Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

chlopaki - nie ma mnie wt-czw w nast tygodniu - prosze o spota tak zebym mogl sie pojawic!

 

cherusek - mam dla Ciebie wlepy i cos jeszcze na ta okazje!

pozdrow cysorza, nie wiedzialem ze masz takie wejscia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha dzięki pozdrowia naszego cysorza :D wiecie co miałem taki dobry humor w tym urzędzie ze bez zastanowienia jakoś palnąłem z tym cesarzem , wszystkie okienka zarechotały damskimi śmiechami :D, pani stwierdziła z uśmiechem ze skoro pan taki uparty to muszą zarejestrować to auto :D na plus ministra muszę przyznać ze drugi oryginał decyzji wysłał tez do mojego wydziału komunikacji i mój oryginał został mi zwrócony tym byłem zaskoczony pozytywnie. Pewnie ,ze robiymy spota!:yahoo:szukałem głośników na dach żeby na spota wjechać z waląca z nich muzą taką jak z " czasu apokalipsy" te helikoptery jak leciały to waliła z nich taka muza tuuuutuuutututuuuuu tutututuuuuutuuu kojarzycie ten moment ? Potem palą jakąś biedną wietnamską wioskę -tego akurat fragmentu byśmy na spocie nie odtwarzali:faja:

2 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

Ja też mam jakieś wolne, takie fajne z dwukolorowej folii, mogę odstąpić. :)

 

Huuuuraaaaaaaaaaaaaaa ! Historia dobiegła końca ! :D Błogosławieństwo cesarza wywaliło mnie z butów :biglol:

 

To co ? Robimy spota ? :D

 

18 minut temu, elias napisał:

chlopaki - nie ma mnie wt-czw w nast tygodniu - prosze o spota tak zebym mogl sie pojawic!

 

cherusek - mam dla Ciebie wlepy i cos jeszcze na ta okazje!

pozdrow cysorza, nie wiedzialem ze masz takie wejscia :P

Chopy wszystko przynieście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2018 o 21:49, Cherusek1 napisał:

 

 

 Trzymajcie kciuki ,nie mogę dać sie zaskoczyć bo choć bestia jest poważnie ranna i ledwo trzyma sie na nogach to wciąż jest groźna! 

Chopy! Chyba sie udo!:yahoo::superhero:

W dniu 8.05.2018 o 21:49, Cherusek1 napisał:

 

Możesz jeszcze zadać uprzedzający atak cios, zaskakując tym samym przeciwnika i odwołać się od tej decyzji. Masz na to 14 dni! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Cherusek1 napisał:

szukałem głośników na dach żeby na spota wjechać z waląca z nich muzą taką jak z " czasu apokalipsy" te helikoptery jak leciały to waliła z nich taka muza tuuuutuuutututuuuuu tutututuuuuutuuu kojarzycie ten moment ?

Wagner, Walkiria.

Ciary na plecach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, suberet napisał:

Wagner, Walkiria.

Ciary na plecach.

jaa, to gralo jak cherusek wszol do urzedu... slyszol zech od kamratow z siemcow. 

pozniej pedziol do milych biurw ze lubi zapach napalmu o poranku, i ze mo jeszcze kwity od cysorza ;l

 

sie nie dziwie ze stwierdzily dziouszki ze to jakis chop z deklem na bakier i zalatwione ;)

tez bych sie z nim nie wadzil! 

 

ale ale, nie wiem jak wy chopy myslicie, ale do mie to blachy sa do poprawki, niewazne. ni ma 555? 

cherusek, do poprawki, szoruj do urzedu! 

Edytowane przez elias
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Grzecho napisał:

możemy spalić sosnowiec :P:P:P

...sorrka jak ktoś z SO :P 

 

Spoko.. :bry:

 

BTW, mieszkając w SO zauważyłem, że tutaj te wszystkie animozje śląsko-zagłębiowskie spływają po ludziach jak woda po kaczce :biglol:

 

PS.

