Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Marian! Gratulacje ,pełny ogień i brak litości :thumbup: pięknie jechaliście ,szykana rozdupcona koncertowo, :superhero:to sie nazywa styl i efekty , pięknie ,widzę że chyba tylko Ty broniłeś honoru Subaru na tej imprezie? Czy jakieś Justy może jeszcze tam śmignęło , oby tak dalej ,który to już start? 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę surowo oceniał. Czemu tak nerwowo i nieczysto ? :( Ostra walka zawsze w cenie, ale rozjechanie szykany i potrącanie beczek to nie jest skuteczna droga do wyniku. Jak bym był Twoim pilotem to byś dostał niezły OPR za taką jazdę :p No chyba, że chodzi tylko o fun to przyznam działo się dużo :p 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

A ja będę surowo oceniał. Czemu tak nerwowo i nieczysto ? :( Ostra walka zawsze w cenie, ale rozjechanie szykany i potrącanie beczek to nie jest skuteczna droga do wyniku. Jak bym był Twoim pilotem to byś dostał niezły OPR za taką jazdę :p No chyba, że chodzi tylko o fun to przyznam działo się dużo :p 

Tomek, ile by to było w sumie kary na Kielcach ? Za taką demolkę szykany pamiętasz może jak oni to wyceniali ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Cherusek1 napisał:

Tomek, ile by to było w sumie kary na Kielcach ? Za taką demolkę szykany pamiętasz może jak oni to wyceniali ?:D

Rozdupcenie szykany to bodaj 20s, słupek 5s. Dużo czy mało ? Jak się jest wymiataczem to można ryzykować potrącenie słupka żeby urwać sekundę i walczyć o podium. W każdym innym wypadku raczej trzeba walczyć z konkurentami czystością przejazdu i liczyć, że to oni jednak ten błąd popełnią. Jak dobrze pamiętam to w regulaminie KJS (stosowanym również w sprintach) nieprawidłowo pojechana szykana to już TARYFA czyli koniec marzeń o czymkolwiek.

Tak mnie uczyli na początku zabawy z rajdami jak jeszcze jeździliśmy maluchem, żeby walczyć o czystość przejazdu. Mieliśmy najsłabsze auto, zero doświadczenia i.... czysty przejazd. Suma sumarum w debiutanckim rajdzie pokonaliśmy 3 inne załogi. Jakakolwiek kara za nieczysty przejazd zepchnęłaby nas na koniec bo różnice były niewielkie.

 

Radochy i emocji nikt Wam nie odbierze :) Ale jeżeli dążycie do osiągania wyników to ja bym jednak poszedł tą drogą. Jak jest pomiar czasu to po każdej nieudanej sekcji rosną nerwy w aucie i usilnie każdy próbuje nadrobić stratę np.: po cofaniu. W rezultacie zamiast lepiej jedzie się gorzej. W skrajnych sytuacjach kończy się to wylotem z trasy, atakiem na Toi-Toi'a albo deformacją felgi i krawężnika. Sam doświadczyłem kilka razy na Kielcach, że spokojniejszy przejazd, który wydawał się mega wolny okazywał się najlepszym rezultatem w ciągu całego dnia. Płynność jazdy i utrzymanie tempa potrafi dać mega rezultaty.

 

Nie jestem jakimś znawcą jeżdżenia, ale z wielką uwagą zawsze słuchałem porad lepszych ode mnie kierowników. I to staram się powyżej przekazać. :)

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panie i Panowie

13 października hajtam się :D Gdybyście byli chętni pohałasować boxerami w ten dzień szczególny dla nas dzień to zapraszamy.

Jako fanatyk subaru od najmłodszych lat byłbym bardzo szczęśliwy słysząc dźwięk boxera w mojej ostatniej drodze jako kawaler :superhero:

 

Uroczystość odbędzie się w kościele Św.Jakuba Apostoła w Sączowie o godzinie 14.

 

W zamian za  wizytę oferuje wodę ognistą :evil2:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, niebieskiultras napisał:

Panie i Panowie

13 października hajtam się :D Gdybyście byli chętni pohałasować boxerami w ten dzień szczególny dla nas dzień to zapraszamy.

Jako fanatyk subaru od najmłodszych lat byłbym bardzo szczęśliwy słysząc dźwięk boxera w mojej ostatniej drodze jako kawaler :superhero:

 

Uroczystość odbędzie się w kościele Św.Jakuba Apostoła w Sączowie o godzinie 14.

