Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Ośką też da się jechać, no nie tak jak Subarakiem. Jak nie ma absu to ośka fajnie latała dopóki nie wsiadłem do Imprezy :shock: Przed Imprezą miałem Mazdę 323GTX, to było 1,8 z turbinką i 4x4. To był taki przedsmak tego co doznałem później. I tego nie da się opisać. szok banan szok banan szok banan i org...., org..., org... !!!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bezwypadkowy.net/forum/113-u ... zwypadkowy

 

chociaż wydaje mi sie że to bujda, bo przecież na filmiku jest blob a w ogłoszeniu hawk

niby do zrobienia dla naszych blacharzy ale wątpie :P

 

z resztą nie widać do końca numeru blach Imprezy na filmiku

zaczyna sie TK ale co jest dalej nie potrafie odczytać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh...ta Impreza z filmiku pomachała wycieraczkami że nic jej nie jest :lol:

Matiz wysłałem Ci maila....miej mnie na uwadze przy kolejnym spocie...BeDe na pewno :D

I dzięki za mnie uwzględnienie...Do następnego

 

-- N wrz 11, 2011 2:51 pm --

 

Pozdrawiam kierowników Subaraków z Gliwic.

Szczególnie kolegę który regularnie jeździ w kierunku Pyskowic ul. Toszecką (chyba srebrny WRX)

Gratki za wydech. Zawsze prędzej Cie usłyszę niż zobaczę :P

 

 

Hej...Tą Imprezę również często widuję...najpierw rzeczywiście słyszę ją...a po...5minutach pojawia się :D a że okno w celi wychodzi mi na Toszecką to podziwiam...Jest co:)Ogólnie po Gliwicach pomyka kilka fajnych Subaru...Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ktoś chętny na lajtową pojeżdżawkę na Wyrazowie 18 września ?

http://einstellschraube.bass.pl/rallyborne/rb2011.php

 

Waham się trochę bo rzadko jeżdżę Imprezą ale jak by się ktoś z Was zdecydował to będzie mi łatwiej podjąć decyzję. Na stronie jest lista zgłoszeń to sobie możecie zobaczyć, że konkurencja raczej spokojna, bez potworów. Moim celem i tak byłaby raczej zabawa niż napinka na wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...Przyznam szczerze że nigdy na spocie silesian nie byłem....No ale ten pierwszy raz w końcu być musi...czy zaboli czy nie :D Bo oglądając foty i filmy załączone przez kolegę matiza...żałuję że tyle ich ominąłem już...także do ewentualnego zobaczenia na kolejnym:)i kolegę z ww.Imprezy pozdrawiamy- mamy nadzieję zobaczyć na kolejnym spocie:)dobrze prawię kolego Max??:)

P.S.Moja Imprezka nie bulgocze(jeszcze)ale Jej wycie też słychać z daleka:)POZDRAWIAM przy zupełnej okazji wszystkich napotykanych (dość często)posiadaczy Subarynek...i Matiza widzianego na ul. Zwycięstwa z ekipą w środku...gratki lampki (ale to już wiesz):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o pojeżdżawki to nie trzeba daleko szukać w Chorzowie jest fajny cykl do azot i nazot można przyjechać tylko na trening w sobotę przed imprezą żeby trochę po upalać bezpiecznie mi się to zdarzyło http://zbury.type.pl/gallery/128.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ktoś chętny na lajtową pojeżdżawkę na Wyrazowie 18 września ?

http://einstellschraube.bass.pl/rallyborne/rb2011.php

 

Waham się trochę bo rzadko jeżdżę Imprezą ale jak by się ktoś z Was zdecydował to będzie mi łatwiej podjąć decyzję. Na stronie jest lista zgłoszeń to sobie możecie zobaczyć, że konkurencja raczej spokojna, bez potworów. Moim celem i tak byłaby raczej zabawa niż napinka na wynik.

Tomku, potwory nie wpisują się na listę. Kierownicy tychże przyjeżdżają na styk, płacą i wygrywają wszystko co się da :wink: :mrgreen: Ale spoko, przecież klasę możesz wygrać, a przede wszystkim sobie poupalać. Co do organizatora osobiście mam duuuże ale i omijam ich z daleka. Organizacja nastawiona wyłącznie na kasiorę składająca się między innymi z członków AK Śląskiego którzy w klubie nie potrafią/nie chcą nic zrobić grzejąc wygodne stołeczki. Na autodromie jak ostatnio byłem kierownik Audi Quatro przykleił się do drzewa i muru tam na końcu toru na takim lewym zakręcie i nawet karetki nie było bo im szkoda kasy. Dziękuję za taki sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ave!

 

Z racji faktu, że rozpocząłem żmudny proces edukacji na Politechnice Śląskiej, a serce i Subaru - nie sługa (a także brakuje towarzystwa) - chciałem serdecznie powitać całą Śląską Grupę od Szymona "BelegUS'a" z (nie)dalekiego Podbeskidzia :)

Liczę i wierzę, że dane mi będzie się z Wami spotykać na spotach, i ogólnie - zaaklimatyzować się w tutejszej Subarowej Grupie :)

Moje "maleństwo" to srebrne GC8 (Sedan, 2.0) z małym, seryjnym spojlerem, na "blachach" SCI, (jeszcze) nie oświniaczone. Naklejka "Za Zakrętem" na tylnej klapie. Spotkać je można w poniedziałki i piątki na gliwickich częściach autostrad A1/A4 w godzinach "wczesnoporannych" i "późnopopołudniowych", a także w ciągu dnia... na jakimś parkingu pod Polibudą ^^

 

W ciągu pierwszego tygodnia, który tu spędzam, miałem już przyjemność widzieć (wczoraj) srebrnego, oświniaczonego WRX'a, a także zostać w pobitym polu za sprawą ciemnego GX'a 2,0 (Kombi) - pozdrowienie porykiwaniem silnika wieczorową porą odebrane chyba zostało za rzucenie wyzwania... co z miłą chęcią wykorzystałem... :twisted: acz z racji braku doświadczenia i umiejętności łatwo zostałem "zdmuchnięty" na tym wielkim moście/estakadzie wiodącym na autostradę z Gliwic. :mrgreen:

Jeśli są tutaj właściciele rzeczonych Imprez - gorąco pozdrawiam :)

 

Na tym kończę swój elaborat... i liczę na rychłego spota (w tygodniu najlepiej, choć pewnie ciężko będzie)... oczywiście o ile zostanę poczytany w krąg Silesian :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...