Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Recommended Posts

I może powróci do Tychów :P

Mieszkam na oś B, niedaleko Browaru, przy ul. Bielskiej :)

Niedaleko koło maca jest Skate- mam niedaleko ,a ciezko mi sie wybrać (było) :mrgreen:

Na laserach byłem we Władysławowie - wtedy sie nazywało LaserSight. Nie wiem jak tu ,ale tam to było w namiocie i polegało praktycznie na samych korytarzach. Sciany z czarnej folii... srednio. W kazdym razie potwierdzam- zmachałem sie jak swinia, a to bylo ze 4 lata temu

Aha bylem w Punkt44. Nie stwierdzono nic ciekawego, no ew. NFS Carbon arcade ,ale sie nawet nie przygladałem. Jest DDR ale to mało wyscigowe :P

• Replies 14.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jest Tomasz pięknie to podsumowałeś , subaru to auto dla prawdziwych facetów ( podnoszenia sobie ego nigdy nie za wiele)pozwólcie ,że  pofilozofuje trochę. W dzisiejszych czasach kiedy mamy kryzys

A ja się pytam jak trzeba jeździć, żeby N/A paliło 12. :p    Kilka fotek z wyjazdu w Bieszczady:  

Dzisiejsza moja wycieczka do żywca  

Posted Images

Fajne karty są w Sosnowcu, ten tor 2 poziomowy. Poza tym białe spadło, latacie gdzieś?

Ja planuję wyjść trochę pojeździć jak ruch będzie mniejszy za 1.5h :P. Tylko nie wiem czy chce mi się dzisiaj trzeci raz odśnieżać całe auto.

Wygląda na to, że do weekendu utrzyma się niska temperatura. Może zatem warto byłoby zorganizować jakieś porządne jeżdżenie ? Rudniki, Wyrazów albo jakieś podobne miejsce. To może być jedna z ostatnich okazji.

Ja właśnie przerzuciłem wywrotkę śniegu pod domem :!: :P .

A weekend spędzam w firmie, jedyny dzień gdzie mogę wyskoczyć GieTkiem to niedziela... aż żal, że się marnuje w taką pogodę w garażu :x .

Pozdrawiam.

A ja sobie z domu do asfaltu pomykam teraz na przełaj przez łączkę 8)

Normalnie to obciach po trawniku (a raczej nieużytku) jeździć, ale jak zawalony śniegiem, to czemu nie :wink:

Drogę rozjeżdżam tylko dla żony sejaska i sąsiadów, żeby im koleiny zrobić.

Podoba się dla mnie ten śnieg. :mrgreen:

Tomasz_555, jutro patelnia :?: :twisted: :twisted:

A o której chcesz tam jechać ? :)

Patelnia patelnią, ale ja serio wolałbym pojeździć po torze, szczególnie, że to w sumie nie jest jakaś duża kasa. Tyle, że w Rudnikach sam nie jestem w stanie tego zorganizować, a na forum póki co cisza, żeby coś miało być.

Niedaleko koło maca jest Skate- mam niedaleko ,a ciezko mi sie wybrać (było) :mrgreen:

Co jest ? :mrgreen: I koło którego maca bo są 2 w Tychach :wink:

Skate Park jest koło tego Maca przy Realu :wink:

Mnie ostatnio jakaś babka goniła spod cmentarza na Wartogłowcu (w Tychach), krzyczała że zadzwoni na policje :mrgreen: . Parking był pusty, zero zagrożenia i próbowałem to grzecznie wytłumaczyć, ale nie słuchała i robiła zdjęcia :twisted:

Nie masz wyjscia-musisz miec subaru :mrgreen:

mów że odsnieżasz :mrgreen:

wczoraj pod robotą oczywiscie wpakowałem sie w najwieksza zaspe 8) i wyjechałem, chyba mnie znielubią :P

apropo patelni- patelnia i Klis to to samo czy inne? Wczoraj bylem pojedzic ,ale same ośki, Scierra Drift Missile non stop sie zakopywała :twisted: za duzo sniegu dla nich.

Anyway na Kliś nie jechalismy bo Pepper stwierdził że pod sniegiem moze jakiś gruz lezec :x

Tak będę teraz wszystkim tłumaczył :mrgreen: Wkońcu odśnieżając parkingi przyczyniamy się do lepszego konfortu ogółu więc o co im chodzi... :twisted:

Na Wartogłowcu zawsze były problemy. Znaleźć plac to nie problem. Gorzej jeśli się chce zaliczyć chociaż kilka naturalnych zakrętów. Niby jest ERG w Tychach, ale tylko nocą i trzeba mieć już w miarę opanowane auto bo inaczej można się nie zmieścić. Można też zrobić pętlę beskidzką, ale to również nocą i jest to dość kosztowna zabawa.

Do zorganizowania zabawy nie trzeba wiele. Wybetonowany parking jakiejś firmy, godzina pracy pługa i tor gotowy.

Na Wartogłowcu zawsze były problemy. Znaleźć plac to nie problem. Gorzej jeśli się chce zaliczyć chociaż kilka naturalnych zakrętów. Niby jest ERG w Tychach, ale tylko nocą i trzeba mieć już w miarę opanowane auto bo inaczej można się nie zmieścić. Można też zrobić pętlę beskidzką, ale to również nocą i jest to dość kosztowna zabawa.

Do zorganizowania zabawy nie trzeba wiele. Wybetonowany parking jakiejś firmy, godzina pracy pługa i tor gotowy.

Panowie zapraszamy pod Częstochowę na jutro... :wink:

viewtopic.php?f=10&t=151850&p=1558938#p1558938

I tak dla przypomnienia jak to zwykle na Rudnikach wygląda...

http://picasaweb.google.com/10375561021 ... 1/Rudniki#

https://plus.google.com/photos/10497942 ... 1542276577

vrossi, dzięki za info ! :)

No to Panowie macie to na co czekaliście i o co tak zabiegaliście w sezonie letnim. KTO JEDZIE ?! Żeby potem marudzenia nie było !

Byłem ok. 10.30 na Patelni. Zaznaczyłem dość dziewiczy teren kilkoma ósemkami 8)

Mam obawy, czy Imprezą da się radę. Miejscami szorowałem podwoziem.

Wertepów też tam nie brakuje. :roll:

Tomasz_555, no niestety jutro nie da rady z urlopem, strasznie żałuję, ale nic nie poradzę... będzie mój kumpel żółtym Lancerem :twisted: .

Pozdrawiam i bawcie się dobrze.