Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Bros napisał:

Mi niestety nie pasuje, a chętnie bym się wybrał. Jak będzie coś między 19.03 a 01.04 to być może pojadę. 

 

Może @mly96 ?

a przypadkiem 19 nie jest TJS? ;) Zobaczę ile będzie chętnych i jaka będzie pogoda :P

Edytowane przez mly96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mly96 napisał:

a przypadkiem 19 nie jest TJS? ;) Zobaczę ile będzie chętnych i jaka będzie pogoda :P

 

A rzeczywiście jest ... ale trochę pomieszałem w datach. 19.03 dopiero wieczorem będę w PL :(  02.04 też mnie już nie będzie. Następna szansa na TJS to lipiec/sierpień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bros napisał:

 

A rzeczywiście jest ... ale trochę pomieszałem w datach. 19.03 dopiero wieczorem będę w PL :(  02.04 też mnie już nie będzie. Następna szansa na TJS to lipiec/sierpień. 

Akurat wtedy chyba będzie kolejny TJS... :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cichaczu napisał:

Ktoś od nas? Oby nie!

Kojarzę samochód, często go spotykam na drodze. Kiedyś nawet pozdrawiałem, ale bez odzewu.

Ładnie poszedł po skarpie, jednak Subaru to Subaru ! :D I jeszcze jak na filmach na koniec staranował to BMW :P

 

14 godzin temu, mly96 napisał:

a przypadkiem 19 nie jest TJS? ;) Zobaczę ile będzie chętnych i jaka będzie pogoda :P

TJS spoko, ale można jechać co miesiąc, a Track Day z pomiarem czasu fotokomórką jest tylko raz albo dwa na początku roku. :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Tomasz_555 napisał:

TJS spoko, ale można jechać co miesiąc, a Track Day z pomiarem czasu fotokomórką jest tylko raz albo dwa na początku roku. :)

Na Kielcach byłem raz i to w warunkach, które nie sprzyjają szybkiej jeździe, więc można powiedzieć, że toru nie znam, odcinek leśny widziałem tylko na filmikach, nie muszę mieć pomiaru czasu żeby wiedzieć w jakiej części tabeli się znajdę :D Wydaje mi się, że na TJS będzie dużo więcej jazdy, mniej czekania, czyli więcej nauki, a to dla kogoś kto na torze był parę razy jest raczej ważniejsze niż pomiar czasu :P

Edytowane przez mly96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

Wychodzi na to, że wtorek, ale coś odzew mały. Chyba większość się urlopuje. :) 

 

Uwaga ! 17 lutego (sobota) jest Track Day SJS na Torze Kielce. Ktoś chętny się wybrać ? @Cherusek1, @Paulus, @Bros ? :) 

 

Jeżeli tylko nie będę miał wykładów na Uczelni to jak najbardziej mógłbym pojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jako że nie jestem komputerowym maniakiem co za tym idzie niestety ogarnianie forum nie należy do mojej najlepszej cechy ( mało postów)

to wrzucę tutaj może ktoś kogoś zna a może sam szuka. Nie mam nic do ukrycia z autem więc.... ;)

 

https://www.olx.pl/oferta/subaru-impreza-gt-CID5-IDrRBSn.html#25318107bb;promoted

 

Mam nadzieję że nie łamię regulaminu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pyjte napisał:

Panowie jako że nie jestem komputerowym maniakiem co za tym idzie niestety ogarnianie forum nie należy do mojej najlepszej cechy ( mało postów)

to wrzucę tutaj może ktoś kogoś zna a może sam szuka. Nie mam nic do ukrycia z autem więc.... ;)

 

https://www.olx.pl/oferta/subaru-impreza-gt-CID5-IDrRBSn.html#25318107bb;promoted

 

Mam nadzieję że nie łamię regulaminu. 

pyjte, chyba kiedys sie spotkalismy na michalach na swiatlach za MG... 

pochwal sie co kupiles

pozdro! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, elias napisał:

pyjte, chyba kiedys sie spotkalismy na michalach na swiatlach za MG... 

pochwal sie co kupiles

pozdro! 

Pamiętam, ex Jackowym Ra jeździsz.

 

Kupiłem prawie seryjnego bloba WRX :rolleyes:

 

IMG_0660.JPG

IMG_0661.JPG

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...