Żeby nie było:  urodziłem się w SL, większość życia mieszkałem w SW, a pracuję w SK :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, czekker napisał:

 

Spoko.. :bry:

 

BTW, mieszkając w SO zauważyłem, że tutaj te wszystkie animozje śląsko-zagłębiowskie spływają po ludziach jak woda po kaczce :biglol:

 

PS.

Żeby nie było:  urodziłem się w SL, większość życia mieszkałem w SW, a pracuję w SK :drinks:

 

też to zauważyłem, w SO mają dystans do siebie, ale inaczej już jest w poza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy! U nos wszyscy to jedna familia SO jak najbardzij tyż :Dale pożartować z dystansem zawsze fajnie :D wiecie ze ja o rejestracje nawet nie zapytałem! Pewnie by nie było ale nawet nie zapytałem, kompletnie mi to wyleciało z głowy! A mogłem sie przygotować wcześniej 555 by pewnie nie mieli ale jak kiedyś pisaliśmy o tych systemach binarnych i szesnastkowych i innych to choć nic z tego nie wiem to fajnie było by mieć jakieś przeliczniki na rejestracji 

23 godziny temu, suberet napisał:

Możesz jeszcze zadać uprzedzający atak cios, zaskakując tym samym przeciwnika i odwołać się od tej decyzji. Masz na to 14 dni! ;)

Tego by sie nie spodziewali! :th_dash:

 

10 godzin temu, elias napisał:

jaa, to gralo jak cherusek wszol do urzedu... slyszol zech od kamratow z siemcow. 

pozniej pedziol do milych biurw ze lubi zapach napalmu o poranku, i ze mo jeszcze kwity od cysorza ;l

 

sie nie dziwie ze stwierdzily dziouszki ze to jakis chop z deklem na bakier i zalatwione ;)

tez bych sie z nim nie wadzil! 

 

ale ale, nie wiem jak wy chopy myslicie, ale do mie to blachy sa do poprawki, niewazne. ni ma 555? 

cherusek, do poprawki, szoruj do urzedu! 

Mam już wprawę :dance:ale powiem szczerze ze bym sie chyba zastrzelił gdybym musiał tam znowu iść :D choć! Zaraz! Teraz tak myślę.... Muszę załatwić z gackiem ze vin diesel a bebechy H6! Kurwa! Jak oni mnie w tym urzędzie teraz zaś z taką sprawą zobaczą to serio pomyślą ze nawiałem z psychiatryka:superhero:

IMG_0760.JPG

Umyty i na letnim zestawie 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cherusek1 napisał:

A mogłem sie przygotować wcześniej 555 by pewnie nie mieli ale jak kiedyś pisaliśmy o tych systemach binarnych i szesnastkowych i innych to choć nic z tego nie wiem to fajnie było by mieć jakieś przeliczniki na rejestracji 

 

Przeliczniki mówisz;) 

 

Subaru Impreza (7-2)(4+1)5 

Lub

(7x4x2-1)5

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Chopie !!! Teraz świniak odżyje :yahoo:
Teraz to wszyscy jeżdżą i wyszukują niebieskiej imprezy z nadzieją że @Cherusek1 jedzie hehe :D


Haha nowym tematem na spotach będzie Twoje H6 "Diesel" :biglol: oby szybko i sprawnie udało Ci się to załatwić :)

Edytowane przez Sonny_86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cherusek1, teraz jak RA jest zarejestrowane legalnie w Polsce to zmiana tablic na indywidualne to bułka z masłem do ogarnięcia przed śniadaniem :-)

A co Ty chcesz prostowac w urzedzie z Legacy? Bo dla przypomnienia zmiana jednostki napedowej o innych parametrach niz fabryczne jest ogólnie nielegalna. Mozliwe, ze po badaniu przez rzeczoznawce dopuszcza się zmiane tego typu, ale wiedzy nie mam. Poza tym rzeczoznawca to z reguły spore koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11 maja 2018 o 13:38, Grzecho napisał:

