Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Grzecho napisał:

 

Myślę że to bardziej że silnik kolegi a nie Twój był powodem usunięcia ogłoszenia aniżeli to że nie Subaru ;)

 

Gdzie w okolicy znajdę jakąś ogarnieta hamownie? ot taka ciekawość od jakiegoś czasu co te moje N/A może wypluć z siebie

spytaj się Tomka Gromady na Bytomskiej w Pieksach

wprawdzie robi głównie tuningi ale może znajdzie czas na hamowanie ;)
 

7 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Tomek ,miłego wypoczynku , odpocznijcie i naładujcie  akusie:D

sluchajcie chopy mam pytanie czy w naszym forumowym dziale sprzedam częsci możemy tylko czesci do subaru wystawiać? Kolega ma do sprzedania silnik Toyoty Celica 94rok , wydawało mi sie ze wystawiłem w tym dziale ogłoszenie ! Wieczorem jak sprawdzałem ,ogłoszenia brak! Był opis  zdjecia i cena! Albo nie wystawiłem tego bo finalnie cos złe kliknąłem ( co bardziej prawdopodobne) albo moderatorzy usunęli ale to chyba jak usowają to dają jakoś znać prawda? Mieliście usuwane jakieś posty tutaj?

usuneli bo to nie Twoja własność była

podobnie miałem ostatnio jak wystawiłem tutaj na forum Burgmana od mojego Teścia. a co najlepsze stronę dalej było ogłoszenie podobnej treści tylko ze sprzedażą auta i jakoś mody nie mają z tym problemu ;)

najwidoczniej są równi i równiejsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rozumiem dzięki Chopy , zaznaczyłem ze to grzecznościowe ogłoszenie ,kurczę nie wiem w czym problem ,przecież forum i tak nie bierze odpowiedzialności za nasze handlowanie No nic gdybyście w takim razie słyszeli ze ktoś szuka silnika toyota celica 1.8 z 1994r przebieg ok 180-190 tys z chłodnica i wydechem który dwa lata stoi w piwnicy to dajcie znac kolegi interesuje 1tys zł za wszystko 

IMG_0898.JPG

IMG_0899.JPG

IMG_0900.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, czy takie cudo będzie, ewentualnie czy powinno działać w Subaru?
A dokładniej chodzi mi o Legacy I Forestera z 2007 roku.
2018 Super Mini ELM327 Bluetooth V2.1/V1.5 OBD2 Narzędzie Diagnostyczne Samochodów ELM 327 Bluetooth Dla Androida/Symbian Dla OBDII Protokół
http://s.aliexpress.com/RVzUZb22?fromSns=Kopiuj do schowka


Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj za poradą Tomka sprawdziłem alledrogo i zamówiłem ELM za 20zl z przesyłka z Polski.
Paczka już została wysłana, więc na razie czekam i mam nadzieję że będzie działać tak jak należy:)

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro wreszcie odbieram auto z warsztatu. Mogę policzyć na palcach jednej ręki ile razy siedziałem w moim WRXie od lutego ;) (choć w warsztacie jest 'dopiero' od 2 tygodni). 

Wprawdzie środę mam zajętą, ale po 20 może uda się podjechać na chwilę na 3 stawy. Jacyś chętni ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wstępnie środa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I przy okazji Bros powiesz mi jak się sprawują Eibachy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Spot Środa 15.08 Trzy Stawy godz.20.00:

1.Tomasz 555
2.Bros
3.xkorespondent
4.KotMorderca


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MaciekGX napisał:

przy okazji Bros powiesz mi jak się sprawują Eibachy

 

Sam jestem ciekawy. Póki co wiem jedynie tyle, że trzeba było zdemontować tylną rozpórkę, ze względu na dołożenie dystansu pod tyle sprężyny (kombi). Aktualnie robi się geometria. 

 

Edit:

Ehhhh i dupa. Auto zostaje w warsztacie kolejny tydzień. Po powrocie z geometrii na nowo cieknie z uszczelniacza przy pompie oleju. 

 

Edytowane przez Bros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Sam jestem ciekawy. Póki co wiem jedynie tyle, że trzeba było zdemontować tylną rozpórkę, ze względu na dołożenie dystansu pod tyle sprężyny (kombi). Aktualnie robi się geometria. 
 
Edit:
Ehhhh i dupa. Auto zostaje w warsztacie kolejny tydzień. Po powrocie z geometrii na nowo cieknie z uszczelniacza przy pompie oleju. 
 
Daaamn ️ ale może jednak wpadniesz na spota ?

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nie było. Przedłużyło nam się z żoną spotkanie ze znajomymi. W okolicach godziny 23 przejeżdżałem nawet obok 3 Stawow, ale żona marudziła, że w czwartek wraca do pracy po urlopie i boi się żeby nie zaspać.

 

Poza tym byłem Skoda :D jeszcze by się komuś spodobała ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cherusek1 napisał:

Chopy! Wróciłem już z fatherlandu w sobotę ruszamy z Tomkiem na kolejnego ruchomego spota , piszcie czy możecie jechać :superhero:

Skoczył bym z Wami ale rajd Barum bardziej kusi  tzn. 30 aut R5 z ponad 130 zgłoszonych a ponadto wisienka na torcie czyli klasa historyczna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...