Nie wiem czy gratulować czy współczuć ;) W każdym razie jest fajna okazja do spota i zrobienia fajnej obstawy dla Pana Młodego !!! :) Może zatem zrobimy spoto-wycieczkę w sobotę 13 października ? :) Po ślubie jedni idą pić, a reszta pojedzie obgadać ile aktualnie trzeba czekać na błogosławieństwo cesarza Japonii :D 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, niebieskiultras napisał:

Panie i Panowie

13 października hajtam się :D Gdybyście byli chętni pohałasować boxerami w ten dzień szczególny dla nas dzień to zapraszamy.

Jako fanatyk subaru od najmłodszych lat byłbym bardzo szczęśliwy słysząc dźwięk boxera w mojej ostatniej drodze jako kawaler :superhero:

 

Uroczystość odbędzie się w kościele Św.Jakuba Apostoła w Sączowie o godzinie 14.

 

W zamian za  wizytę oferuje wodę ognistą :evil2:

 

No toś wlecioł nogom w gulik! :Da tak na poważnie to wszystkiego dobrego na nowej autostradzie życia , :clinking-glasses:Chopy ! Zrobię wszystko co w mojej mocy żeby być, ale na 14 raczej nie dam rady:cry:, ale piszcie tu o postępach umawiania , może dojadę na jakieś dzwony poślubne czy coś takiego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2018 o 20:55, Cherusek1 napisał:

Ha! Będę jechał na słuch :Dcholera wcześnie ten ślub da się jeszcze coś przesunąć?:P

Już raz termin przekladałem bo stwierdziliśmy że fajnie będzie mieć najpierw dziecko :D

Następnych zmian nie planuje :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2018 o 06:56, niebieskiultras napisał:

Już raz termin przekladałem bo stwierdziliśmy że fajnie będzie mieć najpierw dziecko :D

Następnych zmian nie planuje :P

No to faktycznie nie ma co prowokować losu z tym przekładaniem :)w takim razie trzymajcie się oboje dzielnie w tym wielkim dniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie techniczne.

Rodzice kupili samochód, który wymaga poprawy lakieru. Delikatne przetarcie na zderzaku oraz kilka zarysowań na karoserii ( wyglądają jakby Ktoś z boku nieumiejętnie otwierał drzwi). Autko jest z 2015 roku i tata chce doprowadzić lakier do ideału :D.

Możecie Kogoś polecić, kto zajmuje się takimi rzeczami w rozsądnych kwotach ?.

 

PS. Mam do oddania, Seicento Sporting 98rok, przebieg 117 tyś.(oryginalny) w dobrym stanie, prawie za darmo ;). 16 lat u nas w domu, może Ktoś potrzebuje na KJS, (ja nie mam czasu, chociaż mnie korci) :thumbup:

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pablito79 napisał:

Panowie, pytanie techniczne.

Rodzice kupili samochód, który wymaga poprawy lakieru. Delikatne przetarcie na zderzaku oraz kilka zarysowań na karoserii ( wyglądają jakby Ktoś z boku nieumiejętnie otwierał drzwi). Autko jest z 2015 roku i tata chce doprowadzić lakier do ideału :D.

Możecie Kogoś polecić, kto zajmuje się takimi rzeczami w rozsądnych kwotach ?.

 

PS. Mam do oddania, Seicento Sporting 98rok, przebieg 117 tyś.(oryginalny) w dobrym stanie, prawie za darmo ;). 16 lat u nas w domu, może Ktoś potrzebuje na KJS, (ja nie mam czasu, chociaż mnie korci) :thumbup:

Witam, w Jaworznie polecam firmę DM Detail która ogarnie Ci smart repair lakierniczy https://www.facebook.com/dmdetailer/ Firma zlokalizowana w Azot Biznes Park na Chopina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co oddawałem do nich Legacy na mycie i muszę przyznać że robią to dobrze.
Jak byś zdecydował się oddać do nich Forka na Smart repair daj znać o efektach, bo Forek mojej żony też powinien przejść taki zabieg.


Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja.. :facepalm::angry:

Dzisiaj w Kato zaatakowało mnie drzewo ;)

 

Może ktoś polecić jakiegoś blacharza/lakiernika, który w miarę ogarnia Subaraki?

Katowice lub Sosnowiec (i okolice..).

 

 

 

IMG_20181003_150548886_HDR.jpg

 

IMG_20181003_150840977_HDR.jpg

IMG_20181003_151054621_HDR.jpg

Edytowane przez czekker
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...