@Cherusek1 wczoraj kawałek przed Morawą jechał za mną taki sam myślałem że to Ty się już wozisz nawet chłop w dżokejce jak na Twojej miniaturce ale on miał chyba tablice na SM :P 

 

piękny wózek :D

 

W dniu 11 maja 2018 o 13:58, KotMorderca napisał:

Ja wczoraj widziałem taką furkę na DTŚ nieopodal Silezji i się zastanawiałem czy to ta czy nie ta, a blach nie widziałem. 

Tak tak pod silesią to mogłem być ja, w czwartek jeździłem jak dziecko do azot i nazot. Lało sie ze mnie ale nic mi to nie przeszkadzało :dance:klima jednak nie działa może to kwestia nabicia , od zawsze tam była taka pseudo klimka ale coś działała teraz miedzy wiatraczkiem a klimą nie ma różnicy. Marek twierdził ze działa wiec może to tylko nabicie 

 

23 godziny temu, Bros napisał:

 

Przeliczniki mówisz;) 

 

Subaru Impreza (7-2)(4+1)5 

Lub

(7x4x2-1)5

 

O.o.ooooo o taki właśnie przelicznik mi chodziło :wub:

 

5 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

@Cherusek1, teraz jak RA jest zarejestrowane legalnie w Polsce to zmiana tablic na indywidualne to bułka z masłem do ogarnięcia przed śniadaniem :-)

A co Ty chcesz prostowac w urzedzie z Legacy? Bo dla przypomnienia zmiana jednostki napedowej o innych parametrach niz fabryczne jest ogólnie nielegalna. Mozliwe, ze po badaniu przez rzeczoznawce dopuszcza się zmiane tego typu, ale wiedzy nie mam. Poza tym rzeczoznawca to z reguły spore koszty.

No też racja ! Faktycznie zmiana nie powinna być jakimś wielkim zadaniem , cholera! Teraz sobie przypomniałem mówiłeś na spocie ze to jest nielegalne :th_dash:w sumie nie będę musiał biegać po urzędach znowu to jest plus. Czyli teraz bez znajomego diagnosty na każdym przeglądzie ,to sie nie obejdzie?

7 minut temu, Grzecho napisał:

 

Robimy! 

Robimy! Tylko na eliasa trzeba poczekać ;)

17 godzin temu, Sonny_86 napisał:

Gratulacje Chopie !!! Teraz świniak odżyje :yahoo:
Teraz to wszyscy jeżdżą i wyszukują niebieskiej imprezy z nadzieją że @Cherusek1 jedzie hehe :D


Haha nowym tematem na spotach będzie Twoje H6 "Diesel" :biglol: oby szybko i sprawnie udało Ci się to załatwić :)

Sonny ,dziekuje ,:wub: w takim razie jak będę szedł przegonić RA to bede zostawiał tu info hihi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Cherusek1 napisał:

Sonny ,dziekuje ,:wub: w takim razie jak będę szedł przegonić RA to bede zostawiał tu info hihi :D

Świetnie, może się gdzieś trefimy :D
Robimy spota !!! Stęskniłem się za wami :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2018 o 14:36, Cherusek1 napisał:

No też racja ! Faktycznie zmiana nie powinna być jakimś wielkim zadaniem , cholera! Teraz sobie przypomniałem mówiłeś na spocie ze to jest nielegalne :th_dash:w sumie nie będę musiał biegać po urzędach znowu to jest plus. Czyli teraz bez znajomego diagnosty na każdym przeglądzie ,to sie nie obejdzie?

