Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Adrian713 napisał:

mocowania silnika są oryginalne od speca tak jak i ława (sanki przednie) żadnej rzeźby tam nie ma :) na dobrą sprawę nie ma się diagnosta do czego przyczepić wszystko jest w oryginale

Dzięki Adi :Dzbieram informacje ,byłem pewny ze u Ciebie zgodnie ze sztuka wszystko zrobione , nie jestem tylko pewien czy polskie prawo i urzędnicy  sa zgodni z jakąkolwiek sztuka :Dpozdrawiamy 

W dniu 19.05.2018 o 21:09, Grzecho napisał:

Jestem pod wrazeniem zamocowania chłodnicy i wiatraka :D najpierw myślałem ze ta astra ma jakąś rozporke na amorach a to mocowanie chlodziwa :D przyznaj ze za wzor robil IC z Subaru :P bylo jeszcze wywalic pudlo z filtra powietrza i wstawic stożek + 5 koni więcej jak nic by było :D

Dzięki Grzecho :Dtaaak subaru wzorem ! O! O tym filtrze to nie pomyślałem ,stozek! Jeeeezusicku! To jest całkiem dobry pomysł ,jak macie jeszcze jakieś pomysły to piszcie ! No warunek wiadomo musza być za psie pieniądze :yahoo:

21 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

@Cherusek1 i jakie wyniki ???? :D

 

Niestety niedyspozycja zdrowotna nie pozwoliła mi się dzisiaj pojawić na zawodach :( 

Dzięki Tomek , niestety pudła nie bylo aleeee przejechaliśmy całą nasza turę! (Ostatnio po 4 minucie było po nas) teraz 15 min zaciekłej walki i drugie 15!min już mniej zaciekłej walki :faja:ale jest progres auto wytrzymalo w sumie pół godziny! Nie wybuchła chłodnica! Nie urwałem przewodów paliwa wszystko wytrzymało!:yahoo:dobra! "Wszystko" to może przesadziłem ze wytrzymało Hihi 

IMG_0781.JPG

IMG_0777.JPG

IMG_0779.JPG

IMG_0776.JPG

Powiem Wam ze nie którzy przesadzają ostatnia fota to drzwi z naszego łopla rozerwane/przebite przez stalową rurę przyspawaną do ramy! Myślałem ze nie wolno czegos takiego robić ! Z bliska wyglada jak by ktoś brzytwa brzuch chlastnł ! Strach pomyśleć ci by się stało gdyby przebił przednie drzwi ! Nie dla wszystkich widać jest to zabawa ,znaczy tylko zabawa! Złote bady tez są przedmiotem rywalizacji 

IMG_0774.JPG

Pardonu nie dawaliśmy i próśb o litość tez nie było :faja:

Łopel turbo jedzie dalej Chopy! Chyba 15 lipca następna edycja ,raczej w nowym malowaniu i być może ze stożkowym filtrem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Cherusek1 napisał:

dobra! "Wszystko" to może przesadziłem ze wytrzymało Hihi 

Hahahah, przeczytałem to zdanie i zobaczyłem zdjęcie zgniecionego tyłu :biglol:

 

Najważniejsze, że są postępy, a doświadczenie procentuje ! :) Może na następną edycję będzie mi w końcu dane pojechać. :) 

Te rozcięte drzwi to masakra. Ja wiem, że blacha spróchniała i cienka, gniecie się łatwo, ale żeby przeciąć to już trochę energii trzeba. :/ Cóż, ktoś chyba za bardzo splątał warkocze i nie zrozumiał idei tych wyścigów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej chlopaki, dzis zawialo mnie na skp w okraglaku, i chcialem podziekowac Tomkowi za rekomendacje, faktycznie pozytywnie zakrecone chlopaki tam siedza. odprezajace ze nie trzeba sie tlumaczyc czy mozna na rolki czy tez nie. 

ale hitem jest jak Panowie wspominaja inne niebieskie RA i zawodnika ktory toczyl batalie z hydra papierologi...

Cherusku, Twoja slawa jest Wielka ;)

usmialem sie... 

pozdroofki chlopaki! 

 

wlasnie minely mnie dwie niebieskie w zorach na katowice zwawym tempem. przyznac sie kto? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, elias napisał:

hej chlopaki, dzis zawialo mnie na skp w okraglaku, i chcialem podziekowac Tomkowi za rekomendacje, faktycznie pozytywnie zakrecone chlopaki tam siedza. odprezajace ze nie trzeba sie tlumaczyc czy mozna na rolki czy tez nie. 

Nie ma sprawy. :) Też byłem w tym tygodniu swoją STI na SKP. Obsługiwał mnie diagnosta Mateusz, który jeździ WRX'em. ;) 

 

17 godzin temu, elias napisał:

ale hitem jest jak Panowie wspominaja inne niebieskie RA i zawodnika ktory toczyl batalie z hydra papierologi...

Cherusku, Twoja slawa jest Wielka ;)

Hahah, jaki fejm :D Niedługo po całym Śląsku będą krążyć legendy o gościu, który 2,5 roku walczył o zarejestrowanie Subaru :D 

 

Niestety kolorowo nie może być. Na SKP zauważyłem, że nie świeci stop w spoilerze i wysiadła mi znowu klima. Znowu czynnik pitnął z układu. W zeszłym roku wymieniałem uszczelkę na kompresorze i pęknięty skraplacz. Myślałem, że będzie spokój. 

