Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Recommended Posts

Teraz widać jak fascynuje mnie marka Lamborghini :P nie rozpoznaję modeli pomimo, że nie mają ich za wiele raptem kilka w ofercie.

Kiedyś kumpel mnie zapytał czy wiem ile jest kombinacji wyposażenia/nadwozia/koloru/dodatków w Fordzie Transicie. Jak myślicie, jakiego rzędu jest to liczba ? :mrgreen:

• Replies 14.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jest Tomasz pięknie to podsumowałeś , subaru to auto dla prawdziwych facetów ( podnoszenia sobie ego nigdy nie za wiele)pozwólcie ,że  pofilozofuje trochę. W dzisiejszych czasach kiedy mamy kryzys

A ja się pytam jak trzeba jeździć, żeby N/A paliło 12. :p    Kilka fotek z wyjazdu w Bieszczady:  

Dzisiejsza moja wycieczka do żywca  

Posted Images

oj, dużo więcej :)

co najmniej po trzy długości i trzy wysokości budy to już daje 9 kombinacji + wersje do przewozu ludzi (2, 3 rzędy), z paką (1 rząd siedzeń) i do zabudowy, po tym dopiero wchodzą jakieś wersje wyposażenia :D

dzisiaj jakieś śmiganko po świeżym? :D

jednocyfrowa :P
co najmniej po trzy długości i trzy wysokości budy to już daje 9 kombinacji + wersje do przewozu ludzi (2, 3 rzędy), z paką (1 rząd siedzeń) i do zabudowy, po tym dopiero wchodzą jakieś wersje wyposażenia :D

Blisko byliście... 13.... milionów :twisted:

A ja tak odnosząc się do rozmów spotowych. Konkretnie chodzi o zepsute Lambo stojące w 4T. Machnąłem się, to jest Reventon i faktycznie jest na bazie Murcielago LP640.

To Lambo to chociaż prawdziwe jest :roll: Bo w Mikołowie, na Kamionce była ekipa, która już w latach 90-tych robiła repliki Lambo. 8)

A to to fakt. Trzeba jakąś fajną miejscówkę poszukać, co by faktycznie posiedzieć i się pointegrować... flacha

Na średnią liczbę uczestników spotów ta miejscówka jest odpowiednia:

http://www.laserhouse.pl/jsp/main.jsf;jsessionid=582A86BD08F15645FDCD57851FE443B2

Można machać partyjki po 20 min, a pozniej posiedziec przy kawie, piwie lub pizzy.

Uprzedzam tylko po jednej partyjce 20min jest się zmachanym jak koń :)

Panowie, a osobnik (jeszcze) nie posiadający Subaru ma prawo zjawić się na spocie czy może tak nie wypada :?: :roll:

Panowie, a osobnik (jeszcze) nie posiadający Subaru ma prawo zjawić się na spocie czy może tak nie wypada :?: :roll:

Wskazane. Wszak tradycja naszych spotów zaczęła się właśnie w Tychach w 2007 roku.

W jakiej części Tychów mieszkasz ? :)

Tomasz_555, pewnie mowisz o ''browarniku''?. Kiedys mozna w ramach spotu udac sie na darmowa degustacje ;D ale wtedy cztery kolka ida w odstawke...

Dawno skonczyles Norwida? ;)

Trochę będzie, w 2007 roku. W międzyczasie stałem się inżynierem, a za około rok będę magistrem - tzn. mam nadzieję zostać magistrem. :)

Pablito79, ja miałem liceum koło browaru w Tychach :mrgreen:

Nigdy nie dotarł na lekcje :mrgreen:.

-- 15 lut 2012, o 18:47 --

W międzyczasie stałem się inżynierem, a za około rok będę magistrem - tzn. mam nadzieję zostać magistrem. :)

Można G... Robić I Nieźle Żyć :wink: