Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

@Suberet, dzięki ogromne za sprawdzenie - muszę powiedzieć, że wstępny opis jest całkiem dokładny i brzmi całkiem zachęcająco:D

Jestem Twoim dłużnikiem i odwdzięczę się należycie:)

Jeśli dałbyś radę rzucić jeszcze na niego okiem od strony mechanicznej to byłoby super. Znalazłem dodatkowe zdjęcia na stronie tego Marbila i jest tam faktycznie drugi komplet opon z felgami - na zdjęciu wyglądają sensownie.

Kurczę, niestety sam podjechać będę mógł tam najwcześniej w sobotę:(

A tu link do ogłoszenia, na jednej z fotek widać komorę silnika:

Forek

 

 

Edytowane przez Piotreks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Dzieki Paweł , utwierdziłeś mnie w przekonaniu, ze dobrze zrobiłem odmawiając. Oj tak wydrukuj na marudnego klienta to będzie dobry bacik :) i to Paweł płatne z góry bo inaczej nie zarezewują mi terminu i po rabacie! Który w sumie nie wiem za co i po co i czemu dla mnie ;) 

Paweł a czy orientujesz sie może czy ja mam w lanosie jakiś tłumik w wydechu? Czy to ful przelot? Zadano mi takie pytanie i powiem że zaś nie wiem! A zważywszy ze do nie dawna myślałem nawet że katalizator mam to wolę sie wpierw,zapytać niż nagadać głupot 

Tak jest ostatni tłumik, ale reszty nie pamiętam. Ostatnio, jak pamiętasz, wymienialiśmy dekory i auto nie stało na podnośniku. Jak coś podjedź i zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cherusek1 @Tomasz_555

Chcemy jechać na SJS 17.03.2018 a czy wiecie , że tydzień później jest SuperOes, którego cena jest ponad połowę tańsza. 

Jakie są za i przeciw? Jakie różnice? Wiedzieliście o tym wogóle? 

Ja najchętniej pozaliczałbym wszystkie imprezy.. ale ilość zer na koncie nie do końca pozwala.

Jak już planuję ostatnio starty to mocno kalkuluję budżet. Stąd m.in. moje pytanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marivip napisał:

Chcemy jechać na SJS 17.03.2018 a czy wiecie , że tydzień później jest SuperOes, którego cena jest ponad połowę tańsza. 

Jakie są za i przeciw? Jakie różnice? Wiedzieliście o tym wogóle? 

Jeżeli lubisz być zrównany z błotem to jedź na SuperOES ;) Dla mnie to za wysoki poziom, tam trzeba się starać żeby nie zająć ostatniego miejsca za znacząco słabszymi samochodami. Poza tym ja bardziej jadę się bawić aniżeli coś osiągnąć. 

Jeżeli koniecznie chcesz upalać w opór to dzień po TrackDay'u na Kielcach masz wolne treningi na Torze Jastrząb oddalonym o kilkanaście kilometrów od Kielc (rzut kamieniem). Łyknij sobie pokój na Kielcach i w niedzielę śmigaj na Jaszczomb :) A jak będzie Ci mało to jeszcze w poniedziałek jest klasyczny trening TJS na Kielcach. :) 

 

W Tychach co 3-4 tygodnie na torze Fiata masz zawody lokalne SMT. Dobre miejsce do nauki rajdowania i zdobywania doświadczenia. Bardzo zmienna nawierzchnia, naturalne zakręty i sporo technicznych partii. Jak do tego trafi się edycja z hopą to już w ogóle petarda. :) Wpisowe niskie, blisko i IMHO bezpieczniej dla wozu niż na Szombierkach. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tomasz_555 napisał:

Jeżeli lubisz być zrównany z błotem to jedź na SuperOES ;) Dla mnie to za wysoki poziom, tam trzeba się starać żeby nie zająć ostatniego miejsca za znacząco słabszymi samochodami. Poza tym ja bardziej jadę się bawić aniżeli coś osiągnąć. 

Jeżeli koniecznie chcesz upalać w opór to dzień po TrackDay'u na Kielcach masz wolne treningi na Torze Jastrząb oddalonym o kilkanaście kilometrów od Kielc (rzut kamieniem). Łyknij sobie pokój na Kielcach i w niedzielę śmigaj na Jaszczomb :) A jak będzie Ci mało to jeszcze w poniedziałek jest klasyczny trening TJS na Kielcach. :) 

 

W Tychach co 3-4 tygodnie na torze Fiata masz zawody lokalne SMT. Dobre miejsce do nauki rajdowania i zdobywania doświadczenia. Bardzo zmienna nawierzchnia, naturalne zakręty i sporo technicznych partii. Jak do tego trafi się edycja z hopą to już w ogóle petarda. :) Wpisowe niskie, blisko i IMHO bezpieczniej dla wozu niż na Szombierkach. :) 

 

:) no ostatnia niedziela mnie zweryfikowała nie powiem :P

Ja zawsze jadę przede wszystkim dobrze się bawić :D ale teraz mały Legaś dostaje bezpardonowy wycisk... 

No niestety dzień po Track Day'u mam roczek, ale za to Waszka robi trening w Pn.. tylko w tym miesiącu za późno się dowiedziałem... chyba :) Swoją drogą w niedzielę leci też Rajdowy Puchar Śląska.. niestety auto nie spełnia wymagań tech. 

I nagle się okazuje, że tyle tego, że nie wiem gdzie ulokować budżet. :D 

No ale chyba pozostanie w tym miesiącu zgodnie z planem SJS... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marivip napisał:

@Cherusek1 @Tomasz_555

Chcemy jechać na SJS 17.03.2018 a czy wiecie , że tydzień później jest SuperOes, którego cena jest ponad połowę tańsza. 