Nie mam za wiele wiedzy, ale popytam tu i ówdzie. Jeżeli dobrze kojarzę to ojciec od @MaciekGX jest rzeczoznawcą. Może byłby nam w stanie udzielić informacji jak ugryźć temat. Ogólnie jeżeli pojemność i rodzaj zasilania jest ten sam to diagnosta nawet uwagi nie zwróci. Natomiast zmiana z ZS na ZI, a do tego pojemność z 2.0 na 3.0 to już trochę widać. Pewnie i w tym wypadku jak samochód jest zdrowy i dobrze utrzymany jak Twój to diagnosta puści, ale to zawsze loteria. Najgorsze to perspektywiczna zmiana przepisów. Jak kiedyś w końcu wprowadzą kamery, pomiary spalin, weryfikację szczegółowa to zrobienie przeglądu będzie możliwe już tylko u naprawdę zaufanego diagnosty. 

 

Chopy ! Wiem, że późno, ale może ze względu na @elias zrobimy spota jutro tj. poniedziałek 14.05.2018 o 20.00 ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam swego czasu projekt Astry F 4x4 z silnikiem bodaj 3,2 v6 ogień auto. Bez rzeczoznawcy się nie obejdzie ale jak jest gruby swap to mało kto się pod tym podpisze. Tamten projekt jeździł po drogach normalnie więc przy pewnym wysiłku wszystko jest możliwe. Silnik to cześć wymienna więc większa pojemność to dodatkowy problem przy ubezpieczeniu

 

http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=83384

Edytowane przez Grzecho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam za wiele wiedzy, ale popytam tu i ówdzie. Jeżeli dobrze kojarzę to ojciec od [mention=20942]MaciekGX[/mention] jest rzeczoznawcą. Może byłby nam w stanie udzielić informacji jak ugryźć temat. Ogólnie jeżeli pojemność i rodzaj zasilania jest ten sam to diagnosta nawet uwagi nie zwróci. Natomiast zmiana z ZS na ZI, a do tego pojemność z 2.0 na 3.0 to już trochę widać. Pewnie i w tym wypadku jak samochód jest zdrowy i dobrze utrzymany jak Twój to diagnosta puści, ale to zawsze loteria. Najgorsze to perspektywiczna zmiana przepisów. Jak kiedyś w końcu wprowadzą kamery, pomiary spalin, weryfikację szczegółowa to zrobienie przeglądu będzie możliwe już tylko u naprawdę zaufanego diagnosty. 
 
Chopy ! Wiem, że późno, ale może ze względu na [mention=4270]elias[/mention] zrobimy spota jutro tj. poniedziałek 14.05.2018 o 20.00 ?  

Witam!
Zmiana z 2.0 na 3.0 Zs na Zi to już grubo(mogą się czepiać),myśle ze trzeba by jechać na Stacje OKRĘGOWĄ by wprowadzili zmiany konstrukcyjne(czy hamulce wytrzymają,zawieszenie itp)
Na Okręgówce powinni wiedzieć jak to pochytac



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I raczej bez opini się nie obejdzie i urzedów(mogą wymagać udokumentowania pochodzenia silnika)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak coś to na spota dzisiejszego się pisze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Nie mam za wiele wiedzy, ale popytam tu i ówdzie. Jeżeli dobrze kojarzę to ojciec od @MaciekGX jest rzeczoznawcą. Może byłby nam w stanie udzielić informacji jak ugryźć temat. Ogólnie jeżeli pojemność i rodzaj zasilania jest ten sam to diagnosta nawet uwagi nie zwróci. Natomiast zmiana z ZS na ZI, a do tego pojemność z 2.0 na 3.0 to już trochę widać. Pewnie i w tym wypadku jak samochód jest zdrowy i dobrze utrzymany jak Twój to diagnosta puści, ale to zawsze loteria. Najgorsze to perspektywiczna zmiana przepisów. Jak kiedyś w końcu wprowadzą kamery, pomiary spalin, weryfikację szczegółowa to zrobienie przeglądu będzie możliwe już tylko u naprawdę zaufanego diagnosty. 

