowac felgi z zimowek (tak,od zeszłej zimy :mrgreen: )

 

uroczysko jest troche ciasne, mozna pojezdzic ,ale mnie sie szybko nudzi. Jak zawali ulice na biało to bardziej bym reflektował słupek na jakims markecie, ew 8 sie fajnie robi miedzy wiatami na wózki na AKS :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej pany tez byłem na uro, wyslizgane masakrycznie ,a ja na letnich ;P dodatkowo multum idiotów w golfach którzy przed nosem robią tracą panowanie.

 

 

w sprawie pojeżdzawek to ja bym poczekaj na świeży opad puchu!

dajcie znać jak sprawa na patelni stoi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Panie i Panowie proszę napisać mini listę kto byłby dzisiaj chętny na niedzielny popołudniowy spocik na uroczysku, ewentualnie do mnie na PW.

Myślę że można by się około 17:00 może 18:00 spotkać.

Edytowane przez dave89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja dzis odpoczywa w garagu, jw. ja chetny na odsnieżanie jak spadnie świezy opad ;)

 

dave, uważaj na uro żeby Ci auta nie strzaskali, jak latasz to na długich ,a przy postoju włączaj awaryjne, wczoraj idioci zaraz za winklem stali w pogaszonych autach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem zawsze mam w spoczynku postoje włączone, poza tym staram się nie stawać przy drzewach na tym łuku, bo widziałem już kilka razy gości co przeceniali swoje umiejętności.

 

Jeżeli byłby ktoś chętny na jakikolwiek dzień to mimo wszystko proszę albo wpisać listę albo na pw :)

Z mojej strony to nie ma problemu aby spotkać się też jakoś w tygodniu, przez najbliższe 3 dni ma padać śnieg więc raczej będzie się na czym bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadu, gadu, gadu, gadu.....

Może w końcu umówimy się na spocik na uroczysku! Śnieg będzie ;)

Dave, jak masz pomysł to rób od razu listę a nie czekaj aż ktoś to zrobi.....

 

Spot na uroczysku 12.12.2012 godzina 18:00

1.X69

2.

3.

4.

 

Elias, będziesz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może mnie zabraknąć! :) Następnym razem będę od razu podawał datę i robił listę, teraz to chciałem aby ktoś dał info czy w tygodniu też pasuje. Jak widzę na pewno nie będę sam, więc rozumiem że w tygodniu też pasuje :D

 

1.X69

2. dave89

3.

4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ecchhh, jakiś kulawy jak wuj koniec roku..... z czasem

 

w fabrik będę siedział w tym tydniu od świtu do ciemnej nocy bez wyjątków...

 

i może w sumie na 1h bym się urwał

ale 121212 Vater ma geburtstag

więc bawicie się beze mnie na 99,9 %

 

ale jak polatacie w środę to może zrobimy forumowe karty w Sosnowcu w piątek 14tego

wieczorkiem mają czynne do 23 i przed końcem nie powinno być tłoku...

powiedzmy że badam czy ktoś by reflektowal :)

 

ja będę na 99% jak uda mi się wysłać w pt materiał.

 

dajcie znać czy ktoś chętny

 

zatem poprawiny spota :mrgreen:

 

piątek 2012.12.14

godz 22-23 orientacyjnie

sosnowiec - autodrom

 

1. elias

2.

3.

 

Elias, będziesz?

 

chyba jednak w środę nie dam rady....

dam znać anyway.. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojny witaj, podawałem kilka postów wyżej

jak to wygląda można zobaczyć na maps.google.pl wpisując współrzędne 50.298003,18.904089. Czy znaleźli by się chętni??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojny witam po latach ;-) czemu na karty z chłopakami nie jeździsz? Wyklepalbys po dupie jak trzeba :-)

Czołem :) Na karty mnie długo prosić nie trzeba. Niedawno przybyła mi w rodzinie dwójka małych konsumentów mojego dotychczas wolnego czasu, więc jakby mniej go mam dla siebie. Myślę, że niedługo przyjdzie pora na klepanie podupach, chociaż to chyba mocno przesadzony komplement ;)

Póki co kontempluję i poznaję Gliwickie klimaty :)

 

dave89, dzięki za namiar ;-)

Edytowane przez Spokojny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta chyba idą bo mamy dwie imprezy w tygodniu :!: :!: :!:

 

PIERWSZA:

Spot na uroczysku 12.12.2012 => UWAGA zmiana godziny !!!!! => godzina 20:00

 

1. X69

2. dave89

3.

4.

.....???

 

no to pomacam se z bliska legasia od dave 89 :)

 

DRUGA:

 

piątek 2012.12.14

godz 22-23 orientacyjnie

sosnowiec - autodrom

 

1. elias

2. X69

3.

 

chłopaki dopisywać się!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIERWSZA:

Spot na uroczysku 12.12.2012 => UWAGA zmiana godziny !!!!! => godzina 20:00

 

1. X69

2. dave89

3. Matiz

4.

.....???

 

 

DRUGA:

 

piątek 2012.12.14

godz 22-23 orientacyjnie

sosnowiec - autodrom

 

1. elias

2. X69

3.

 

 

Ja mam nocki ,więc po 21 musze spadać. Aha ,nie wiem czy zdążą mi naprościć felge więc dalej mam letnie= uważać na mnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...