Jakie są za i przeciw? Jakie różnice? Wiedzieliście o tym wogóle? 

Ja najchętniej pozaliczałbym wszystkie imprezy.. ale ilość zer na koncie nie do końca pozwala.

Jak już planuję ostatnio starty to mocno kalkuluję budżet. Stąd m.in. moje pytanie.

 

Tak jak napisał Tomek , superoes to już  walka ze starymi wyjadaczami którzy znają każdy fragment asfaltu na Kielcach , na sjsach jest faktycznie drożej ale zaryzykuję stwierdzenie że jednak więcej jazdy niż na superoesie no a u Waszki to już chyba najwiecej jazdy w stosunku do ceny, marvip a byłeś na szkoleniach z Sjs-u przynajmniej I i II stopień? Jeśli nie byłeś a nie wiesz gdzie ulokować budżet to ja Ci radzę ulokuj najpierw w to, jeśli przeszedłeś oba szkolenia to uzbieraj trochę kasy wykup sobie jeszcze raz drugi stopień ale indywidualny z instruktorem na prawym ,6 h treningu z zawodowcem który jedzie cały czas z Tobą na profesjonalnym jak na nasz kraj torze da Ci więcej niż kilka startów w zawodach a ryzyko uszkodzenia auta duuuuużo mniejsze ( oczywiście są wyjątki ;) ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Tak jak napisał Tomek , superoes to już  walka ze starymi wyjadaczami którzy znają każdy fragment asfaltu na Kielcach , na sjsach jest faktycznie drożej ale zaryzykuję stwierdzenie że jednak więcej jazdy niż na superoesie no a u Waszki to już chyba najwiecej jazdy w stosunku do ceny, marvip a byłeś na szkoleniach z Sjs-u przynajmniej I i II stopień? Jeśli nie byłeś a nie wiesz gdzie ulokować budżet to ja Ci radzę ulokuj najpierw w to, jeśli przeszedłeś oba szkolenia to uzbieraj trochę kasy wykup sobie jeszcze raz drugi stopień ale indywidualny z instruktorem na prawym ,6 h treningu z zawodowcem który jedzie cały czas z Tobą na profesjonalnym jak na nasz kraj torze da Ci więcej niż kilka startów w zawodach a ryzyko uszkodzenia auta duuuuużo mniejsze ( oczywiście są wyjątki ;) ) 

Jasne każdy fragment toru ale jak grubo idziesz to jebnąć musisz chyba że znasz każdy fragment toru:D:biglol:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj możecie obejrzeć moje produkowanie się.. oczywiście najwięcej materiału jest z tego najsłabszego przejazdu.. no ale cóż, jak się coś robi to trzeba brać za to odpowiedzialność ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Plus za płynność jazdy :)

 

2:28 - to miejsce aż prosi żeby zjechać po tych ławkach na dół :P 

RK by tam nie hamował ;):D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

A SJS postawił by tam samochód :P

Albo toj toja:D swietnie marivipku! Chyba trochę za dużo od siebie wymagasz

Jak widzę te blaszane płoty ,siatki, ciasne bramy, to kurwa! Z moim stylem jazdy wracałbym na lawecie jestem przekonany ! A organizator musiałby fundować mały remont! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

A SJS postawił by tam samochód :P

Już nie :D:biglol:

A na pewno jak pancerwagen jest w pobliżu :thumbup:

Edytowane przez MM555
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2018 o 22:23, Paulus napisał:

 

Zapraszam ;)

 

Nie było okazji wcześniej bo jak odbierałem wozidło był Marcin, ale dzięki za ogarniecie tych zaworów. Tak myślałem przez chwilę czy je wymieniać, kasować błąd, kombinować z nimi bo podobno mało kto się na to decyduje ale jak już robię dla siebie to wolałem wymienić i mieć spokój ;)

 

@Piotreks nie mogłem złapać wodza tamtego przybytku ale trochę też przez mały zapieprz w robocie, w tym tyg myślę będę tam przejeżdżał to jeszcse postaram się czegoś dowiedzieć jak aktualne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tomasz_555 napisał:

Na FB SJS podał, że na Track Day'u będzie LAS :P Także gorszy scenariusz się sprawdził. :P 

Jeżeli to komuś doda odwagi to ma być też Wojtek Chuchała :D 

Las jest zajebisty tylko pod koniec brakuje mocy w moim bugu :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Trochę z nim popisałem. Gość jest z Góry Kalwarii. Robi w autach mimo niewładności prawej ręki po wypadku na motocyklu. Zbiera kasę na operację za granicą, bo u nas nie dają rady. Konserwuje też auta klientów. Myślę, że takiemu człowiekowi zdecydowanie watro powierzyć swoje auto do konserwacji. Takich, co w jeden, dwa dni opaćkają podwozie na czarno nie brakuje. Myślę, że warto mieć ten namiar w pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, suberet napisał:

 Trochę z nim popisałem. Gość jest z Góry Kalwarii. Robi w autach mimo niewładności prawej ręki po wypadku na motocyklu. Zbiera kasę na operację za granicą, bo u nas nie dają rady. Konserwuje też auta klientów. Myślę, że takiemu człowiekowi zdecydowanie watro powierzyć swoje auto do konserwacji. Takich, co w jeden, dwa dni opaćkają podwozie na czarno nie brakuje. Myślę, że warto mieć ten namiar w pamięci.

W przyszłości planuję taki zabieg i prawdopodobnie zwrócę się do tego pana, dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...