Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Bros napisał:

Ja nadal nie mam auta :( tak więc z tripu nici, ale gdybyście potrzebowali to mam 2 wolne krótkofalówki, które działają na praktycznie wszystkich częstotliwościach. 

Szkoda :( liczyłem, że ogarną Ci wóz do wyjazdu.

 

Prognozy się zdecydowanie poprawiły. Ma być pochmurno, nieco chłodniej, ale na wycieczkę to w sam raz. :)

 

Bo nie wiem czy dacie wiarę, ale po raz 3 w ciągu 2 miesięcy wysiadła mi klima... Do warsztatu w Kato już nawet nie wracam. Oczekiwałem kompleksowego zdiagnozowania wycieków. A poza wskazanym przeze mnie zaworem rozprężnym nic więcej nie zostało sprawdzone. A jednak po 2 tygodniach klima już prawie nie schładza. Dobrze, że nie jeżdżę na co dzień bo by mnie szlag trafił bez klimy w tych upałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cherusek1 napisał:

Napiszcie potem o której godzinie zbiórka na Bp na średnicówce? 

Chopie, nie czytałeś dokładnie forum, wrzuciłem swego czasu Itinerer w PDF :P 

Wciepuja jeszcze raz. Subaru Trip vol. II.pdf

 

Godzinę temu, 555marcin napisał:

Uszczegółowiwszy, te rpm dotyczą tylko hawka, wcześniejsze GD tylko 6krpm :)

True, ponieważ miały inny silnik :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy! To nie był zwykły "ruchomy Spot" nie nieee to był rajd.. maszyny tańczyły na sudeckich zakrętach niczym na treningu ,pogoda dopisała ,łączność nie zawiodła tym razem drogi w zasadzie puste wiec grzaliśmy ... grzaliśmy i grzaliśmy miejscami dosyć ostro:superhero:choć były pojazdy Np Volkswagen t4 który grzał razem z nami i bynajmniej ze swoim najprawdopodobniej naćpanym kierownikiem nie przeszkadzał :Pbyły zakręty ,było smacznie było miejscami baaardzo wesoło ( mój przejazd przez bramki na a4 pewnie już gdzieś jest na YouTube :D

IMG_1076.JPG

IMG_1078.JPG

IMG_1079.JPG

IMG_1080.JPG

Skuście się następnym razem naprawdę warto, mega mega wielki szacun i ukłon dla Tomka za organizację i genialne prowadzenie ,nie odważyłbym się jechać tak szybko gdyby na czele nie szarżował swoim ryczącym potworem Tomasz ,dzięki  raz jeszcze 

  • Super! 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi wyjazd wypadł jeszcze lepiej od poprzedniego. Genialne drogi, jedna lepsza od drugiej. Za Opolem zjechaliśmy z autostrady i przestało padać. Pogoda piękna, drogi genialne. Uwielbiam Kielce i jazdę po torze, ale naturalna droga to naturalna droga. Inny rodzaj doznań. Nawet jeżeli nie można jechać na pełny gwizdek to i tak zabawa jest przednia. :) 

 

6 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Skuście się następnym razem naprawdę warto, mega mega wielki szacun i ukłon dla Tomka za organizację i genialne prowadzenie ,nie odważyłbym się jechać tak szybko gdyby na czele nie szarżował swoim ryczącym potworem Tomasz ,dzięki  raz jeszcze

Dzięki dzięki :D Starałem się choć tym razem bez zawracania i cofania się nie obeszło. Niestety, ale w miejskich nawrotach mój samochód się nie mieści :p 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I miałem tam być z wami :( jak by nie to że prawdopodobnie zatrułem się czymś na je...nym grillu i pół nocy miałem nie przespane :(
A tak mi zależało, na pierwszym nie byłem bo byłem na wakacjach za granicą a drugi mnie zmogło zatrucie pokarmowe, szlag by to trafił :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Sonny_86 napisał:

I miałem tam być z wami :( jak by nie to że prawdopodobnie zatrułem się czymś na je...nym grillu i pół nocy miałem nie przespane :(
A tak mi zależało, na pierwszym nie byłem bo byłem na wakacjach za granicą a drugi mnie zmogło zatrucie pokarmowe, szlag by to trafił :( 