 

Zatem szukam profesjonalnego warsztatu od klimy samochodowej, ale takiego co zęby zjedli na klimatyzacjach i znajdą nawet najmniejszy wyciek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku w Mysłowicach masz dwa fajne miejsce jeden na terenie giełdy Mechanika Serwis Ogumienia Tomaś ale on bedzie dopiero za tydzień miał otwarte albo naprzeciw giełdy Gomet2 i ten drugi gość zjadł zęby na klimie, niczym innym się nie zajmuje także możesz do niego śmiało uderzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

Zatem szukam profesjonalnego warsztatu od klimy samochodowej, ale takiego co zęby zjedli na klimatyzacjach i znajdą nawet najmniejszy wyciek. 

Mnie klimę w Gliwicach ratował ten zakład:

https://www.facebook.com/klimatyzacjawebasto.serwis/

W pełni profi robota, z rozebraniem połowy deski rozdzielczej, wszystko poskładane perfekcyjnie - wszystko w SVX'ie się pieprzy, ale klima działa po dwóch latach nadal tak samo idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, elias napisał:

hej chlopaki, dzis zawialo mnie na skp w okraglaku, i chcialem podziekowac Tomkowi za rekomendacje, faktycznie pozytywnie zakrecone chlopaki tam siedza. odprezajace ze nie trzeba sie tlumaczyc czy mozna na rolki czy tez nie. 

ale hitem jest jak Panowie wspominaja inne niebieskie RA i zawodnika ktory toczyl batalie z hydra papierologi...

Cherusku, Twoja slawa jest Wielka ;)

usmialem sie... 

pozdroofki chlopaki! 

 

wlasnie minely mnie dwie niebieskie w zorach na katowice zwawym tempem. przyznac sie kto? 

 

:Ddziekuje Ci elias ,może jakimś celebrytą zostanę albo zgłoszę sie jako pogodynka/pogodynek do jakiejś telewizji hihi ,potem gdy juz będę w całej Polsce rozpoznawalny to w politykę i Ministerstwo Subaru gotowe :dance:nie nie żartuję mam jeszcze odrobinę przyzwoitości żeby sie nie prostytuować w polityce. Aby sława moja nie przybladła szykuje powoli kolejną batalie tym razem z Gackiem, tak dla treningu żeby nie wyjść z wprawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sonny_86 napisał:

Hehe @Cherusek1 za niedługo to ludzie będą się do Ciebie zwracali i prosili o porady jak walczyć z urzędasami :D

Sony wierz mi ludziska od nas juz piszą do mnie :) w końcu jestem na świeżo , nawet sie zastanawiam czy by gdzieś tu u nas, takiego wątku nie założyć ! W sumie jest sporo informacji ale trzeba kopać, z drugiej strony nie chciałbym zaśmiecać 

 

36 minut temu, Grzecho napisał:

@Cherusek1 a może taniec z gwiazdami byś przemyślał? :D macie jakieś fajne miejsca na Śląsku na jakiś spokojny weekendowy niedaleki wypad? Ciepło się już dawno zrobiło szkoda w mieście siedzieć ;)

Taaak! Grzecho że tez na to nie wpadłem hihihi:dance:dobre dobre ,ciekawe jak by mnie prowadzący zapowiadali?! " ten co urzędom sie kłaniał " hihi no i jakąś dziunie by mi dali do nauki ! Dobra opcja zapowiadania pogody odpadła wobec tańca z gwiazdami :D Grzecho w Chudowie nie daleko Gliwic jest fajny zamek ,znaczy pozostałości ,i knajpki motocyklowy klimat , tak na jeden dzień wyskoczyć ,pospacerować z bialogłową ,zjeść cos , trochę drewnianych kościółków w okolicy też jest, Okolice Rud Raciborskich tez fajne drogi w lasach znaczy asfaltowe ale przez las ,można trochę pojeździć i stary klasztor cystersów w parku zobaczyć. Lub Parking na Muchowcu z naszymi subarynami ,to miejsce szczególnie warte polecenia:D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szanowni, pytanko bardzo pilne - orientuje sie ktoś gdzie w Katowicach (okolicach)kupie lużywane opony w dobrym stanie (świeże) rozmiar 225/50/18. Kupiłem super ale wysokość 40 ale zdecydowanie za niskie i już uszkodziłem jedno koło. Bardzo Was proszę o pomoc. Dalej na śląsku jestem nowy i totalnie nie mam pojecia gdzie co i jak. Jak trzeba będzie pomoc w Krosnie to pomogę we wszystkim :) 

Z góry dzieki za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szanowni, pytanko bardzo pilne - orientuje sie ktoś gdzie w Katowicach (okolicach)kupie lużywane opony w dobrym stanie (świeże) rozmiar 225/50/18. Kupiłem super ale wysokość 40 ale zdecydowanie za niskie i już uszkodziłem jedno koło. Bardzo Was proszę o pomoc. Dalej na śląsku jestem nowy i totalnie nie mam pojecia gdzie co i jak. Jak trzeba będzie pomoc w Krosnie to pomogę we wszystkim  
Z góry dzieki za pomoc 
W tematach oponiarskich polecam Hurtownie Opon Misztal, Świętochłowice ul. Chorzowska 114
Maja tez używki ale trzeba pytać.
Sa drodzy, ale biorą odpowiedzialność za to co robią, robią to rzeczowo i dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...