 

Chopy ! Wiem, że późno, ale może ze względu na @elias zrobimy spota jutro tj. poniedziałek 14.05.2018 o 20.00 ? :) 

Mnie pasuje dziś spot. Najwyżej zrobimy drugi potem :D czyli wyglada na to ze wpakowałem sie w kolejny super temat, czyli pewnie na najbliższych spotach przez 3 lata bedzie jednak o czym rozmawiać :biglol:

 

42 minuty temu, MaciekGX napisał:


Witam!
Zmiana z 2.0 na 3.0 Zs na Zi to już grubo(mogą się czepiać),myśle ze trzeba by jechać na Stacje OKRĘGOWĄ by wprowadzili zmiany konstrukcyjne(czy hamulce wytrzymają,zawieszenie itp)
Na Okręgówce powinni wiedzieć jak to pochytac



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I raczej bez opini się nie obejdzie i urzedów(mogą wymagać udokumentowania pochodzenia silnika)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzieki Maciek to już jest jakiś trop od czego zacząć, powiedzcie mi tylko co to są te okręgowe stacje kontroli ? Czym to sie różni od takich zwykłych? Jest to jakoś oznaczone ? Tomek czy ta tyska stacja jest okręgowa? Jak to sie generalnie sprawdza trzeba zadzwonić i pytać która jest która? 

Powiem Wam ze jak słyszę że trzeba udokumentować pochodzenie np silnika to już mam ciary na plecach hihi te bebechy w moim gacku pochodzą od speca z Angli nr vin mam ,ponoć tabliczka znamionowa też gdzieś jest ,ale jak sobie pomyśle o odszukiwaniu dowodów zakupu auta sprzed lat i to jeszcze u człowieka z okolic Olsztyna to mnie niedobrze jest :D, aleeee co to dla mnie.... Jedni grają w szachy ,zbierają znaczki a ja organizuję sobie samochody których legalne urzytkowane jest na granicy możliwości :th_dash: ale podejmę i tę rękawice ! Bestia pewnie już sie śmieje :biglol:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Maciek to już jest jakiś trop od czego zacząć, powiedzcie mi tylko co to są te okręgowe stacje kontroli ? Czym to sie różni od takich zwykłych? Jest to jakoś oznaczone ? Tomek czy ta tyska stacja jest okręgowa? Jak to sie generalnie sprawdza trzeba zadzwonić i pytać która jest która? 
Powiem Wam ze jak słyszę że trzeba udokumentować pochodzenie np silnika to już mam ciary na plecach hihi te bebechy w moim gacku pochodzą od speca z Angli nr vin mam ,ponoć tabliczka znamionowa też gdzieś jest ,ale jak sobie pomyśle o odszukiwaniu dowodów zakupu auta sprzed lat i to jeszcze u człowieka z okolic Olsztyna to mnie niedobrze jest , aleeee co to dla mnie.... Jedni grają w szachy ,zbierają znaczki a ja organizuję sobie samochody których legalne urzytkowane jest na granicy możliwości :th_dash: ale podejmę i tę rękawice ! Bestia pewnie już sie śmieje :biglol:

Okręgowa szerszy zakres działań i możliwości dlatego trzeba tam jechać
Jeśli chodzi ci o Moto 360 to podstawowa stacja kontroli pojazdow


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MaciekGX napisał:


Okręgowa szerszy zakres działań i możliwości dlatego trzeba tam jechać
Jeśli chodzi ci o Moto 360 to podstawowa stacja kontroli pojazdow


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzieki Maćku a orientujesz sie może gdzie tu u nas takie stacje są ? Albo które to są ? No i jestem w zasadzie świeżo po przeglądzie w tym gacku ,gdzie " przeszedł przegląd bez problemowo" chyba nie ma co teraz sie tym zajmować bo narobię problemów jeszcze sobie i komuś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...