Sonny nie martw się , za chorobę nikt nie może , tak to się chyba kiedyś mówiło , a gór i przełęczy jeszcze dużo nam zostało :D, rozmawialiśmy z Tomkiem i być może następny ruchomy Spot poleci w stronę Limanowej ,będzie tez gdzie jeździć :D No i Sonny podstawa to duuzo wódki na grilach , pij więcej gorzały to wszystko się przetrawi ,fakt faktem i tak będziesz nieżywy :Ppozdrawiam i do następnego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cherusek1 napisał:

Sonny nie martw się , za chorobę nikt nie może , tak to się chyba kiedyś mówiło , a gór i przełęczy jeszcze dużo nam zostało :D, rozmawialiśmy z Tomkiem i być może następny ruchomy Spot poleci w stronę Limanowej ,będzie tez gdzie jeździć :D No i Sonny podstawa to duuzo wódki na grilach , pij więcej gorzały to wszystko się przetrawi ,fakt faktem i tak będziesz nieżywy :Ppozdrawiam i do następnego 

Dzięki za słowa otuchy :) chyba w tym był problem że właśnie na grillu nie piłem nic bo byłem podekscytowany wyprawą nazajutrz
Fajne trasy szykujecie, w sam raz dla Subarynek :D aż miło się takie wyprawy wspomina a w szczególności jak ja to nie raz lubię przeglądać sobie fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Sonny_86 napisał:

I miałem tam być z wami :( jak by nie to że prawdopodobnie zatrułem się czymś na je...nym grillu i pół nocy miałem nie przespane :(
A tak mi zależało, na pierwszym nie byłem bo byłem na wakacjach za granicą a drugi mnie zmogło zatrucie pokarmowe, szlag by to trafił :( 

Nie martw się, inni mają gorsze problemy.

image.png.53880ede59efb721b2354404cf901798.png

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2018 o 15:06, Cherusek1 napisał:

Chopy! To nie był zwykły "ruchomy Spot" nie nieee to był rajd.. maszyny tańczyły na sudeckich zakrętach niczym na treningu ,pogoda dopisała ,łączność nie zawiodła tym razem drogi w zasadzie puste wiec grzaliśmy ... grzaliśmy i grzaliśmy miejscami dosyć ostro:superhero:choć były pojazdy Np Volkswagen t4 który grzał razem z nami i bynajmniej ze swoim najprawdopodobniej naćpanym kierownikiem nie przeszkadzał :Pbyły zakręty ,było smacznie było miejscami baaardzo wesoło ( mój przejazd przez bramki na a4 pewnie już gdzieś jest na YouTube :D

IMG_1076.JPG

IMG_1078.JPG

IMG_1079.JPG

IMG_1080.JPG

Skuście się następnym razem naprawdę warto, mega mega wielki szacun i ukłon dla Tomka za organizację i genialne prowadzenie ,nie odważyłbym się jechać tak szybko gdyby na czele nie szarżował swoim ryczącym potworem Tomasz ,dzięki  raz jeszcze 

Zmienisz zdanie jak poznasz Dyzia :D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem że to nie temat na takie pytania, przeglądałem forum i widziałem że polecacie serwis w mikołowie. Szukam majstra do wymiany rozrządu w 2.0 125 KM części już mam, oraz wymiany maglownicy polecicie kogoś kto na moich częściach to zrobi ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, togus napisał:

Panowie wiem że to nie temat na takie pytania, przeglądałem forum i widziałem że polecacie serwis w mikołowie. Szukam majstra do wymiany rozrządu w 2.0 125 KM części już mam, oraz wymiany maglownicy polecicie kogoś kto na moich częściach to zrobi ? 

Inter auto u Paulusa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pewnie wybiorę ale to tak popatrzeć tylko.

Szkoda, że nie robimy swojego spota z Subarami na miejscu. W zeszłym roku była straszna lipa pod tym względem. Jedynie JDM Podhale miało kilka Subarów, a poza tym kompletnie pusto.

