Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, MaciekGX napisał:

Chłopaki płac przygotowany dla Was
29cadcad53c0dc12583ae064e7f0c9a9.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Maćku przepraszamy.... Nie daliśmy już rady .... I dziękujemy z całego,serca za zaproszenie, następnym razem jesli tylko bedzie możliwość to na 100% przyjedziemy :D tym bardziej ,że wycieczka była przednia! Padła Kubalonka, Salmopol i Przegibek dwa razy, deszcz próbował nas powstrzymać ale był bez szans Tomek prowadził naszą mini kolumnę przez leśne ostępy jak natchniony, 

 

19 godzin temu, marivip napisał:

Panowie, czekam na Was w Tresnej. Po kawie jeszcze kiełbaskę z grilla proponuję :) pewnie będziecie głodni..

Marian....dziękujemy... Za królewską gościnę ,fajnie było posiedzieć odpocząć pogadać no i podjeść :yahoo:myślę chopy, że nasz pierwszy "ruchomy spot drogi" będzie pięknym początkiem nowej tradycji , wracajcie z urolopów obłaskawiajcie te piękniejsze połóweczki i ustalamy następnego ,może być ta sama trasa :D 

Tomek....dzieki ...:superhero:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cherusek1, dzięki za wypad, świetnie nam to wyszło. :)

@marivip, dzięki za wypasione przyjęcie z kawką i kiełbaskami. :D 

Przejechaliśmy prawie 300km. Moja czarnulka spaliła 2/3 zbiornika. Pogoda dopisała idealnie. Super opcja na spotkania. :) Polecamy ! :) 

Poniżej kilka fotek robionych kalkulatorem. 

 

IMG_20180714_103707.thumb.jpg.cbc64496f112b5e79ae564e65c0b9bab.jpg

IMG_20180714_103809.thumb.jpg.d3e96327506095870b83e9c892e9a362.jpg

IMG_20180714_133351.thumb.jpg.3f9cdfddb155a3a542ec30be8dde55eb.jpg

IMG_20180714_133635.thumb.jpg.48f1aa5391abb483b467e168874b2a8a.jpg

IMG_20180714_151919.thumb.jpg.e9d8bafe147d8821d6027f5b870d690f.jpg

IMG_20180714_151932.thumb.jpg.de0a8c7f4d6229d5ecf75c8a3d0668ea.jpg

IMG_20180714_152301.thumb.jpg.5107ccb7bb4d1d748c9c288112707aa5.jpg

IMG_20180714_202653.thumb.jpg.1bbe0978747b83cde78a706f00cc6ecd.jpg

IMG_20180714_202723.thumb.jpg.5ab69bdbcb48e7e5fe0d9b7d372cff31.jpg

  • Super! 2
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sonny_86 napisał:

No no widzę że mieliście udany wypad, nic tylko pozazdrościć :)

Sonny następnym razem musisz być :Dbedzie Ci sie podobało 

 

16 godzin temu, Bros napisał:

Ja w sobotę wróciłem do PL. Teraz krótki odpoczynek w okolicach Haźlach/Cieszyn ;) Jechaliście trasą 938? Google wyznaczyło jakiś sensowny objazd ? 

Navi była w pogotowiu ale Tomek świetnie zna tamte trasy z autopsji , jechaliśmy raczej bocznymi drogami - przepięknymi , nie daleko Cieszyna była mała niespodzianka -rozkopana droga ale dało radę przejechać (znak zakazu kontra miejscowy ludek wypowiadający pewnie słowo " przyjedziecie") :P

18 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Kurdele, ja mam dla Ciebie świniaka czarnobiałego i zaś zapomniałem o nim :/ 

Spoko Tomek na spocie nieruchomym ,razem z krotkofalówką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2018 o 08:33, Pablito79 napisał:

Panowie, wybiera się Ktoś 04.08 na Kielce ???

Jeśli miałby Ktoś wolne miejsce i chęć towarzystwa, to zgłaszam się na ochotnika :D.

 

Dokładam się do wachy i stawiam obiad :D

 Część składu Silesia teamu jedzie ale już w czwartek bo w piątek mamy trzeci stopień ale myślę że Pawełku ktoś Cię na pewno zabierze :D

Liczymy na dużą ilość kibiców ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planowałem się wybrać ale chyba nie zdążę odebrać auta z warsztatu. A po ubiegłorocznych problemach z wycofaniem opłaty wpisowej, kolejny raz wolę nie ryzykować;) 

 

Chociaż jako kibic może też bym się chętnie wybrał. Porobilbym jakieś zdjęcia, a może i drona udałoby się pożyczyć;) muszę jeszcze poczekać na zgodę małżonki bo to środek naszego urlopu:D:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MM555 napisał:

 Część składu Silesia teamu jedzie ale już w czwartek bo w piątek mamy trzeci stopień ale myślę że Pawełku ktoś Cię na pewno zabierze :D

Liczymy na dużą ilość kibiców ;)

O kurczaki Mireczku już w czwartek, to macie mega rozgrzewkę :D:drunk:. Żeby tylko w sobotę było komu kibicować :yahoo:.

A jedzie Ktoś z ekipy Silesia w sobotę :question:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Pablito79 napisał:

O kurczaki Mireczku już w czwartek, to macie mega rozgrzewkę :D:drunk:. Żeby tylko w sobotę było komu kibicować :yahoo:.

A jedzie Ktoś z ekipy Silesia w sobotę :question:

 

To takie bardziej integracyjne spotkanie połączone z zabawą na torze lecz też może to być dobry trening przed sobotnią imprezą :D

W sobotę dojadą do nas kolejni team-owcy Buchu i Filipek , a na oglądarę ma przyjechać jeszcze kilka osób z Silesii :D

Od nas będzie w sumie 5 imprez tzn. ja z Madzią ,Andrzej czarnym potworem , Dyzio szaleniec ;) z Adamem  w roli pilota , Buchu i Filipek:puchar:. Bardzo serdecznie zapraszamy w imieniu Silesia Team-u :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MM555 napisał:

To takie bardziej integracyjne spotkanie połączone z zabawą na torze lecz też może to być dobry trening przed sobotnią imprezą :D

W sobotę dojadą do nas kolejni team-owcy Buchu i Filipek , a na oglądarę ma przyjechać jeszcze kilka osób z Silesii :D

Od nas będzie w sumie 5 imprez tzn. ja z Madzią ,Andrzej czarnym potworem , Dyzio szaleniec ;) z Adamem  w roli pilota , Buchu i Filipek:puchar:. Bardzo serdecznie zapraszamy w imieniu Silesia Team-u :D

No to super, mega ekipa i mega impreza się szykuje.

Będziemy w kontakcie :yahoo:.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wiem że wątków było sporo ale muszę zapytać z Waszego doświadczenia, jak brałem swojego hawka był zalany shellem 10w/60 za radą forum przepłukałem go zalałem Motulem 5w/40 Paweł widzę przy przeglądzie wlał mu Eneosa 5w/40 no i ok, ale czy do normalnego jeżdżenia jest sens spojrzeć na 5w/50 czy to już przesada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...