Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, czekker napisał:

O, to kiedy mogę podjechać..?  ;)

Naprawiasz z AC czy na własną rękę ? :) Przy AC możemy działać, ale jak na własną rękę to lepiej w zakładzie specjalizującym się w Subaru bo zapłacisz zdecydowanie mniej. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tomasz_555 napisał:

Naprawiasz z AC czy na własną rękę ?

 

Hmm, to moja pierwsza szkoda, więc nie znam wszystkich niuansów :huh:

Mam AC, ale wariant kosztorysowy, czyli pewnie wycenią i kasa na konto, a potem na własną rękę..

 

 

6 minut temu, Tomasz_555 napisał:

lepiej w zakładzie specjalizującym się w Subaru bo zapłacisz zdecydowanie mniej. :) 

 

Czyli www.stan-s.pl ?

Ewentualnie myślałem jeszcze,  żeby może podjechać do Mikołowa (ATS).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Czyli www.stan-s.pl ?
Ewentualnie myślałem jeszcze,  żeby może podjechać do Mikołowa (ATS).
Z tego co się orientuję, to ATS oddaje auta do Stan-S

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, czekker napisał:

Hmm, to moja pierwsza szkoda, więc nie znam wszystkich niuansów :huh:

Mam AC, ale wariant kosztorysowy, czyli pewnie wycenią i kasa na konto, a potem na własną rękę.. 

Przy takim zakresie prac jaki cię czeka to ja bym szedł w naprawę z AC. Na własnej skórze doświadczyłem, że pozornie niegroźne uszkodzenia w rzeczywistości potrafią wygenerować szkodę na 15 tys. zł.

Wiele zależy od samej ubezpieczalni. Po to oddajesz samochód do solidnego zakładu, żeby sporządzili precyzyjny kosztorys. Najlepsza jest naprawa bezgotówkowa. Wtedy nawet jak coś wyjdzie w trakcie naprawy to wchodzi w zakres odszkodowania.

Jeżeli masz tylko wariant wycena + wypłata to najlepiej żeby rzeczoznawca (likwidator) zrobił oględziny w kooperacji z serwisem. Rozbiorą na miejscu co trzeba i będziesz miał precyzyjną kwotę odszkodowania.

Sprawdź dokładnie warunki swojego ubezpieczenia. Pamiętaj też, że szkoda wygeneruje ci utratę części zniżek chyba, że masz wykupioną ochronę zniżki.

 

12 godzin temu, xkorespondent napisał:

Z tego co się orientuję, to ATS oddaje auta do Stan-S

Zgadza się.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie jakość zdjęć ale Lewandowski na telefonach się nie zna i ten mój Huawei ma tak słaby aparat jak gra w dzisiejszym meczu naszej reprezentacji ale może coś będzie widać. Piekary na bogato o porzucona Impreza z ciekawą tablicą rejestracyjną. No dobra, czy porzucona do końca nie wiem, ale stoi nie ruszana już chyba 3ci rok, aż żal patrzeć jak niszczeje. W środku jakieś zabawki i wydruk z hamowni. STI ciemny granat, nie widać by był bity ale szyba przednia pęknięta. Szkoda wozu. Może ktoś kojarzy, forumowicz? 

 

IMG_20181011_194905.thumb.jpg.0b3875fa7c950affd11b5f271b7ca476.jpgIMG_20181011_194956.thumb.jpg.193ddfdb895bf1c6b595eed77d2de588.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Grzecho napisał:

Wybaczcie jakość zdjęć ale Lewandowski na telefonach się nie zna i ten mój Huawei ma tak słaby aparat jak gra w dzisiejszym meczu naszej reprezentacji ale może coś będzie widać. Piekary na bogato o porzucona Impreza z ciekawą tablicą rejestracyjną. No dobra, czy porzucona do końca nie wiem, ale stoi nie ruszana już chyba 3ci rok, aż żal patrzeć jak niszczeje. W środku jakieś zabawki i wydruk z hamowni. STI ciemny granat, nie widać by był bity ale szyba przednia pęknięta. Szkoda wozu. Może ktoś kojarzy, forumowicz? 

 

IMG_20181011_194905.thumb.jpg.0b3875fa7c950affd11b5f271b7ca476.jpgIMG_20181011_194956.thumb.jpg.193ddfdb895bf1c6b595eed77d2de588.jpg

Blachy S? STI ? I stoi niedaleko kościoła na 3 maja ?

Jeszcze 1.5 roku temu widziałem jak jeździł

Ale fakt stoi juz długo tam

 

Btw przy okazji we wtorek mijałem chyba Twojego hawka (stał przed sklepem) na kozi górze po 20

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, niebieskiultras napisał:

Blachy S? STI ? I stoi niedaleko kościoła na 3 maja ?

Jeszcze 1.5 roku temu widziałem jak jeździł

Ale fakt stoi juz długo tam

 

Btw przy okazji we wtorek mijałem chyba Twojego hawka (stał przed sklepem) na kozi górze po 20

 

S7 STI jak pamiętam. 

 

Nie mój i nie hawk ;) jest jakiś nowy blobeye z wiatrakiem też czarny na białym felunku w piekarach, ładnie brzmi swoją drogą ;) często tam stoi obok apteki.

 

A jak już jesteś w moim zacnym mieście to wpadłbyś na kawę, browca, czy coś :P

Edytowane przez Grzecho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzecho napisał:

 

S7 STI jak pamiętam. 

 

Nie mój i nie hawk ;) jest jakiś nowy blobeye z wiatrakiem też czarny na białym felunku w piekarach, ładnie brzmi swoją drogą ;) często tam stoi obok apteki.

 

A jak już jesteś w moim zacnym mieście to wpadłbyś na kawę, browca, czy coś :P

Raz w tygodniu jestem na orlenie na tankowanie a tak dosyć często w intercarsie.  ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzecho napisał:

 

To jak już masz jechać do IC daj cynk co potrzebujesz to może będę miał taniej u mnie :P 

Spoko.

Ja kupuje na warsztat i jakiś tam rabat jest. W autopartnerze mam mega rabat tzn wujek ma ;)

No ale może warto spróbować coś nowego  :faja:

Dziś jade tankować bo znowu rezerwa :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...