 

Poleci ktoś dobrego blacharza/lakiernika z naszych okolic? Mam parę wgniotek i ognisk rudej i trzeba to ogarnąć. Zależy mi żeby to było zrobione dobrze. Już nawet nie mam parcia żeby to było tanio(w granicach przyzwoitości oczywiście), ale chciałbym przede wszystkim wyjechać zadowolony.

 

I jeszcze szukam jakiegoś tapicera(?), który by mi ogarnął fotel. Ten boczek fotela po którym się trzeba przesymarać żeby wsiąść jest już u mnie mocno zużyty. Czuć wystające druty przez gąbkę i się robi trochę niewygodnie podczas jazdy w zakrętach. Gdzie można iść żeby to naprawili? I znów szukam przede wszystkim dobrej usługi.

Edytowane przez KotMorderca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, KotMorderca napisał:

Ja się pewnie wybiorę ale to tak popatrzeć tylko.

Szkoda, że nie robimy swojego spota z Subarami na miejscu. W zeszłym roku była straszna lipa pod tym względem. Jedynie JDM Podhale miało kilka Subarów, a poza tym kompletnie pusto.

 

Poleci ktoś dobrego blacharza/lakiernika z naszych okolic? Mam parę wgniotek i ognisk rudej i trzeba to ogarnąć. Zależy mi żeby to było zrobione dobrze. Już nawet nie mam parcia żeby to było tanio(w granicach przyzwoitości oczywiście), ale chciałbym przede wszystkim wyjechać zadowolony.

 

I jeszcze szukam jakiegoś tapicera(?), który by mi ogarnął fotel. Ten boczek fotela po którym się trzeba przesymarać żeby wsiąść jest już u mnie mocno zużyty. Czuć wystające druty przez gąbkę i się robi trochę niewygodnie podczas jazdy w zakrętach. Gdzie można iść żeby to naprawili? I znów szukam przede wszystkim dobrej usługi.

 

 

Pod tapicera to i ja się podpinam bo muszę bagażnik ogarnąć. Mam jednego w piekarach ale to będę dopiero testował jak robi więc dam znać ;) blacharza mam fajnego w Sosnowcu jak nie znajdziesz to wal na priv.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2018 o 10:48, Grzecho napisał:

 

 

Pod tapicera to i ja się podpinam bo muszę bagażnik ogarnąć. Mam jednego w piekarach ale to będę dopiero testował jak robi więc dam znać ;)

Ten z kozi góry ?

Terminy ma  czasem długie ale jest dobry spec. Obszywa znajomemu kierownice itd w autach do handlu. A z tego co widziałem szyje bardzo dużo na zlecenie ONYXu - obszywa im te wszystkie lamba, porsche, GTR itd.

 

Teściu obszywał u niego ostatnio siedzisko do Suzuki Bandit i jakość pracy bardzo dobra jak i cena spoko.

 

Co do blacharzy to polecam braci Gryc z Piekar-  2 auta robiłem tam i naprawdę znają się na rzeczy.

W ceedzie naprawiali mi auto po kolizji z kozłem sarny (podgieta delikatnie maska i naprawa mocowania reflektora) to każdy inny by wymieniał maske a oni wyprostowali i w miejscu zagięcia jest lakier o grubości 350mikronów co uważam za wynik ok patrząc na to że maska była prostowana na 20cm odcinku wszerz i 10cm wgłąb.

 

A w clio cały przód robili po tym jak moja narzeczona wpadła w poślizg i wjechała w bok leona. Po naprawie nie ma śladu i lakier wszędzie jest jak z fabryki miejscami może ciut grubiej ale wciąż miernik nie pokazuje 2lak.

 

Tylko terminy długie ale patrząc jakie auta robią i jakie naprawy sądzę że warto poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. Udało mi się wystartować w niedzielę w 3 SRC..

Były emocje..

 

Narazie jest tylko tyle materiału ma być o wiele więcej.. default_wink.png

Jest ciekawy dlatego chciałem się z Wami podzielić...

 1.

[/url]

 

2.

3:02 poniżej jestem dumny z tej szykany default_wink.png

 

 

 

 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...